23 Nisan , 2024, 11:16:59

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebek Arabası İçin Tavsiyeleriniz Nelerdir ?

Başlatan ) SaMiRa (, 24 Nisan , 2010, 16:13:29

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

valla canım biz de baston puset alıaz. çünkü arabanın arkasına daha rahat sığıyo.

tgbybr

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 09 Mayıs , 2011, 12:03:05
valla canım biz de baston puset alıaz. çünkü arabanın arkasına daha rahat sığıyo.

bi de o var tatlım. eşim olmadığı zaman benim kolayca arabaya koyabileceğim kaldırabileceğim bişey olması lazım. ne zormuş bu işler yaaa. çok kararsız bi insanım öfff

tgbybr

bi de o var tatlım. eşim olmadığı zaman benim kolayca arabaya koyabileceğim kaldırabileceğim bişey olması lazım. ne zormuş bu işler yaaa. çok kararsız bi insanım öfff

Lă_Tăhzen!

kesinllikle baston pusetı tavsıye ederım bizim araba balkonda duruyor  hiç çıkartamıyorum dısarıya cıkarken çok agır asansor içinde bı kat yukarı cıkmam gerekıyor  cok pişman oldum yenı tekrar puset alcam kızıma

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: tgbybr - 09 Mayıs , 2011, 12:10:07

yani bebeğin hangi eşyasını alırken kararsız kalmıyoruz ki  :laughing7: gayet normal. ama baston pusetten herkes memnun :icon_thumright:

tgbybr

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 09 Mayıs , 2011, 12:12:40
kesinllikle baston pusetı tavsıye ederım bizim araba balkonda duruyor  hiç çıkartamıyorum dısarıya cıkarken çok agır asansor içinde bı kat yukarı cıkmam gerekıyor  cok pişman oldum yenı tekrar puset alcam kızıma
alışveriş merkezinde ailelerle küçük bi anket yapmıştık eşimle. bütün bebeklilere sorduk durdurup. çoğu 2. yi almış. ağır olmasın dediler hep. o zaman baston alalım. travel sistemler de güzel gerçi ama hem çok teferrtuatlı hem de pahalı. araba koltuğu alıcaz bi de. ne çok şeye ihtiyacı var yaww. al al bitmiyooo

muhribe

canım ben bebek arabalarını o kadar araştırdım ki. eğer çift yönlü almak istiyorsan kesinlikle travel alma. çok ağır ve hantallar. tek başına dışarı çıkarıp eve sokman mümkün deil bebekle. kraft'ın atlanta serisi var. 3013 kodlu. sadece 7 kilo [baston olmayan modeller içinde en hafiflerden biri] çift yönlü ve tek elle katlanabiliyor. ben sanırım bundan alıcam. bi de baby 2 go'nun bi modeli var. 5 kilo ve katlandığında kraft'tan daha küçük oluyor. ama tekeleri çok küçük. sokakta gezinirken zorluk yaşarsınız diyor satıcılar.
ben şimdilik baston tercih etmiyorum çünkü tek yönlüler. ve önündeki korumalar çok basit geliyor. güneşte ve rüzgarda bebeği korumak mümkün değil.

ecrin.su79

canım bebişin en az bir yaşından önce baston arabaya binemez tamamen yatan ve çift yönlü olması şart ben pierre cardin enigma aldım çok memnunum diğerlerine göre hafif ve gecen sene yılın bebek arabası seçilmişti 6.9kğ taşıma kapasitesise 20kğ.

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

BIZIMKIDE COK AGIR :cildir:  3LU SISTEMDI EN IYISI DIYE ALDIM :cildir:
HAFIF BASTON ARABA ALICAM KIZIMA  :-\

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

KONYALI

valla o hantal olanlar çiftli sistem dediğiniz bilmiyorum ama ödünç alabıleceğin birisi varsa ılk 6 ay ıcın onu kullan derım,sonra baston puset..cunku dıgerlerı cok hantal..ben ablamdan alıcam gerı verıcem..o 2.cocugunu buyutecek sonra bana verecek ben 2.cocugumu buyutecem :k06:  nesılden nesıle o bır tane hantal yetecek anlıcanız...
ablamda cok gereksız dıyor cnm ama sen bılırsın...

tuana16

canım ben hamile değilim bebeğimde yok ama kuzenim maxi cosi kullanıyo ve çok memnun bebeğim olursa almayı düşünüyorum araştır bence netten  :icon_thumright:
ve bir ayetin sıcaklığı sarıyor yüreğimi 'Allah sabredenler ile beraberdir'

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

06 Ağustos , 2011, 19:23:12 #116 Son düzenlenme: 06 Ağustos , 2011, 19:30:20 ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ
kızlar bebek arabalarında tavsiyeleriniz neler ?markası ? ben aldım kanz markası iyi mi ama değiştirme sansım var  :icon_scratch: :icon_scratch: biz bunu aldık  :suclu:

özellikleri :

0-4 Yaş kullanım süreli.
çift yönlü kullanılabilen itme sapı.İtme sapının boyu kullanıcıya göre yukarı aşşağı ayarlanabilir. 
Üç pozisyon ayarlı ; tam yatma,yaslanma,dik oturma.
Silinebilir,komple çıkarılıp yıkanabilir kumaş.
Bebeğinizin genel eşyaları ve çantası için altta büyük sepet.
Arkadan rüzgar girmemesi için komple kapalı yanlık ve arkalıklar.
Önde ayak koymak için ayarlı ayak tablası.(Üç kademe ayarlı).
Önden rüzgar girmemesi için komple kapanabilen ayak örtüsü.
Beş nokta paraşüt emniyet kemer sistemi.
Ön arka çift toplam 8 teker : Ön tekerlekler 360o dönerli,arka tekerlekler sabit ve fren sistemli.
Pratik açma-kapama.(Kendiliğinden kapanmaması için emniyet kilidi.)Tek elinizle itme kolunu tutarken sağ ayağınızla yatma yerin arkasındaki oval bölüme basıp aynı ayağınızla emniyet kilidini tutup koldan yere doğru bastırdığınızda katlanır.
katlandığında arabanın kendi ağırlığı 8  kg dır.
Üst tentesi istendiğinde komple kapanabilmektedir...yazlık-kışlık.

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

gülay t.

Kevsercim markası da özellikleri de güzel arabanın. Bence en önemli özelliklerden biri çift yönlü olması. Her özelliği güzel olsa da sadece tek yönlü olunca arabalar, sorun yaratabiliyor. Bebek küçükken rahat ve konforlu bir araba güzel olabilr, arabanız varsa bagajına kolayca sığacak birşey alın ve çok da ağır olmasın, taşınması açıp kapaması kolay olsun.

tweety0555

sayfanın basını okumadım ama bebek arabasınından en cok bası yanan bırısı oalrak baslıgı gorunce atlıyorumærtık ..ben ılk oglumda aman ıyısı olsun su fonksıyonu bu fonksıyonu derken  mubarek ölü leşi gıbı bır araba almısım bosken bıle agır bıde cocuk koyunca aman allahım ..benden sıze tavsıye kesınlıkle katlanabılır katlanınca ufak ve hafıf olan bebegın yada cocugun uyudugunda yatıs pozısyonu ıyı olan tam yatmasada yarı yatıs durumu olsun...tek elle katlanabılen cunkı yerı gelınce tek basına kalabılıyorsun...rengı ıse mumkun oldugunca koyu renk olan bır araba tercıh edın haaaa guneslık kısmı kapanabılen olsun...ay cok sey yazdım ama valahı benım dılım yandı...sızlerın yanmasın gosterıslı sasalı bırsey olsun dıye onca para verdım sımdı bedava verseler almam marka takıntınızda olmasın ne kadar ıyı markalar scma sapan cıkabılıyor...hatta bugun mothercarede 100 tl ye ne arabalar vardı...bıde on sayfayı okım bakım ne soruluyoırmus... :ehi:

tgbybr

ben pierre cardin aldım. tek yönlü aldım çift yönlüsünü bi akrabamız aldı aynısından travel system çift yönü pek kullanılmıyor dedi. ayağına çarpıyomuş. ben tek yönlü kullanıyorum çok da memnunum. tek başıma taşıyabiliyorum. arabanın bagajına da rahatça sığıyor