Haydi Beraber Zayıflayalım

Başlatan fıstık, 26 Nisan , 2010, 22:31:57

« önceki - sonraki »

aydinays

Olsun canım çok kilolu olacağına anne sütü içsin ama zayıf olsun. En iyisini yapmışsın canım. Benim oğlum daha emerdi ama ben işe başlayınca kaynanam dayadı mamayı. Oğlum reflü vardı. Senin sütün yaramıyor dedi benim olan sütümde gitti. Günden güne kayrada almadı. Çocuğa aç aç baktınız dedi durdu.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

özlemcim yarın yazıcam. Ama 15 kilo fazlam var. Onu biliyorum. Bakalım diyetisyenim ne diyecek  :dontknow: :dontknow: :dontknow:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Balböceği

özlem yazsana bacım  :opucuk: 

Ay yok hata yapıyorum ama nerde  

Balböceği

az yiyorum ama sanırım bir iki derken arada atıştırıyorum   

tweety0555

EDA CIM BENIM ANA SAYFADA YAZIYOR DIYET SAYFAMIN ILK SAYFASINDA...BUNA IKI HAFTA UY SONRADA SANA DONDURMAYA IZIN VEREN LISTEYI YAZIM SANA ...

MESELA HAFTADA IKI HASLAMA YUMURTA VE HAFTADA BIR KERE IKI TOP DONDURMAYA IZIN VERDI EN SON AMA DAHA SONRA GITMEYECEGIM BEN O LISTEYLE VERDIM

Balböceği

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: elfo - 25 Mayıs , 2012, 09:07:41
ayşegülüm bu platesi bikaç gün bırakınca vücutta bi rahatsızlık yapar mı? mesela gece hiç rahat uyuyamadım şu anda aynı rahatsızlık üstümde böyle içimde bi sıkıntı var vücudum sanki hiçç rahat değil :-\
yok canım ama ilk zamanlar dediğin şeyler oluyor yorgunluktan

senin sıkıntının sebebi başkadır

aramı verdin niye yapmıyorsun platesi

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

özloş ben listeden sildim kendimi sen niye ekledin bakem anlaşılan iyice kurutacan beni

tweety0555

28 Mayıs , 2012, 09:11:28 #5978 Son düzenlenme: 28 Mayıs , 2012, 10:24:04 tweety0555

İSİM         İLK KİLO     1.ay      2.ay      1.hafta        2.hafta           3.hafta              4.hafta       HEDEF KİLO   

Özlem       63.2         59.7      57.7        57.4                                                                               57

Eda           78            75          75                                                                                               70

Betül         67           63.5       63.3                                                                                             63

Sezen       75             72         69.8                                                                                             65

Gül           63            61.2       60.3                                                                                             58

Ayşe         72            69.2      67.0                                                                                             60

canan     56           56            54.7      54.5                                                                                53                                                                                                                               

kızlar lısteye ucuncu ay ıcın eklenmek ısteyenler lutfen datyalıca kılolarını hedef baslangıc kılolarını yazsınlar....lıstede kalmak ısteyen arkadaslar tekrar soylerlerse yazarım...LUTFEN KIMSEYI KIRMAK ISTEMEM KIMSE ALINMASIN COK UZULUYORUM....

AYSEGUL ALINTI YAPTIGIM ICIN OLMUS  :opucuk: VALLAHI BENDE DUGUNE KADAR DEVAM AMA OZEN GOSTERMEDEN YAPIYORUM ESKI SEYLE DEGIL DUGUNE 56 OLSAM SUPER YANI UC HAFTA SONRA BAKALIM KAC OLACAGIM....
HADI TARTILAN YOK MU?

aydinays

Canım ben yarım yazdırırım sana iş çıkışı gidicem diyetisyene. İşten sonrada eve gidicem.

xxcansuxx

bende 54.4 çıktım tartıda
özlem sen beni 54.5 yaz arkadaşım  :opucuk: 1.5 kilo kaldı hamişlik öncesine dönmeme

tweety0555

CANAN CIM COK AZ KALDI ...HADI VALLAHI SENIN BOYUN KAC BAYAGA ZAYIFSIN YAW...BIR ARA RESIM EKLESENE

susanna

Balböceği

ben yüne aynı ama durmak yok

tweety0555

İSİM         İLK KİLO     1.ay      2.ay      1.hafta        2.hafta           3.hafta              4.hafta       HEDEF KİLO   

Özlem       63.2         59.7      57.7        57.4                                                                               57

Eda           78            75          75          75                                                                                 70

Betül         67           63.5       63.3                                                                                             63

Sezen       75             72         69.8        69.1                                                                             65

Gül           63            61.2       60.3                                                                                             58

Ayşe         72            69.2      67.0                                                                                             60

canan     56           56            54.7      54.5                                                                                53                                                                                                                               

SEZEN AFERIM KIZ  :aferin: :k06:  EDOSUM VERECEN SEN MERAK ETME EN AZINDAN ALMIYORSUNDA ONUDA DUSUN :opucuk: