bebeğine sipraktin ya da prakten şurup kullanan var mı?

Başlatan ♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥, 16 Mayıs , 2010, 23:14:32

« önceki - sonraki »

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

kızlar gorumcem almıs cocuguna cok ıstah acıyo ve uyku yapıyo dıye bıraz da eflıne verdı
ne zamndan berı denıycektım ama korkuyodum vermeye beynı uyusur dıye
bu sabah 7 de kalktı ve saat 2 oldu hala uyumuyodu ısstahı da yoktu verdım bbıraz ılactan hemen uyudu 2 saat hıc kalkmadan ben korktum ve kaldırdım ıstah da actı bıraz bıseyler yedı bugun :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
ama netten bı arastırayım dedım o ılac aslında alerjı ılacıymıs ıstah acma ve uyku yan etkılerıymıs ve de bırcok kotu yan etkısı varmıs cok pısman oldum verdıgıme bıdaha vermem uyumasa da bebegımın beynının uyusasına razı gelmem  :y25: :y25: :y25:

neslihan

ya canımsın artık kulaktan dolma bilgilerle birşeyler yapma.Bende 2 haftadır uyumuyorum diş sebebiyle ve sabah işe geliyorum.Aynı zamanda iştahsız üstüne üstlük birde verdiklerimi kusuyor.calpol bile vermiyorum belki zararı olur diye.

azra35

canım yazının başını okudum ay bende vereyim mi ki dedim insan çaresiz kalınca herşey yapar haklısın bi kereden bişey olmaz canım üzülme kendine de kızma bende dr. a gidince iştah şurubu alcam seninki hiçmi bişey yemiyo benimki kahvaltı yoğurt meyve muhallebi yiyo ama çorba içmiyo öğürüyo ama o da önemli değişik çorba deniyorum hergün yoğurt çorbasını sevdi bi bakalım bugün tavuklu sebze çorba vericem yemezse sebze püresi vitaminsiz kalmasında seninki kaç aylık ve kaç kilo canım belki kilosu normaldir canım

Demet_dk

Nuraycım 1 defa vermişsin ama artık verme bence sabretmekten başka çaremiz ilacımız yok
illaki uykularıda yemeleride bir gün düzene girecek çocuk hastalıktan yeni çıktı zaten
bi dünya ilaç içti sende uyusun yada yesin diye ilaç verme
iştah açıcı bişey vereceksende doktoruna danış öyle ver bence

neslihan

ben bebeğime ilaç vermekten nefret ediyorum ama doktora götürdüm kusması için idrar tahlili istedi.Ama çiş yapmadı 2 saat bekledim.Akşamda inat etti yapmadı.sabah baktım yapmış birsürü o zamanda torba takılı değildi

azra35

neslihan

inşallah canım çok telaşdayım minik kuşum yemek gördü mü kusuyor.Biryandan diyorum idrar yoluysa ilaçla geçecek.Bir yandan da yememek için yapıyorsa ben bu çocukla ne yapıcam deyip çıldırıyorum

azra35

canım öncelikle çok şükür zayıf değil olsa daha da zayıflardı :nazar: zamanla yer inşallah idrar yoluysa çabuk geçiyo valla canım üzülme değilse zor biz napçaz bu iştahsızlarla ilaç mı alsak ki dr. a sorup canım tahlillerin sonucunu yaz mutlaka merak ederiz hayırlısı :amin:

Demet_dk

neslihancım geçmiş olsun inşallah bi sorun çıkmaz

Dorukta bazen kaşığı görür görmez öğürüyo sonra sonra alışıyo neden böyle yapıyolar acaba
tiksiniyolar yemek ten

neslihan

öğürmekle kalsa iyi canım midesinde ne var ne yoksa çıkarıyor

Demet_dk

tam yedi diye sevinirken hortum gibi fışkırtıyolar dimi offf :BangHead:

βαlκιz

nuraycım o ilaçları duymuştum
hatta almayı düşünmüştüm
kafayı yicektim uykusuzluktan ama almadım  :-\
kulllananları duydum
yani doktorların o ilacı uyku içinde verdini duydum ben
ama o ilacı nezaman kullanmak gerekirse ozaman kullanılsa daha iyi
her ilaç öyle yani
normalde ne için kullanılıyo onlar acaba  ::) ::)
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

neslihan

Alıntı yapılan: Demet_dk - 18 Mayıs , 2010, 18:13:00
tam yedi diye sevinirken hortum gibi fışkırtıyolar dimi offf :BangHead:

aynen canım benim fışkırtıyor kendini zorlaya zorlaya kusuyor

azra35

neslihan tahlil yaptırdınmı ne çıktı belki dişten dolayı kusuyodur