19 Nisan , 2024, 04:23:46

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Haydi Beraber Zayıflayalım

Başlatan fıstık, 26 Nisan , 2010, 22:31:57

« önceki - sonraki »

doğangüneş

maşallah cnm çok güzel vermişsin  :nazar:
ben de mi diyetisyene gitseydim ki  :dontknow:
bi o kaldı yapmadığım yapayımda içimde kalmasın aslında  :ehi:
bende epey verdim ama sen daha çok vermişsin maşallah yok yok gideyim ben iyisimi  :ehi:
ben de 76yla başladım kızlara katıldığımda 4 kilo vermiştim 66 ya yani 10 kiloya az kaldı inşallah  :muzz:

aydinays

BENDE DÜN DİYETİSYENE gittim ama kan sonucum yetişmedi. Pazrtesi diyetime başlıyorum. Ayşe hadi sende git canım. Daha kontrolllü veriliyormuş. Bide emzirenler diyetisyen eşliğinde zayıfalyınca hem kaliteli süt üretiyormuşsun hemde daha çabuk kilo veriyorlarmış. Diyetisyenim söyledi.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

__nil__

bende pazartesiden itibaren  yediklerime dikkat ediyorum tam diyet yapamıyorum emziriyorum diye ama azalttım ekmek tatlı şeker vs. tüketmiyorum az yiyorum.2 kilo vermişim 6 günde.devamıda gelir inş çoook fazlalığım var çookkk

tweety0555

YARIN OLCUM GUNU KIZLARRRR :hello2: VALLAHI BEN GR VERMEMIS OLABILIRIM HELE BUGUN SU BOREGI VE PILAV YEDIM :suclu:

aydinays

Alıntı yapılan: tweety0555 - 27 Mayıs , 2012, 18:35:25
YARIN OLCUM GUNU KIZLARRRR :hello2: VALLAHI BEN GR VERMEMIS OLABILIRIM HELE BUGUN SU BOREGI VE PILAV YEDIM :suclu:

yarın benimde ölçüm günüm. Yarın diyetisyene gidiyorum özlem. Cuma gittim ama sonuçlarım yetişmedi. Cumarteside dr. gidemedim. Bende bildiririm sana. Ama ben diyeti düşündükçe daha çok yiyesim geliyor ya  :k06: :k06: :k06:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

tweety0555

YOK CANIM YAAAA  AKLINA OYLE GETIRME ILKTEN SIKI TUT VERDIKCE INSAN GAZA GELIYOR :k06: BENDE COK MERAK EDIYORUM YARIN KI KILOMU :ehi:

Balböceği

özo ben veremiyorum  :y25:

Napacam ya  :y25:  

aydinays

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 27 Mayıs , 2012, 20:51:14

özo ben veremiyorum  :y25:

Napacam ya  :y25: 

eda niye veremiyorsun bünyen mi vermiyor yoksa yiyormusun? Bir hormon yüksek olunca o kilo vermene engel oluyormuş canım.

xxcansuxx

evetttt tartı günü ben kendimi çok hafif hissediyorum  :hello2: :hello2:

aydinays

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 27 Mayıs , 2012, 21:28:19

darısı başımıza o zaman cananım :)

xxcansuxx

Alıntı yapılan: aydinays - 27 Mayıs , 2012, 21:40:15

aslında hafifliğim buğlemin emmesinden sanırım  :k06: :k06:
kızım 2 gündür emiyor eskisi gibi eziyet etmiyor emerken  :nazar: o emdikçe içim çekiliyor gibi oluyor  :ehi: :ehi: yoksa yemeden kısmadım daha yapabilirsem birde mekik çekiyorum 30-40 tane  :basardim:

aydinays

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 27 Mayıs , 2012, 21:44:12

kızım 2 gündür emiyor eskisi gibi eziyet etmiyor emerken  :nazar: o emdikçe içim çekiliyor gibi oluyor  :ehi: :ehi: yoksa yemeden kısmadım daha yapabilirsem birde mekik çekiyorum 30-40 tane  :basardim:

canan birde emzirirken çok daha kolay kilo veriliyor dedi diyetisyen. Maşallah Buğlemime bol bol emsin annesini canım. Bende özledim emzirmeyi. Benim oğlum beni çok erken bıraktı. Hala içimde uhde olarak kaldı emzirmek. Rabbim inşallah ikinci çocuğumda daha uzun emzirmeyi nasip eder.  :amin: :amin: :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: aydinays - 27 Mayıs , 2012, 21:47:04
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 27 Mayıs , 2012, 21:44:12

canan birde emzirirken çok daha kolay kilo veriliyor dedi diyetisyen. Maşallah Buğlemime bol bol emsin annesini canım. Bende özledim emzirmeyi. Benim oğlum beni çok erken bıraktı. Hala içimde uhde olarak kaldı emzirmek. Rabbim inşallah ikinci çocuğumda daha uzun emzirmeyi nasip eder.  :amin: :amin: :amin:
ayşe sorma canım eğer inat etmeseydim  3.ayına girdiğinde bırakırdı benim cadı... çok çektim arkadaşlar çok sabırlısın dediler mama ver diyende oldu sütünü sağ ver diyende hiçç dinlemedim alacaksa alsın memeyi dedim saatlerce aç kaldı memeye gelince bir ağlardı yanaşmazdı... dünden beri ağlamadan memeyi alıyor  gerçi uzun süre aç oluyor ama olsun buda bir ilerleme  :k06: :aferin: :nazar:

tweety0555

EDA CIM BENCE ENDISELENME VE SIKI SIKIYA BASLA GOR BAK VERIRSIN..SU BENIM DIYETIMLE BASLASANA ...BIRDE ONU DENE BIR HAFTA ICINDE EGER KILO VEREMIYORSAN ONUNLA TIROIDIN AZ CALISIYRODURDA VEREMIYORSUNDUR..

AYSE CIM YARIN YAZ TARTINI VE HEDEF ILONU GALIBA BEN SENI LISTEDEN SILMISTIM  :suclu: :k06:

tweety0555

İSİM         İLK KİLO     1.ay      2.ay      1.hafta        2.hafta           3.hafta              4.hafta       HEDEF KİLO   

Ayşegül      63           59.5      58.3                                                                                             59

Özlem       63.2         59.7      57.7                                                                                              58

Eda           78            75          75                                                                                               70

Betül         67           63.5        63.3                                                                                            63

Sezen       75             72         69.8                                                                                             65

Gül           63            61.2       60.3                                                                                             58

Ayşe         72            69.2       67.0                                                                                             60

canan     56           56             54.7                                                                                            53                                                                                                                               

kızlar lısteye ucuncu ay ıcın eklenmek ısteyenler lutfen datyalıca kılolarını hedef baslangıc kılolarını yazsınlar....lıstede kalmak ısteyen arkadaslar tekrar soylerlerse yazarım...LUTFEN KIMSEYI KIRMAK ISTEMEM KIMSE ALINMASIN COK UZULUYORUM....