Haydi Beraber Zayıflayalım

Başlatan fıstık, 26 Nisan , 2010, 22:31:57

« önceki - sonraki »

susanna

Alıntı yapılan: doğangüneş - 05 Haziran , 2012, 23:58:21
sezencim hiç germe kendini kesin adetinden kaynaklanıyor malum vücutta ödem oluşuyor
adet oluncada birden bire baya inersin inşallah rahatlarsın o zaman  :muzz:
hiiccc adet olmak istemiyorum ama gelicekse gelsin gelmicekse dursun yerinde su kirmizilar  :BangHead: ne diye benim haftalik kilo verme duzenimi bozuyoki  :cildir:

aydinays

Kızlar bugün diyetisyenime gittim.  2 900 gram vermişim.   :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: 10 günde verdim bu kiloyu doktor çok hızlı olduğunu söyledi. 1800 gram yağ yakmışım. 500 gram kas. 900 gram su atmışım vücudumdan. Haftaya pazartesi kontrole gideceğim  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

banu_fth

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

yag yakımın cok ıyı cnm ya neredeyse 2 kg yag yakmıssın massallah .. darısı basıma ınsallah ..  :amin:

aydinays

Alıntı yapılan: eylül_üm - 07 Haziran , 2012, 18:39:28
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

yag yakımın cok ıyı cnm ya neredeyse 2 kg yag yakmıssın massallah .. darısı basıma ınsallah ..  :amin:

şu kaslarımda beni feda etmeseydi süper olacaktı. Ama 1800 gram yağda hiç fena değil yani. Bacakalrım normale döndü  :k06: :k06: :k06: Ama biraz daha hareket edeceğim. İnşallah doğum kilolarımdan Ramazn sonunda kurtulacağım. Bayramda beni görenler biraz şaşırsın değil mi? ;)
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

banu_fth

bende haftaıcı gıdecegım dıyetısyene cnm .. ama ben o lıstelere uyamıyorum yaa sorun bu  :BangHead:

en fazla 12 gun uyabıldım hayatımda ılk kez 1 kez..

lısedeyken fılanda yapmıstım ama ondan sona hııııccc uymadım uyamadım bılıorum bızım pek duzenımız yok yemek duzenımızde yok saatler farklı bazen yapamıorum yemek mecbur pızza yada hamburger yıyoz  :violent1:

napıcam bımıorum :crybaby2:

aydinays

Alıntı yapılan: eylül_üm - 07 Haziran , 2012, 19:14:13
bende haftaıcı gıdecegım dıyetısyene cnm .. ama ben o lıstelere uyamıyorum yaa sorun bu  :BangHead:

en fazla 12 gun uyabıldım hayatımda ılk kez 1 kez..

lısedeyken fılanda yapmıstım ama ondan sona hııııccc uymadım uyamadım bılıorum bızım pek duzenımız yok yemek duzenımızde yok saatler farklı bazen yapamıorum yemek mecbur pızza yada hamburger yıyoz  :violent1:

napıcam bımıorum :crybaby2:

canım bende tamamı tamına uyduğum söylenemez ama inan ilk 5 gün yaptım. Günlük yemek pişiriyorsan çorbanı falan. onlardan tüketirsin burda en önemli olan şey ekmek günde 4 dilimi geçmeyecek.
Salatalar yağsız bolca yiyebilirisn.
Meyve günde 4 öğün
Et günde bir kez 2 köfte tavuk olursa 3 köfte büyüklüğünde
Balık yersen 200 gram kadar yemen yeterl.
Birde sebze yemeklerini 2 ymek kaşığı  atacaksın. Et kattığın yemeklerine yağ katmayacaksın. Ben bunları uyguladım birde kayranı peşinde ev iş sanırım yaradı bana. Birde adet oldum yeni. Bu yüzden sağlam kilo vermişim. Ama hızlı oldu biraz.

banu_fth

ılk hafta hızlı olur zaten cnm  :k06:
bende hep öle olurum bı tutarım 3-4 kg arası gıder .. sona 1.5 olur sona 1  :k06:

yanı öle olurdu eskıdeeenn  :'(

ınsallah kendımı tekrar toparlarım aynaya bıle bakmadım bu cadı yuzunden  :ehi: :ehi:

sacımı boyattım yenı devıor baslatıyorum ınsallah  :amin: :amin: :amin:

bakalım yaa cok denedım kendı kendıme öle keseyım fılan dıye 2 saatte bı bıseler yıyım fılan ama olmuyo  :BangHead:

ekmek zaten gunde 2 dılımden fazla yemıorum kı ben .. pılavıda cıkardım hayatımızdan artık pılav yapmıorum ..

evdede hep sebze yemgı yapıorum ..ve etlı mecburen ama yaglı yapıorum bıraz  :-\  yagsız tadı olmuyo kı  :ehi: :ehi:

aydinays

Alıntı yapılan: eylül_üm - 07 Haziran , 2012, 19:30:30
ılk hafta hızlı olur zaten cnm  :k06:
bende hep öle olurum bı tutarım 3-4 kg arası gıder .. sona 1.5 olur sona 1  :k06:

yanı öle olurdu eskıdeeenn  :'(

ınsallah kendımı tekrar toparlarım aynaya bıle bakmadım bu cadı yuzunden  :ehi: :ehi:

sacımı boyattım yenı devıor baslatıyorum ınsallah  :amin: :amin: :amin:

bakalım yaa cok denedım kendı kendıme öle keseyım fılan dıye 2 saatte bı bıseler yıyım fılan ama olmuyo  :BangHead:

ekmek zaten gunde 2 dılımden fazla yemıorum kı ben .. pılavıda cıkardım hayatımızdan artık pılav yapmıorum ..

evdede hep sebze yemgı yapıorum ..ve etlı mecburen ama yaglı yapıorum bıraz  :-\  yagsız tadı olmuyo kı  :ehi: :ehi:

Canım o verirsin merak etme. Benide Kayra çok yoruyor. Hiç durmuyor. Yanında duracaksın hep. Tek başına çocuk bakmak çok zormuş Banucum. Ama sen emziriyorsun kilo vermen daha çabuk olur. Bende kendi başıma denedim ama malesef yapamadım. Diyetisyene gittim. Birde hareket şart canım. Sporda çok önemli. Vücuttaki yağı kasa çevirmek önemli. Ama malesef ben Kayra yüzünden spor yapamıyorum.

banu_fth

benımkıde öle cnm durmuyo tek basına her odaya bırlıkte gıdıoruz wc ye bıle gıderken aglamasın korkmasın dıye kapının önune koyuyorum sesımı duyuruyorum  :ehi: :ehi:
mutfakta yanımda
heryerde yanımda..
sonucta emeklemıyo dıye heralde daha cok oturuyoruz .. belkı de o yuzden hareket yaptırmıyo bana hep onla oynamam gerek uyanık oldugu surece .. ama ben oturuyorum onu hareket ettırıyorum ..
dıyetısyene gıdeyım bende bakalım neler olcak .. anlasıldı para vermeden zayıflayamayacagım  :ehi: :ehi:

susanna

kizlar bu sabah adet oldum  :sad1: bakalim benim kirmizilar kilo verme durumunu nasil etkilicek  :dontknow:

Balböceği

hadi gozun aydin suzi, bak gor nasil gidecek kilolar  :icon_thumright:

susanna

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 08 Haziran , 2012, 16:59:27
hadi gozun aydin suzi, bak gor nasil gidecek kilolar  :icon_thumright:
azin dilin bal yesin edacim  :opucuk: insallah dedigin gibi olur  :-\

Balböceği

muhribe

işe başladığımdan bu yana 1 gr bile almamışım  :nazar:

acaba tekrar bi gaza gelip 2-3 kilo daha versem mi?  ::)

seda87

kızlar yaa benda tam 25kilo almıştım ve 20sini verdim anlamadım valla nasıl verdiğimi doktorum sendek,i kilodan çok şişlik dedi galiba şişler indi.ama görünki bu 5KİLO gitmiyor yaa.65 de kaldım gram olarak alıyorum veriyorum yaa sabit olarak takıldı tartıya.60 olmam lazım .doğum yapalı 4ay oldu aslında ama kıyafetlerim olmuyor göbek iğrenç halde duruyor offf :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))