29 Mart , 2024, 01:56:16

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

silikon göğüs ucu

Başlatan ) SaMiRa (, 12 Nisan , 2010, 16:58:35

« önceki - sonraki »

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

evt aldirdi manyak kari yaa sinir oldum vallah  :violent1: :violent1: :violent1:

KUZEY

мiŁenα.

aşkı memnucular :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ben eymen memnunmuyu iziyordum :ehi: :ehi: :ehi:

:love9: :love7: :love9:

) SaMiRa (

nihayet silikon ucu bıraktıkk  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
geceden beri kendi göğsümü veriyorum yaşasınnnn
inşallah böyle devam eder :amin:

AککORTįє

gülay t.

Fudaylcım eski sütle yeni sütü karıştırabilirsin ama her ikisinin de aynı ısıda olması önemliymiş. Bir de dolapta 2-3 günden fazla saklamak öenerilmiyor. Oda ısısında ise 2-3 saat bekletip verebilirmişsin bebeğe. Öyle okumuştum. Buzlukta da 2-3 ay kalabiliyor kullanamıyorsan sütleri buzluğa koy belki acil bir durumda kullanırsın. Bu arada göğsünü direk emmeye başlamasına sevindim canım silikon ucu ben de bir kez denedim çok yapay ya ben bile sevmedim bebeğim hiiç sevmedi tabi. Direk emzirmek gibisi yok. Rabbim hepimize bol sütler ve güzel göğüs uçları versin :suclu: :amin:

) SaMiRa (

ya ben bu memişime bal mı sürsem reçelmi  :icon_scratch:  bizim oğlanın dalgınlığı geçti heralde az önce yırttı ortalığı alamadı bi türlü yalıyo bırakıyo silikonu taktım mecburen  :(nasılda cuk cuk emiyo velet... neyse ama çok mecbur kalmadıkça vermiyorum böle böle alışmak zorunda (inşllah) :amin:

AککORTįє

hiç birşey sürme kız deli sürülürmü  :k06:

böle böle alışıcak merak etme , bende de öle oluyodu. daha küçük ondan  :icon_thumright:

< ESLAL >

evt canım  zamanla alışır da olurda canına gerçerde bişey sürmeye kalkarsan bal sürme sakınnn bal 1 yaşına kadar yasak bebişlere   :icon_thumright:

AککORTįє

zaten bişey süreresen sürmediğin vakit   o memeyi emmez

ilkcemre

çok güzel yalıolar ama öle şeyleri...ben bikere armut yalatmıştım şapur şupur götürüyo valla :ehi: :ehi:

) SaMiRa (

yok yaaa sürermiyim bişey aşk olsun kızlar sizde..zaten ayrıca birşey veremiyorum sarılığı için hastanede bol bol su v şekerli su ver dediler deneyim dedim çıkarıyo geri :) istemiyooo.. 

mandalinaportakal

daha alınacak listemde bu da var.
oğlumda çok işime yaramıştı özellikle çatladığı ve yara olduğu dönemlerde

makaron

Benim hiç işime yaramamışti. Ayy o günleri hatırladım göğüslerim yara olmuştu kanamıştı hep aglayarak emziriyodum. Çok şükür şimdi iyiler.