Bebek Arabası İçin Tavsiyeleriniz Nelerdir ?

Başlatan ) SaMiRa (, 24 Nisan , 2010, 16:13:29

« önceki - sonraki »

βαlκιz

çift yönlüler daha iyi oluyo bebek istersen sana bakar istersen önünee  :icon_thumright:

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

sevilcim birde araba aldık yazdım ama biz kendimize aldık bebege değil :k06: :k06:

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

bencede kesinlikle çift yönlü daha kullanışlı hem rüzgar yönü açısından hemde bebiş huysuzlandığında kendine çeviriyosun yollarda konuşa konuşa gidiyosun  :D

мiŁenα.

BEBEK ARABALARINIZIN RESIMLERINI EKLEYIN FIKIR OLSUN :icon_thumright:

BEN BUNU BEGENDIM AMA TEK YÖNLÜ

Uploaded with ImageShack.us

KRAFIN..

Zeynep_Sena

valla ayse benimki iste gosterdim senin begendigin gibi ve tek yonlu baya rahat kullanimi ama evet tek yönlü ezgide hakli bazen bebekle konusa konusa gidersin kendine cevirip bende onun yerine ara sira duruyorum kizima bakiyorum kendimi gosteriyorum falan cift yön icinde baya bi para evet ozellikle quinny buzy ler var bende baslarda onlara cok heves ediyordum gorunce bazen ama fiyati dediginiz gibi nerdeyse bi araba kadar olunca ne gerek var dedim bilmiyorumda ben fazla abartmak istermiyorum bebek icin simdi aliyorum mesela elbise filan 2 gun sonra olmuyo onun yerine koyarim o parayi ilerde egitimine harcarim daha iyi bence

мiŁenα.

buarabanın tipi ve önündeki oyuncaklarına bayıldım ama kullanımı daha önemli en iyi gözümle görim alim baka baka ::) çarşşıya insem bakıp begenırım netten olmuyor...

Zeynep_Sena

Alıntı yapılan: ♥...AyŞe...♥ - 25 Nisan , 2010, 16:30:35
buarabanın tipi ve önündeki oyuncaklarına bayıldım ama kullanımı daha önemli en iyi gözümle görim alim baka baka ::) çarşşıya insem bakıp begenırım netten olmuyor...

cok haklisin netten bakiyorum bakiyorum ama magazada farkli oluyo en iyisin yaparsin aysecim gözünle gormen daha iyi

βαlκιz

ayşe resimdeki araba iyi gerçekten güzel
biz bi magazada bebegin birini koyduk denedik küçüktü ozaman
sürdüm biraz orda rahat gidiyo kibar bi araba benimki pek sevmişti zor çıkmıştı içinden  :k06:
ikizler için olanıda var ama onlar çok kaba duruyoo  :sad1:  
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

evet ya gözünle görmen..

ben bu arbaya baktım rahat sürülüyor birde çok hoş duruyor :k06: :k06: ama çift yönlülere bakarım begenmessem alırım bunu :hello2:

gülşah aklım bunda kaldı zaten ama kullanış açısından keşke çift yönlü olsa anında alırdım ;D

) SaMiRa (

kızlar biz aldık bugün araba biraz aceleye geldi ama rahat kullanımı çift yönlü kraftın 340 tl...
ayşe bende senin beğendiğini beğenmiştim nette oyuncaklara bende bayıldım ama tek yönlü olduğu için arka plana atmıştım zaten kısmette olmadı :(
sen bence bunu al gayet güzel  :) ;)

selmay

buda benim kizimin bebek arabasi  maxi cosi mua 4 814 euro almanyada

βαlκιz

Alıntı yapılan: selmay - 26 Nisan , 2010, 00:39:04

buda benim kizimin bebek arabasi  maxi cosi mua 4 814 euro almanyada
buda degişik bi araba yandanda çekseydin keşke güzelmiş güle güle kullanın  :)

selmay

selmay

DER!N

Ben de dün sipariş verdim, yine netten aldım yani umarım pişman olmam yarın öbürgün gelir.

Açık renk seçtim benimki kız rengarenk giyinince renklerin arasında kaybolmasın diye düşündüm.  :k06:

Pierre Cardin V-5040 Confort Çift Yönlüsü