Ömür bahçesindeki çiçeğim..!

Başlatan Balböceği, 09 Mayıs , 2010, 15:52:54

« önceki - sonraki »

melek100lü

:nazar:  maaşallah  paşama ohh negüzel uyumuş  :opucuk: keşke hiç sıkıntıları olmasada tek derdimiz yaramazlıkları olsa  :k06:

dondurmayıda heryeri yemiş tosunumun  :k06: :k06:

Balböceği

Ne zor cocuk büyütmek,bazen keske erkek olsaydım diyorum  :dontknow:

Sadece anne olamadım o kötü oluyordu  :ehi: :ehi:

Balböceği

10 Eylül, Pazartesi sanırım  :k06:

Oğlum kaç gündür yazmiyordm sana ama artık yazayım dedim... O kadar büyüdün ki yetişemiyorum sana, köpek taklidi yapıyorsun araba sesi çıkarıyorsun daha neler neler aklımda kalmıyor hiç biri.. Zaman cok cabuk geçiyor
Amcan araba almis sana kocaman onunla bir ileri ik geri oynuyorsn beni tepeliyorsun  :k06: hannnnnn hannnn dıyordun  :ehi: :ehi: kuzum benim hersey iyi gidiyor iki gündür nezle idin şükür düzeldi... Yaz bitti sonbahar geldi
Kocaman oldun büyüdün serpildin  :nazar:  :nazar: bin bir türlü hareketler yapıyorsun...

Hako diye seslene biri, neeeeeeeeeee diye sende bağırıyorsun  :ehi: :ehi:

Allah sana hayırlı uzun ömürler versin oğlum  :amin: seni cok seviyorum  :love9:

Sır_Çiçegi

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
maşallah hakan paşaya kocaman oldu  :love9:
bizim oğlanlarda böle büyür inş.  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

°•.ℓανιηуα.•°

:ehi: :ehi: :ehi: hako diyince heeee diyo demek haaa  :k06: :k06: ay yerim ben o sıpacığı şekeri balı kaymağı. tipik türk işte kızım seslenince heee der  :ehi:

aman iyi ya düzelmesine sevindim. hasta etme kuzumu bak ona göre haaaa  :caca:

Balböceği

Âmin duygu, ama varya bı doğsun o zaman gün sayma falan yok ya günler nasılda geçiyor  :ehi: :ehi:

O zaman diyecen ne zaman büyüdü bu oğlan  :ehi:

Balböceği

Yaraa düzesi, neeee diyor  :toothy10: :ehi:

Fazla konuşmuyor essek  :ehi: ah bı konuşsa bilmediği yok

Bak foto çektim koydum, diyorum ki hadi Gül oğlum diyor, gu gu diyor  :toothy10: :toothy10:

Keyfi olursa neler söyler, bazen şarkı söylüyorum mirildanarak bakiyorm oda yapıyor  :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

aboov yirim onu ben

karda yürüyüp izini belli etmeyenlerden o eda.

öğreniyor ama keyfine göre söylüyor.

ben de öyleymişim. annem diyo konuşmazdın konuşmazdın bombayı patlatırdın diyo  :ehi:

Balböceği

Hemi  :ehi: :ehi: vay be tek keyfi olunca konuşsun, konusunda yeter ki  :nazar: :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

amin canım amin...

sağlıklı olsunlar da her şey sırasıyla oluyo.

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 10 Eylül , 2012, 20:02:03
Âmin duygu, ama varya bı doğsun o zaman gün sayma falan yok ya günler nasılda geçiyor  :ehi: :ehi:

O zaman diyecen ne zaman büyüdü bu oğlan  :ehi:

nasıl sabırsızlıkla bekliyorum anlatamam  :amin: :amin: :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Balböceği

16 Eylül, pazar

Evimin ıtır kokan bereketi, askı umman Deniz'i  :love9:

Damarimda ki kanım, sebebi varlığım, canım oğlum  :love9: :love9:

6 gün olmuş sana bı satır bile yazmamışım  :'( oysa ki her gunün yazılmaya deger siir gibi, masal gibi  :love9:
İki gündür pek neşen yok, öksürüp duruyorsn ilac veriyorum sukur fayda ediyor sana  :love9: Gül yüzlü meleğim  :love9: 

Ne cabuk geçiyor bu zaman, ne olduk ne bulduk gibi oluyor, sen büyüdükçe masumiyetimiz kayboluyor mu ?? İnan bundan korkuyorum icimi keder boğuyor... Silkeliniyorum kafamı topluyorum sana bakıyorum zamana bakıyorum, cok sukur diyorum  :amin: 

Hayatta ki yegane varlığım canım evladım, Allah yokluğunu göstermesin ömrüne ömür katsın  :amin: 
Sen büyüdün ben de seninle büyüdüm, o kadar akillisin ki Rabbim o aklına seni yüksek mevkiler de görmeyi de nasip etsin...  :nazar:  :amin: 

Dün aşağıya göteceğim diye kucağıma aldım seni, merdivenlerden inerken sarıldın boynuma o kadar güzel konuşmaya başladım ah sipa ah...  :k06: anne ne derse hepsi söylüyorsun e tabi dışarıya çıkıyoruz  :k06:

-ba ba
- ala ( hala)
- da ı ( dayı)

:k06: :k06:

Maşallah ay yüzlüme, şimdi uyandın yemek zamanı aksam parka götüreceğim bu sefer, sonbahar geldi rüzgar esıyor dışlarda....

Sır_Çiçegi

cok geçmiş olsun abimize  :(
maşallah ne güzel büyüdüğünü an be an herşeyi ile kaydetmek hissetmek  :nazar: :nazar:
amin cnm hayırlı ewlt olur inş.  :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Balböceği

melek100lü

:nazar: geçmiş olsun hakanımıza  :opucuk: iyibari ilşaçları iyi gelmiş kuşuma

amiiin canım  :amin: :amin: Rabbim acılarını göstermesin inşallah  :opucuk: :amin: