silikon göğüs ucu

Başlatan ) SaMiRa (, 12 Nisan , 2010, 16:58:35

« önceki - sonraki »

) SaMiRa (

:k06: :k06:  oyyy kurban olsunlarrr oyun oynuyonuz o zaman  :k06:

мiŁenα.

YOK YA ZOR OLUYOR HEP MEMEDE O GAZ OLUYOR BENDE KARNIM ACIK OLUYOR :icon_pale: :icon_pale:

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

ayşem üstten ver şu memişleri üşütme cancazım sen üşüdüğün içinde gaz çok olur

) SaMiRa (

evet ben emzirme atleti aldım onlar çok ii tek sütyen rahat olmuyo...

мiŁenα.

USTTEN VEREMIYORUM GOGUSLERIM ACIYOR AMA DENICEM :sad1:

< ESLAL >

ben evde sütyen kullanmıyorum esnek atletlerden aldım onlar rahat  :icon_thumright:

мiŁenα.

sütyen takıyorum likralı atletlerım var ole denım elım alıstı dırek acıyoru m

AککORTįє

< ESLAL >

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 15 Nisan , 2010, 22:06:43
Alıntı yapılan: _AyŞe_ - 15 Nisan , 2010, 18:54:16
ilknur paşamın uslulugundan biraz da bize yolla daha :k06:

:k06: oluur

ayşem sen usluluk yolla dion ben direk nisayı yollucam ilknura uzaktan olmaz bacım  :ehi:

AککORTįє

15 Nisan , 2010, 22:36:33 #54 Son düzenlenme: 15 Nisan , 2010, 23:05:20 iLkNuRR
Alıntı yapılan: fudayl - 15 Nisan , 2010, 19:21:58
ikisine resim koymak istiyorum ben... ayşe senin bebeğin nasıl ne kadarlık emzirmen nasıl saatli mi yani?
ilknur bilgilerin için teşekkürler bişey daha sorcam sana beni emzirmeden önce biraz sağıyorum sütümü oğluşum boğulmasın diee o sağdığım sütleri buzdolabına koyuyorum öncekiyle sonrakini karıştırabilirmiyim,bilgin var mı?
ya doktor güneşe çıkar 10 dakka elini ayağını açıpta dedi ondan açtım bide bugün burası çok sıcaktı öğlende hastanede sonuç bekledikmecburen bende güneş görsün çocuk dedim :) fazla gösterdim galiba yarım saat falan inş bişi olmazzzz... duaların için sağol ALLAH hepimizin bebeklerine sağlık mutluluk huzur versin bide bol bol uykuuu gelişimi daha ii oluyormuş çok önemliymş

rica ederim hayatım  :-*

sütünü bence taze olanla karıştırma yine araştır sen doktoruna da sor ama benim fikrim bu. eski olanı eski olmadan içir, yani birini ötekiyle karıştırma derim ben  ;)

şimdi tatlım; profile giriyorsun sayfanın yukarısında. açılan sayfanın solunda kimlik bilgisi var oraya gir. orda kişisel resim bölümünde gözat diye bi yer var tıkla ordan pc ndeki resmi seç ve tıkla. ora öylece kalsın .ardından  http://tinypic.com/ adresine gir. gözat ttan resmi bul dowland et. forum için kod yazan yeri az önce profil resmini yaptığımız sayfadaki imza yerine yapıştır ve kaydet. işlem tamamdır  ;) 

AککORTįє

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 15 Nisan , 2010, 22:32:29
Alıntı yapılan: iLkNuRR - 15 Nisan , 2010, 22:06:43
Alıntı yapılan: _AyŞe_ - 15 Nisan , 2010, 18:54:16
ilknur paşamın uslulugundan biraz da bize yolla daha :k06:

:k06: oluur

ayşem sen usluluk yolla dion ben direk nisayı yollucam ilknura uzaktan olmaz bacım  :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

KUZEY

:nazar:Allahım bize de usluluk wer :cildir:

мiŁenα.

AککORTįє

bak dizi bitti ya dökülüyo herkes  ;D

AککORTįє

ya o kadın çocuğu aldırdı deemi  :icon_scratch: