23 Nisan , 2024, 12:20:23

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ömür bahçesindeki çiçeğim..!

Başlatan Balböceği, 09 Mayıs , 2010, 15:52:54

« önceki - sonraki »

Balböceği

25 Ekim, Perşembe

Guzel yüzlü yavrum benim, bu gün kurban bayramı  :love9: seninle bir Bayram daha yasıyoruz. Rabbim nice bayramlar göstersin hepimize.  :amin:

Hiç kimseyi anasız babasız koymasın mevlam...  :amin:

Sabah evi barkı temizledik cicilerimizi giydik yengene kahvaltıya gittik, orda ufak bayramlaştık eve geldik şimdi seni uyutuyorum saat 2 de toplanıp bayramlasacaz o zamana kadar uykunu al.. Uykusuz kalma meleğim..

:love9: :love9:

Balböceği

26 Ekim, cuma

Canım oğlum, şükür bu Bayram tatsız tutsuzz bitti.. Allah'a şükür yasıyoruz iste..

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

bunada sukur be edacim  :amin:
nasilsiniz bakem ozledim sizi  :-* damadim bizi sormuyomu hic  :'( ikinizide cok opuyorum canlar kendinize iyi bakin  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Balböceği

Biz iyis dünürüm  :hello2: :hello2:

Seni görmek guzel cocuklar nasil iyimi inşallah durumun iyidir  :amin:

Damadın iyi turp gibi  :ehi: cokkk aklimdaydiniz vallah  :love9:

Balböceği

30 Ekim, sali

Böceğim, gunluk yazmayı biraz geciktiriyorum herhalde. Aklımda kalanları yazayım son zamanlarda ben kahvaltı sofrasını hazırlıyorum hadi hako sofraya gel diyorum, gelip yerine oturuyorsun.. Mesela bugun mantarli yumurta yapmıştım tabağına koydum ekmegi bandira bandira yedin   :hungry: çatalı zaten kullanmasını biliyorsun ama o kadar tatli oluyorsun ki  :love9: ister aç kalk ister tok kalk kendi halinde beceriyorsun paşam..

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Benimle ekmek almaya gidiyoruz ekmegi sen kucaklayıp arkama düşüp geliyorsun  :k06: :k06:

Seni verene ölürüm bu Sabah'ta bana yardım ettin evin tozunu aldın  :k06:

Maşallah bugun deliksiz uyudun, inşallah böyle devam eder...  :amin:

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
DAHA NİCE MUTLU BAYRAMLAR YAŞAYIN CANIM KUZUCUNLA VE TÜM SEVDİKLERİNLE :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Balböceği

banu_fth

ay onu ekmeği kucaklamış hayal ettim ..  :love9:

yağuşuklum  :nazar: :nazar:

Balböceği

Ah bide görsen  :ehi:

Gelen giden bakıyor  :ehi: oda millete dav dav diyor  :ehi:

banu_fth

Balböceği

Ciao işte  :ehi: dav diyor benim essek  :ehi:

Balböceği

3 Kasım, Cumartesi

Sen, Rabb'imin yarattığı mucize  :love9: kokun cennet kokar  :love9: gözlerin boncuk boncuk bakar  :love9:

Canım, kanım, varlığım...  masum günahsız Gül goncam  :love9: :love9:   

Allah bir diyen dillerine kurban  :love9:

"not" bu rada günlüğümüz artık kayıt altında  :hello2: :hello2:

Artık silinsede yedekleri var  :hello2:

melek100lü

:nazar: :nazar: maaşallah  hakana baya dillenmiş demekki  :opucuk:

nasıl kayıt altında bana öğretinde ben yapayım yaa  :dontknow:

Balböceği

Valla bacım malum pc var ama neti yok  :'(

Ben tablet kullanıyorum program buldum ona kayıt ettim

2 saat sürdü  :ehi:

Balböceği

06 Kasım , 2012, 20:27:07 #1304 Son düzenlenme: 06 Kasım , 2012, 20:30:01 ßăʟßöƈεğἶ
6 Kasım, salı

Biricik oğlum, annem annesinin Gül yüzlüsü, Rabbim nasılda yakışıklı yaratmış benim oğlumu diyorum da  :love9:

Gözlerimle yan yan bakıyorsun  :k06: :ehi: ah seni uyanık seni akıl küpüm akıl  :nazar:

Dün misafirliğe gittik epey kalabalıktı 5 6 senin yasından hatta sende büyüklerdi hiçbiriyle oynamadın

Oyuncak aldın geldin yanıma yattın araba sürdün  :nazar: zaten o cocuklar bir afacandı  :cildir:

Ayakkabılarımı getirip "giyy giy " diyen... Ekmeginin arasına "ceetin ko" diyen dillerini yerim  :nazar:

Gecen gün kadının birine " buu eşarp " dedin hayrete düştük  :k06: :nazar: aşkım balım canım kanım  :love9: :love9:

Çiçeğim.. Rabb'imin emaneti  :love9:

Bugün 22.5 aylık oldun !  :nazar:

Az oncede bal yedirdim ellerim bal olmuş "siiiiii siiii" deyip sildik yalnız suda isterken "siii" diyorsun ikisinin ortasını buldum, ne demek istediğini anlıyorum..  :ehi: