25 Nisan , 2024, 13:33:46

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Haydi Beraber Zayıflayalım

Başlatan fıstık, 26 Nisan , 2010, 22:31:57

« önceki - sonraki »

Balböceği

xxcansuxx

tweety0555

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 23 Mayıs , 2012, 20:15:36
Alıntı yapılan: tweety0555 - 23 Mayıs , 2012, 14:13:27
sagolun kızlar...canan ne cadılıgımı gordun kız :k06:
ya özlem hakkını helal et cadılık değilde onun tam karşılığını bulamadım hani msjlarında cabbar tuttuğunu koparan açıkgöz bir hatun olduğunu sezdiriyorsun ordada çok masum bakmışsınya ondan öle dedim  :k06: :k06:

HADE OYLE OLSUN :suclu: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ANLADIM GZUELIM ACIKLAMA YAPMA  :opucuk:
EDAAAA ARAMIZI BOZMAYA CALISIYON DEMIII :caca: :toothy10:
BU ARAD BUGUN DOYMAK BILMEDIM ILK KEZ OKUZ GIBI YEDIM YEDIMMMM :-\

Lă_Tăhzen!

Yaklasık 2 aydır dıyet derdındeyım 2 kılo vermıstım verdıgım kıloyuda aldım 70 kıloda sabıt kaldımm yaa off  :cildir:

şu 3 aylarda oruc tutsammı dıyorum nefsıme yenılıyorum sıcaktı aksamın gec girmesiydi of offf ırade zayıff ben bıraz zor verıcem bu kıloyu

helal olsun kızlar valla azmınızede ıradenızedee

xxcansuxx

Alıntı yapılan: tweety0555 - 23 Mayıs , 2012, 20:35:19
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 23 Mayıs , 2012, 20:15:36
Alıntı yapılan: tweety0555 - 23 Mayıs , 2012, 14:13:27
sagolun kızlar...canan ne cadılıgımı gordun kız :k06:
ya özlem hakkını helal et cadılık değilde onun tam karşılığını bulamadım hani msjlarında cabbar tuttuğunu koparan açıkgöz bir hatun olduğunu sezdiriyorsun ordada çok masum bakmışsınya ondan öle dedim  :k06: :k06:

HADE OYLE OLSUN :suclu: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ANLADIM GZUELIM ACIKLAMA YAPMA  :opucuk:
EDAAAA ARAMIZI BOZMAYA CALISIYON DEMIII :caca: :toothy10:
BU ARAD BUGUN DOYMAK BILMEDIM ILK KEZ OKUZ GIBI YEDIM YEDIMMMM :-\
:opucuk: :opucuk: :opucuk: ayyyy sanal ortamda yazışmakda çok kötü mimik yok falan neyi nasıl dediğini ne anlatmak istediğini çok zor açıklıyorsun  :icon_pale: :icon_pale:  ben normalde çok rahat biriyimde buraya yazarken kasıntı oluyorum  :k06: :k06:

özlem sorma gezmeye gittim kendimden utandım tabağı sil süpür sen nasıl bir iştahsa neyseki sen emziklisin dahada alır mısın diyor arkadaşlar ordan yırtıyorum  :ehi: :ehi: :ehi:

tweety0555

CANAN CIM RELAX OL...
BENIM BUGUN ACILDI BOGAZIM YA :sad1:

Balböceği

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 23 Mayıs , 2012, 20:30:33
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 23 Mayıs , 2012, 20:20:58
:ehi: :ehi:
kızzz ne gülüyon  :ehi: :ehi: ama öyle değil mi eda  :suclu: :suclu:
  Allah iyiliğinizi versin  :k06:

Karbonhidrat diyeti yapıyorum güya :(

Oğlum hasta 3 gündür gerekli olanları yiyemiyorum yorgunum kötüyüm :(

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

aydinays

Edacım çok zor oluyor diyer. Bende iki gündür oruçluyum. Kayraya yaptığım yemeklerin mutlaka tadına bakadım sıcak mı soğuk vs. ama dün bakmadım çok zor oluyor. Bebeklerle diyet çok zor.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Balböceği

öyle valla  :'( ama oruçlu daha kotu olur  :dontknow:

aydinays

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 24 Mayıs , 2012, 13:40:17

öyle valla  :'( ama oruçlu daha kotu olur  :dontknow:

rabbim yardım ediyor cnım. Açlıktan değilde kayradan bunalıyorum.  :y25: :y25: :y25:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Balböceği

Allah'da ona göre mükafatını verir canım   :amin:   

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: tweety0555 - 22 Mayıs , 2012, 13:22:32

İSİM         İLK KİLO     1.ay      2.ay      1.hafta        2.hafta           3.hafta              4.hafta       HEDEF KİLO   

Özlem       63.2         59.7      57.7                                                                                              58

Eda           78            75          75                                                                                               70

Betül         67           63.5        63.3                                                                                            63

Sezen       75             72         69.8                                                                                             65

Gül           63            61.2       60.3                                                                                             58

Ayşe         72            69.2       67.0                                                                                             60

canan     56           56             54.7                                                                                            53                                                                                                                               

kendimiz sildim artık mezun oldum :muzz:

hedefim 62ydi sonra 59 oldu maşallah onun bile alyına düştüm

artık su ve egzersizle ve abur cuburda uzak durarak kilomu korumak var

günlüğüme de devam ederim memleket sonrası inşallah kilo almam

elfo

ayşegülüm bu platesi bikaç gün bırakınca vücutta bi rahatsızlık yapar mı? mesela gece hiç rahat uyuyamadım şu anda aynı rahatsızlık üstümde böyle içimde bi sıkıntı var vücudum sanki hiçç rahat değil :-\
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

izemsevi

24 şubatta diyete başladım diyetisyen kontrolünde ilk gittiğimde 79.300düm 3 ayda 14 kilo verdim şuan 65 oldum hedef 57-58 :hello2: :hieyt: