28 Mart , 2024, 17:15:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

acil yardım

Başlatan akınım, 29 Ocak , 2010, 23:41:30

« önceki - sonraki »

akınım

merhabalar benim dünya tatlısı 16 aylık bir oğlum var boyu normal kilosu 11 kilo bebeğim hiç birşey yemiyo zaten baştan beri mama ile büyüdü eşim doğumda askerde idi üzüldüğüm için sütüm gitti emziremedim şimdi ise sadece süt içiyo yemek yediremiyorum arada sırada yemek yedirebiliyodum doktoruna gittim yemek yiyecegi zamana kadar bekleyin dedi ama ben korkuyorum hastalanır veya zayıflar diye allah rızası için biri bana yardım etsin

βαlκιz

doktor bi sorun yok diyosa korkma ..
inş. yemek yemeye başlar .
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

@ssemra@

hepmi böyle iştahsızdı yoksa yenimi başladı? belki bi yeri ağrıyordur, diş çıkarıyor olabilir.. en sevdiği yiyecekler neyse onları ver iştahı düzelene kadar sevdiği şeyleri yesin sonra normal beslenmesine devam edersin iştahı kesildiği zaman ben oğluma böyle yapıyorum

ponçik

kilosu normalse endişelenmeye gerek yok, benim kızım da bazen 1 günde sadece süt içerek karnını doyuruyordu, ve neredeyse bir günde 1 lt. süt içiyordu
endişelenme bence, içini hep ferah tut  :opucuk:

akınım

ilginiz için tşk ederim birazda olsa içim rahatladı şuanda azda olsa yemek yemeye başladı herkese tşk ederim tekrar tekrar

βαlκιz

balık yağı vermeyi düşündünmü ben yeni vermeye başladım doktorum verdi 1 yasından sonra kullanılıyo dedi..
çok iştah açtıı  ;D
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

asuman1981

canımhiç  üzülme
benimki 23
aylık 9.800 oda
ilk defa bu kadar                                               
hiç zorlama kendini de sıkma ben bıraktım   şimdi kendiistiyor