8 AYLIK BEBEĞİN GÜNLÜK BESLENME TABLOSU (ÖRNEK)

Başlatan βαlκιz, 01 Mayıs , 2010, 23:56:39

« önceki - sonraki »

neslihan

azra35

neslihan seninki hiçbişey yemiyomu da kusuyo benimki tek çorba da öğürüyo valla bisürü sebze deniyorum bıktımmmmm artık yemiyooooo :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

azra35

azra35

pütürlü yemenin dişle ilgisi varmı dişi yok diyemi yemiyo pütürlü kafayı yicem :violent1:

gülay t.

Azracım hiç dişi yoksa yiyebileceği kadar pütürlü ver, zorlanmasın çocuk. Yani ne tam püre gibi ne de tam pütürlü olsun. Çok yıpratıyorsun kendini arada görüyorum mesajlarını ve üzülüyorum vallahi senin için.
Diğer öğünleri yiyorsa çorba konusuna bu kadar takılma yiyebileceği kıvamda ve miktarda ver yediği kadar artık  ne yapacaksın. Kendini üzerek çözüm üretmiş olmuyorsun. Yzık canına bir şekilde büyüyecekler işte zorlanmadan olmuyor ne yapalım Allah başka dert vermesin. :amin:

azra35

doğru ama çorba önemli yani içine herşey koyuyrm küçük kasenn yarısını zor yiyo canım öğürüyoo :honk:

gülay t.

Canım belki diş çıkarma dönemine yakınsa iştahı olmayabilir ondan öğürebilir veya yeni başladıysan çorba vermeye alışkın olmadığı için yapıyor olabilir. Bir de mide kapasitesi belki o kadardır gerçi sen yavrunu çok daha iyi tanırsın tabi ama ne bileyim çözüm üretmeye çalışıyorum. :)

azra35

sağol canım bilmiyorum biraz önce küçük kasenin dibinde az kaldı çorbayı yedi şükür bunada :nazar: :amin:

gülay t.

Hadi gözün aydın canım inşallah daim olur ve hep yer bundan sonra. :amin:

azra35