19 Nisan , 2024, 19:10:00

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Haydi Beraber Zayıflayalım

Başlatan fıstık, 26 Nisan , 2010, 22:31:57

« önceki - sonraki »

doğangüneş

ayy özlemcim o kadarda hakkın yani afiyet olsun yaramasın  :k06:

bu arada eylülüm o çayın çok benzeri doğadan 7 otlu çay içiyorum ben..

kekik,biberiye,funda yaprağı,mate yaprağı,ısırgan yaprağı,kiraz sapı,yeşil çay  :muzz:

banu_fth

Alıntı yapılan: doğangüneş - 31 Mayıs , 2012, 21:35:34
ayy özlemcim o kadarda hakkın yani afiyet olsun yaramasın  :k06:

bu arada eylülüm o çayın çok benzeri doğadan 7 otlu çay içiyorum ben..

kekik,biberiye,funda yaprağı,mate yaprağı,ısırgan yaprağı,kiraz sapı,yeşil çay  :muzz:

hıımmm .. pekı cnm faydasını gördunmu ödem attıgını hıssedıyormusun ..

nası anlat bıraz .. bende bunu aktardan lmayı dusunuyordum ama eger dogadan 7 otluy da aynı işi göruyosa gerek yok  :icon_scratch:

doğangüneş

CNM KESİNLİKLE FAYDASINI GÖRDÜM VE GÖRÜYORUM
ONU İÇMEYE BAŞLADIKTAN SONRA KİLO VERİŞİM DAHA HIZLANDI SANKİ
BURDA KAÇ DEFA YAZDIM ASLINDA ÖNERDİM KIZLARA AMA PEK DİKKATE ALAN OLMADI  :caca: :k06:
ARTI ZATEN BEN DEMLEME ÇAYLARLA UĞRAŞAMIYORUM VALLA SALLAMA TAM BENLİK :laughing7:

banu_fth

Alıntı yapılan: doğangüneş - 01 Haziran , 2012, 17:18:02
CNM KESİNLİKLE FAYDASINI GÖRDÜM VE GÖRÜYORUM
ONU İÇMEYE BAŞLADIKTAN SONRA KİLO VERİŞİM DAHA HIZLANDI SANKİ
BURDA KAÇ DEFA YAZDIM ASLINDA ÖNERDİM KIZLARA AMA PEK DİKKATE ALAN OLMADI  :caca: :k06:
ARTI ZATEN BEN DEMLEME ÇAYLARLA UĞRAŞAMIYORUM VALLA SALLAMA TAM BENLİK :laughing7:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:  tembel işi dıosun yanı .. bende sıkılırmıyım acaba dıodum ama yemene de cok mu dıkkat edıosun yanı resmen baya baya dıetteyım mı dıyorsun öle  mı kılo verıosun  :icon_scratch: :icon_scratch:

alcam cnm bende bu 7 otludan sagol sekerım  :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

slm kizlar  :muzz: :muzz: :muzz: ben adet oldum ondan sonra kalan göbisimde gitti cok mutluyum  :hieyt: :hieyt: bide günde 50tane mekik cekiyom titresimli banttan kullaniyom sanirim onlarda yardimci oldu  ::)
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bu sabah 57.7 geldim 400 gr daha gitmiş

canan :ehi: :ehi:

aydinays

Maşallah size kızlar. Sanırım bende vermeye başladım göbişim azaldı eskisi gibi beni çok rahatsız etmemeye başladı. 4 günde bu kadar etki gösterir  mi sizce? Tartılmıyorum haftaya doktorda tartılacağım  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

banu_fth

ne yapıosun ayse neyın etkısı bu  :icon_scratch:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 01 Haziran , 2012, 21:55:17
bu sabah 57.7 geldim 400 gr daha gitmiş

canan :ehi: :ehi:
:k06: :k06: :k06: benimde gitmişti ama 2 gündür doymuyorum midem rahatsız olduğu halde yemek istiyorum  :dontknow: :dontknow:

sen daha verme hemşom çok zayıfsın aldıklarını giyemeyeceksin sonra düşecekler belinden  :k06: :k06:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

dün sabahda 57.2 geldim

noluyo laaaa içimde bir kurt var kemiriyo sanki beni :ehi:

aydinays

Alıntı yapılan: eylül_üm - 02 Haziran , 2012, 17:36:49
ne yapıosun ayse neyın etkısı bu  :icon_scratch:

banucum diyetisyene gidiyorum. Onun etkisi. Kısacası yemeği kestim. Neredeyse yağsız tüketiyorum yiyecekleri. Sanırım bnun etkisi ama birde tartıda görmek lazım.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 03 Haziran , 2012, 14:31:07
dün sabahda 57.2 geldim

noluyo laaaa içimde bir kurt var kemiriyo sanki beni :ehi:

o kurt alperenim olmasın canım. Maşallah canım sana. Ama daha verme istersen maşallah iyi verdin.
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

doğangüneş

AYŞECİM MAŞALLAH CNM KOLAY VE ÇABUK İNCELMELER  :k06:

AYŞEGÜLÜM O İÇİNDEKİ KURDA DE Kİ BENİ YEDİĞİN YETER GİT BİRAZDA AYŞELERİ YE
:ehi: :ehi:

tweety0555

04 Haziran , 2012, 11:24:21 #6013 Son düzenlenme: 04 Haziran , 2012, 12:17:47 tweety0555

İSİM         İLK KİLO     1.ay      2.ay      1.hafta        2.hafta           3.hafta              4.hafta       HEDEF KİLO   

Özlem       63.2         59.7      57.7        57.4            57                                                              57

Eda           78            75          75          75              70.8                                                            70

Betül         67           63.5       63.3                                                                                             63

Sezen       75             72         69.8        69.1                                                                             65

Ayşe         72            69.2      67.0         66.2                                                                              60

canan     56           56            54.7        54.5                                                                             53 

Ayşe        66.4       _               _             66.4                                                                            55

EVET  IKINCI HEDEFIME  DE ULASTIMMMMM :nazar: :muzz: :muzz:

Balböceği

70.800 kilom

Bu hafta 4.200 kilo Baskülde görünce saka zannettim  :-ooo