29 Mart , 2024, 15:05:41

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebek Arabası İçin Tavsiyeleriniz Nelerdir ?

Başlatan ) SaMiRa (, 24 Nisan , 2010, 16:13:29

« önceki - sonraki »

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

gülsahcim senin allah yardimcin olsun her seyin iki kati ikiz olduklari icin...sen yanliz disari cikinca yorgunlukdan ölüyorsundur kesin...

AککORTįє

Alıntı yapılan: balkız gülşah - 30 Nisan , 2010, 19:23:12
ikiz arabaları daha agır  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

senin durumun zaten içler acısı  :ehi:  :ehi: :ehi:

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

AککORTįє

ama tatlım şölede bi durum var ki bir taşla iki kuş vurdun sen  ;)

βαlκιz

orası öyle iyi hoşda
herşey büyük ve çifter çifter olunca hoş olmuyoo  :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

:k06: :k06:

allah yardimcin olsun cnm...

βαlκιz

AککORTįє

evt  :ehi: iki meme ikişer tane gaz ikişer tane bezler kakalar kıyafetler yedekler arabasını söylemiyorum zaten ; biri ağlar biri susar

valla tebrik etmek lazım seni ve diğer ikiz annelerini. gerçekten sabır isteyen bi durum

biz bitanesiyle başedemiyoruz  ;D

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ya kizlar size bisey sorcam ben suan 38+2 haftalik hamileyim ve 2 gündür sanki bebegin kafasi seyimin üstünde gibi yani hareket etdikce seyim böyle kalkiyor iniyor anlamadim ya acaba dogum kanalina mi iniyor ??? bilgisi olan var mi cok merak ediyom ara sira karnim ve kasiklarimda agriyor ???

βαlκιz

Alıntı yapılan: __İSO 2010__ - 30 Nisan , 2010, 19:34:06
evt  :ehi: iki meme ikişer tane gaz ikişer tane bezler kakalar kıyafetler yedekler arabasını söylemiyorum zaten ; biri ağlar biri susar

valla tebrik etmek lazım seni ve diğer ikiz annelerini. gerçekten sabır isteyen bi durum

biz bitanesiyle başedemiyoruz  ;D

:laughing7: :flowers:

) SaMiRa (

ben normal doğum yapmadım ama benimkinin kafası hep aşağıdaydı ve dediklerini yaşıyordum

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

benimkininde 28 haftasindan beri kafasi asagida saten ama bu iki gündür baska bir asagdaymis gibi dedigim gibi bebisimin hareketlerini seyimin tam üstünde hissediyorum .... :icon_scratch: :icon_scratch:

) SaMiRa (

bence normaldir o korkma allahın iziniyle bişey olmaz inşallah canım :amin: :amin:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ins. acaba dogumun yaklasdigina mi isaretdir bu ya ????????????????

мiŁenα.

doğum kanalına girmiştir belki balım onu hissediyorsundur ;D

ilknur ilahi kız ....gülşah harbiden kolaylık versin ...ben tımarhanelik olurdum muhakkkak :ehi: :ehi: :ehi:

ya eger çarşıya gitmiceksem sahilde gezceksem zor degil de dolmuşta zorluk yaşarım arabayla :-\ :-\ aman eşim olmadanda inmem arabayla aşagıya :k06: :k06:

:love9: :love7: :love9: