28 Mart , 2024, 16:02:41

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ömür bahçesindeki çiçeğim..!

Başlatan Balböceği, 09 Mayıs , 2010, 15:52:54

« önceki - sonraki »

βαlκιz

küçük tosun ulen ne nazlıymışsın önce niye göstermedin pipiyi  :k06:
alınıyodu az daha pembe pembe elbiseler sana netcektin ozaman  :ehi: :ehi:
anneyi üzme emi uslu dur içerde  :opucuk: :opucuk:
he bu arada tosun ulen az daha seni gelinim yapcaktık hee bak kıl payı kurtuldun  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
dedigin gibi az kalsin pembisleri aliyordum allahtan aldigim tulum yesil dedim oglanda giyer kizda  :k06:
neyse bizde artikin gelin beyenirizzz  :ehi:

Balböceği

"26 agustos OgLusumu ogrendigim hafta  :D "

21+ haftamiz oglum bal oglum baban ve annen gibi sarisin olcaksin

yesin annesi pipisini babamiz diyorki  : biz yaslaninca bize bakacak diyor insallah oyledir demi benim melegim anneye

babaya hayirli evlat olcaksin insallah dualarimda hep bu vardir melegim yarin doktora gidecez belki yine seni gorurum Kucuk TosunuM TosunLariM BeniM

SiRiNe

uyy yesin teysesi onuu :love9: :love9: :love3: :love3: :love3:
ahh canim insaallah hayirli evlat olur :amin: :amin:
anneannemin 4 oglu var en ufak oglanla oturuyor
gelini kucuk gelini dövuyor anne annemi kötu davraniyor
hic bir oglundan ses yok
karilari ne derse o oluyor
:caca: :caca: :caca: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
annem tek kiz izine gittiginde 1 ay boyunca bakti anne anneme
insaallahhhh hayirli evlat olur evlatlarimizzzzz :amin: :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 26 Ağustos , 2010, 08:44:48
he bu arada tosun ulen az daha seni gelinim yapcaktık hee bak kıl payı kurtuldun  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

SiRiNe

Alıntı yapılan: ❤PA®İSS❤ - 27 Ağustos , 2010, 04:16:52
Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 26 Ağustos , 2010, 08:44:48

:ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Alıntı yapılan: ★DuYGu★ - 27 Ağustos , 2010, 03:55:37
uyy yesin teysesi onuu :love9: :love9: :love3: :love3: :love3:
ahh canim insaallah hayirli evlat olur :amin: :amin:
anneannemin 4 oglu var en ufak oglanla oturuyor
gelini kucuk gelini dövuyor anne annemi kötu davraniyor
hic bir oglundan ses yok
karilari ne derse o oluyor
:caca: :caca: :caca: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
annem tek kiz izine gittiginde 1 ay boyunca bakti anne anneme
insaallahhhh hayirli evlat olur evlatlarimizzzzz :amin: :amin:

aminn amin bu devirde hersey tozpembe gibi geliyor ama cocuk yesittirmek buyuk bir maharet
adapli edepli olcakmi sen terbiye ogretsen cevrendekilòer kotu ornek olcak biliyorum en buyuk korkum bu zaten
:'( insallah hayirli evlatlarimiz olur rabbim iyilerle karsilastirsin  :amin:

özlem_efe

:love9: :love9: :love9: senın adına cok sevındım ıns hayırlı evlat olur allahım kucagına almayı nasıp eder ınş nazar degmesın  :nazar: :amin: allahım nazarlardan korusun hem oğlunu hems senı  :nazar: :nazar: :nazar: darısı bizim basımıza artık sıra bizde :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :love9: :love9:

Balböceği

Alıntı yapılan: özlem_efe - 28 Ağustos , 2010, 23:09:47
:love9: :love9: :love9: senın adına cok sevındım ıns hayırlı evlat olur allahım kucagına almayı nasıp eder ınş nazar degmesın  :nazar: :amin: allahım nazarlardan korusun hem oğlunu hems senı  :nazar: :nazar: :nazar: darısı bizim basımıza artık sıra bizde :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :love9: :love9:
Saol teyzesiii rabbim herkesin cocugunu korusun darisi sana ve diger arkadslara  :amin:

Balböceği

"30 agustos ev telasesi  :sleepy1: :sleepy1:

21+4 oglusum cnm yavrum annecim seni yeni evimde yeni yuvamizda buyutecem insallah bu haftamiz cok yogun cok yorgun olarak atlattik doktordu ev tasimasiydi derken anne cok yoruldu ve yordu seni ama en cok babiskomuz yoruldu anne kiyamadi ona  :y25: :y25: oruclu oruclu sabah aksam is yapti  :'( az kaldi 22. haftamiza gircez insallah  :amin: :amin:

SiRiNe

Alıntı yapılan: ☆BaLboceqi☆ - 31 Ağustos , 2010, 00:06:15

21+4 oglusum cnm yavrum annecim seni yeni evimde yeni yuvamizda buyutecem insallah bu haftamiz cok yogun cok yorgun olarak atlattik doktordu ev tasimasiydi derken anne cok yoruldu ve yordu seni ama en cok babiskomuz yoruldu anne kiyamadi ona  :y25: :y25: oruclu oruclu sabah aksam is yapti  :'( az kaldi 22. haftamiza gircez insallah  :amin: :amin:
edacim bende diyorum bu kiz nerelerdeee
tasinmissin herhalde iyi atlattin cok kolay gelsinnn
yorma kendini
:amin: :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: ★DuYGu★ - 31 Ağustos , 2010, 01:03:12
Alıntı yapılan: ☆BaLboceqi☆ - 31 Ağustos , 2010, 00:06:15

edacim bende diyorum bu kiz nerelerdeee
tasinmissin herhalde iyi atlattin cok kolay gelsinnn
yorma kendini
:amin: :amin:

Saol duygu evt sukur evi tasidik alt kattan ust kata ciktik
cok sukur ev islerim bitti fazla biseyim kalmadi esimle ben herseyi yaptik rabbim korusun dedik sukur atlattik simdi
:amin: rabbim kimseyi darda koymasin yavas yavas islerimi yaptim  En dusundugum ev isiydi oda kalmadi  :hieyt:

βαlκιz

eda bittimi tasınma işi
özledim kız seni
nasıl yaptın işleri eltin yardım ettimi
yorma kendini gülüm  :k06: :nazar: hastaneye gitcektin gittinmi
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

01 Eylül , 2010, 12:27:48 #118 Son düzenlenme: 01 Eylül , 2010, 12:31:15 ☆BaLboceqi☆
Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 01 Eylül , 2010, 12:18:27
eda bittimi tasınma işi
özledim kız seni
nasıl yaptın işleri eltin yardım ettimi
yorma kendini gülüm  :k06: :nazar: hastaneye gitcektin gittinmi
Ben sizi osledim  :y25:

allahtan internet derdi yok yani cekme gibi  :k06: :k06: sukur bacim tasindk yerlestik bacim kim kime yardim ediyormusda onlar bana yardim etcek telefon ettiler yardim edilecek biseyin olursa yardim edelim diye ev tasimasinda yardim edilmiycek bisey olmazmi bide biliyonya beni ben kimseden bisey istemem herkes oruclu ama yanima bile gelmediler buyuk eltimle yan yanayiz dusun 2. kere geldi ikincisinde dun aksam geldi oda caya cagirdim  :k06:
cok sukur mevlam darda koymadi herseyimi yaptim  :basardim: :basardim: dr gittim iste tasinmadan once cok sukur tahlillerimiz temiz cikti oglusumu gorduk ama arkasi donuktu  :D

βαlκιz

doğru diyosun boşver yapmışın kocan yardım etmiş
allah yardım eder zaten
bak bak tosun arkasını döndü demek  :k06: :k06: :k06: