Haydi Beraber Zayıflayalım

Başlatan fıstık, 26 Nisan , 2010, 22:31:57

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 04 Haziran , 2012, 12:15:47

70.800 kilom

Bu hafta 4.200 kilo Baskülde görünce saka zannettim  :-ooo   

edaaaa  :-ooo :-ooo :-ooo

canım sen bu şekilde sağlıksız veriyorsun ama bak dikkat et kendine. bünyen kaldırmicak,dirençsiz kalırsın ya..

tweety0555

BENCEDE YAAA 4 200 BIR HAFTADA NASIL VERILIR :icon_scratch:
DIKKAT ET KENDINE

aydinays

Edacım dikkat et kendine bu aralar biliyorum sorunlar çok. Ama yemeyerek olmaz güzelim. Kendine dikkat et. Hakan paşamın sana ihtiyacı var annesi.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

kızlar bu gün tartı günü ama ben cuma gideceğim doktora o zaman yazarız.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

doğangüneş

65.8 çok az gitmiş bu hafta  :-\ şükür yinede..

Balböceği

kizlar bende sok oldum aslinda dun tartildim sabah

yok ya dedim kesin dijitalin kafa gitti dedim.. bugun tekrar ciktim  :-ooo :-ooo

ama normal, karbonhidrat diyeti yapiyordum.. persembe den bugune ne su ne yemek

bide regliydim sisler indi, allah kaynanadan razi olsun ama benden otede olsun  :ehi: :ehi:

butun bedenim yorgun halsizim ama  :-\

xxcansuxx

ben aynı 54.5
özlem beni listeden sil canım veremiyorum zaten çok kalmadı kilo... vereceğim diye iştahım dahada arttı  :BangHead: :BangHead: verirsem yazarım ama takipte olacağım sizleri...

maşaallah ne güzel hedefine ulaştın aramızda pek birşey kalmadı  :nazar: :nazar: :nazar:
eda  4 kilo mu  :-ooo :-ooo :-ooo sen sinirden yemedin içmedin ondan oldu dikkat et kendine dirençsiz   kalıp yıkılma Allah korusun  :amin: :opucuk:

Balböceği

karbonhidrat diyetiyle iki haftada 8 kilo diyordu ilk haftasini yaptim hergun tartildim gram gitmedi.. ondan sonra regl oldum bu olaylar cikti iste dun bir tartiliyim dedim yok canim dedim geri bugun ciktim sok oldum  :-ooo

tweety0555

İSİM         İLK KİLO     1.ay      2.ay      1.hafta        2.hafta           3.hafta              4.hafta       HEDEF KİLO   

Özlem       63.2         59.7      57.7        57.4            57                                                              57

Eda           78            75          75          75              70.8                                                            70

Betül         67           63.5       63.3                                                                                             63

Sezen       75             72         69.8        69.1                                                                             65

Ayşe         72            69.2      67.0         66.2       65.8                                                               60

Ayşe        66.4       _               _             66.4                                                                            55

CANAN CIM SIL DEDIGIN ICIN SILDIM AMA PES ETME MUMKUNSE  :caca: EDA CIM BENDE EVIMDE SORUN VARKEN DIYORDUM ISIN EN IYI YONU KILO VERISIM DIYE GULUYORLARDI BANA :k06: :k06:AMAN KILOLU OLIMDE EVDE SORUN OLMASIN COK ZOR RABBIM HERKESE ICINDEDE BIZLERE HUZUR VERSIN :amin:

AYSE CUMA GUNU YAZILMAZ TARTIYA EVDE TARTILIP YAZACAGIZ EVDE TARTIN YOK MU :icon_scratch:

Balböceği

bak tic ker yaptim hemen  :ehi: :ehi: evdeki nesem oldu yaaa  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

valla  :ehi: :ehi: :ehi:

tweety0555

EDA YAZINI ANLAMADIM EVDEKI NEYIN OLDU :icon_scratch:

KEYFIN YERINDE MI SEKERIM...SALLA ANASINI SATIM :ehi: :opucuk:

Balböceği

keyfim geldi bu yuzden diyorum  :k06:

aydinays

Canım evde tartım yok. Ama ben hafta hafta çıkmak istemiyorum. Ya kilo vermemişsen diye moralimin bozulmasını istemiyorum.  :-[ :-[ :-[

susanna

kizlar bu hafta internetim yoktu giremedim kilomda azalmak bi kenara fazla gozukuyo :crybaby2: adetim yaklasti galiba sisip duruyorum 69.700  :BangHead:

doğangüneş

sezencim hiç germe kendini kesin adetinden kaynaklanıyor malum vücutta ödem oluşuyor
adet oluncada birden bire baya inersin inşallah rahatlarsın o zaman  :muzz: