8 AYLIK BEBEĞİN GÜNLÜK BESLENME TABLOSU (ÖRNEK)

Başlatan βαlκιz, 01 Mayıs , 2010, 23:56:39

« önceki - sonraki »

βαlκιz

aynı gün verebilirsin
ertesi günde verebilirsin ama taze taze yese yaptıklarını daha iyi  :icon_thumright:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

çağınım

azracım öyle bişey olduğu zaman dökme çorbayı mamayı biraz sonra yine denersin mesela braz oyalarsın oynatırsın yine yedirirsin ayrı öğüne bekletme vitamini ölmesin diye

maşallah bak dönmüş paşa mustafa

azra35

canım en az 30 dk bekliyorum ama yemiyo o zaman atıyorum

çağınım

sende haklısın yemeyince insana geliyolar bide bazen  :ehi: ama yinede dene bi öyle yer belkii

azra35

çağınım

:ehi: :ehi: :ehi:

bazen bende öyle oluyorum hiç gitmedikleri oluyo arada diş sıkıntısından bazen hiç bişi yemiyo saatlerce sürüyo bi öğünü bitirene kadar diğer öğün geliyo  :suclu:

azra35

evet ya bazen beni delirtiyo tabak elimde bekliyorum tabağın şekli elime çıkıyo :ehi:

çağınım

hep aynı bu bebişler insanı oynatıyolar resmen bende öyle oluyorum bazen tabak elde bekliyorum ne şebeklikler yesin diye  :ehi: haklısın tabağın izi eline çıkıyo insanın o zaman

azra35

ya muhallebiyi yetiştiremiyorum 8 den sonra akşam bişey yemek istemiyo napıcam ya muhallebi önemlimi diğer şeylerin hepsini yiyo bitek muhallebi kalıyo :'(

çağınım

yemiyomu muhallebi 8 den önce vermeye çalış azracım saatli yedirirsen eğer muhallebiyede yer kalır

aslında çokta önemli değil ama tok tutması ve uyuması açısından önemli yoksa kof şişmanlık yapıyo o bi gerçek yani yinede vermeye çalış elinden geldiğince

azra35

canım kahvaltıyı yaptı 11 de uyudu çünkü şuan saat 1 i çeyrek geçiyo 2. öğün yoğurt veriyorum ama gecikti daha meyve püresi ve çorba ver sıkıştırsam kusuyo üstüste yani muhallebi kalacak belli

azra35

canım saat 2 yoğurt yemedi meme diyo o zamanda bişey yemiyo kafayı yicem daha bisürü şey var ya acaba yoğurdu meyveylemi versem

gülay t.

Azracım yoğurdu ikindiye doğru kaydırıp meyveyle verebilirsin hem iki öğün birleşir zamandan tasarruf olur hem de yoğurdun tadı daha güzel olacağı için daha çok sevebilir yoğurdu. Aralarda istiyorsa anne sütü ver bence onun yeri de başka biliyorsun zaten.Muhallebiyi yetiştiremeyince üzülme canım hepsini yiyecek diye birşey yok, yetiştiği ve yediği kadar.Sen elinden geleni yapıyorsun zaten

azra35

sağol gülaycım doğruda işte biliyosun annelik için rahat etmiyo seninki kaç aylık canım

azra35

ya bebeğimin iştahı kesildi bugün 3 yemek kaşığı yoğurt ve yarım muzu zor yedirdim daha çorba var bakalım yicek mi inşallah yer