Bebek Arabası İçin Tavsiyeleriniz Nelerdir ?

Başlatan ) SaMiRa (, 24 Nisan , 2010, 16:13:29

« önceki - sonraki »

) SaMiRa (

kızlar bebek arabası alacağızda kullananların ve kullanmış olanların fikrini almak istiyorum markası nasıl çift yönmü tek yönmü hangisi daha kullanışlı..vs paylaşırmısınız??

AککORTįє

tabiki çift yönlü; kulanacağın yere göre ikiside lazım oluyor

benimki kraft, çok memnunum  :icon_thumright:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

cift yönlü kesin olmasi lazim bence daha kullanisli ...

мiŁenα.

buğün nette baktım hiç beğenemedim çift yönlü hoş bula krafmadım..baktım daha çok kraft olsun istiyoum..diğer malzemelerı kraft...

:love9: :love7: :love9:

Zeynep_Sena

slm benim arabam tek yön ama cift yön daha kullanisli bebegin kucukse gerci buyuncede iyi oluyo cift yön cünkü rüzgara göre yön deistirebiliyosun ve 3 tekerli tekerleri ne büyük ne kücük normal benimki normal hali 6 aylik bebekler binecek sekilde ama icine cantada olyo o zaman kucuk bebekte koyabiliyosun ben memnunum hemde hafif gosteriyim resmini istersen

Uploaded with ImageShack.us

100 € aldim ben viyanadan

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

aysecim senin esin bebek arabasi almamismiydi dogum gününe ???

Demet_dk

24 Nisan , 2010, 16:40:19 #6 Son düzenlenme: 24 Nisan , 2010, 16:43:18 Demet_dk
bence baston puset ler en mantıklısı hem hafif hem kullanışlı
Doruk 20 günlükken ilk arabasını aldık illa çift yönlü olacak diye tutturdum 320 tl para verdim
çok konforlu rahat bi araba ama ben kullanamadım ya 4 defa kullanmışımdır ya 5 defa o şekilde yani
gittik hafif bi araba aldık baston pusetlerden rahat ediyorum sırt dayama bölümü ayaralanbiliyo

isteyen olursa diğer aracımız satılıktır arkadaslar mavi renkte baby 2 go çift yönlü çok az kullanıldı  :icon_thumright:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

benim arabam buna benziyor sadece rengi degisik krem turkuaz mavisi karisik....almanyadan aldim 300€ verdim

Zeynep_Sena

banda herkes cift yön diye söledi ama ben kendi bildigime gittim ve dedigim gibi tek yön aldim zaten bebek büyüyo ve yönü cift olanlar birazdaha pahali onu alcama bu eskiyince gider birtane daha yeni alirim tabi eskirse biraz zor ama bu bnim fikrim tabi en iyisi bu arabalar bence arkadaslarin dedigi gibi hem hafif oturmasida ayarlaniyo hatta yatilacak kadar oluyo yani :) ama yinede insan magazaya gidince fikir deistirebiliyo araba alcaksan simdiden hayirli olsun

ESİNCİK

Biz bi tane beğendik Quinny Buzz modeli, ama çok pahalı. Bn aslında bunun 2.elini bulursam almayı istiyorum. Bulamazsam Ankara Cepa'dan alıcam.

) SaMiRa (

ya ben de bakıyorum şimdi bulamadım güzel :(  3 tekerlekli çift yönlü istiyorum ama sanırım yokk  :dontknow:
ilknurcum senin arabanın modelini yazsana bi bakayımm

ESİNCİK

quinny buzz çift yönlü 3 tekerlekli ama ne yazıkki 1buçk milyar. Otomobil fiyatı :ehi: :ehi:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Quinnyler süper ama fiyatida öyle kac tane araba alirim onun fiyatina....

мiŁenα.

Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 24 Nisan , 2010, 16:37:28
aysecim senin esin bebek arabasi almamismiydi dogum gününe ???

hayır oto koltugu aldı canım :-\ araba begendık ama almadım begendıgım tek yonlu...herkez cıft yonlu ıyı dıyor kararsızım  .. model de begenemedım cıft ypnlude  :(

:love9: :love7: :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ayy ben bebek arabasi sanmisdim  :laughing7: :laughing7:
ben bu aralar baya bi yanlis anlar oldum herseyi  :k06: :k06: