silikon göğüs ucu

Başlatan ) SaMiRa (, 12 Nisan , 2010, 16:58:35

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

evett agzını açığ sağda solda aranıyor kucagıma alıyorum ya yüzümü emmeye çalışıyor oyy annesi kurban olsnnn :love9:

:love9: :love7: :love9:

AککORTįє

) SaMiRa (

arkadaşlar deniyorum ama olmuyor çıplak memeyi almıyor bebeğim dün bi kere aldı o kadar bu sabah uğraştım biraz dudağı değdiği gibi başını çevirip ağlamaya başlıyor.. sanırım hep böyle gidecek... :( ama kıyamam yavrum içini çeke çeke  ağlıyor dudakları büzüşüyor...

ilkcemre

Alıntı yapılan: fudayl - 14 Nisan , 2010, 12:58:20
arkadaşlar deniyorum ama olmuyor çıplak memeyi almıyor bebeğim dün bi kere aldı o kadar bu sabah uğraştım biraz dudağı değdiği gibi başını çevirip ağlamaya başlıyor.. sanırım hep böyle gidecek... :( ama kıyamam yavrum içini çeke çeke  ağlıyor dudakları büzüşüyor...
benimde yaralardan dolayı sol göğsümü almıyordu zorla veriyordum... ama vazgeçmedik direndik. şimdi alıyor. böyle deyince demesi kolay diye düşünebilirsin ama gerçekten uğraşmalısın...

AککORTįє

Alıntı yapılan: fudayl - 14 Nisan , 2010, 12:58:20

canım almayınca ucu takıyodum tekrar öle emiyodu devamında çıkarıyodum. merak etme alışır ama tabi dediği gibi uğraşman lazım

miray

benim gögüs uclarım yara olmustu cok fenaydı kanıyodu resmen
hala hatırladıkca kötü oluyorum
oyuzden aldım ama  kızım ememdi onla
ucu biraz büyük ve sert oldugu için heralde sütü cekemedi zorlandı baya
daha sonra lansinoh lanolin diye bi krem kullandım iyileşti cok sükür

) SaMiRa (

yaşasın  bugün yine aldı kendi göğsümü inşallah böyle böyle alışır.. ilknurcum senin yaptığını denedim ama olmadı anlıyo kerata kanmıyo :)

AککORTįє

:D eşşekk

inş canım inşş  :nazar:

) SaMiRa (

hemde ne eşşşşeeeekkk  sormaaaa  :k06:
bugün hastaneye gittik iknurcum ordada aldı biliyomusun eve geldik evdede aldı  :k06: çok sevindirik oldum valla.. hee bide akşamda hep öyle verdim yarı çıplak yarı silikon :) ama sanırım çıplak emince doymuyoooo
bu arada dün fudayl uyumadı ya akşam 24:30 da uyudu sabah 07:00 de aldım emzirdim.. :( bi üzüldüm ki aç kaldı bebeğim diye sorma kızdım kendime çok bugün dra sordum bırak uyusun hiç ellemeye gerek yok korkma birşey olmaz o uyanacağı zamanı bilir dedi biraz rahatladım ama doğrumu dedi dr bilmiyorum şaşırıyorum  ???

AککORTįє

aman aman maşallah hiç bırakmasın inş  :D  :nazar:

yok hayır doğru demiş canım.1 aylıktan sonra bebekler gece sadece  uyandığı zaman emziriliyor.bırak uyusun uyku düzenine girmesi lazım artık.

sadece acıkıp uyandığında memiş   ;D

) SaMiRa (

ya ama diğer doktorumuzda gündüz 2 gece 3 saatte bir uyandır emzir dedi anlamadım hangisi daha ii ama sen öle dyosan öledir :) kitap okuyomusun bebek gelişimi için ? ben alıcam da daha almadım malesef :( bu arada fudayl da sarılık var 7 ye düşmüş inş.geçer artık  :amin: ya ben bebişi güneşte tuttum bugün vitamin alsın diee ama biraz fazla tutmuşum galiba yavrumun yanakları kızarmışşş :-\  senin bebeğin nabıooo ii mi ne kadarlık yaaa çok tatlı maşallah... :nazar:  bende koymak istiyorum resim ama bilmiyorum nasıl nerden oluyooo

AککORTįє

anacım dur hele tek tek cevap verimm  :D

şimdi senin bebiş 50 günlük demiştin yanlış hatırlamıyor isem. ben ilk doğduğu zamanlar ilk 10 gün 15 gün sıık sık emzirdim. öle saatli değil. daha sonra dediğin gibi gece 3 saatte te bir gündüz 2 saatte bir. 2 ay. doktorumuz gece artık uyandırma. uyanınca emzir sadece dedi. gündüz yine 2 saatte bir devam. yani bana söylenen bu ben böyle devam ediyorum. düzenli verdiğim içinde saati gelice acıkıyor. ama benimki si 3 aylık oldu. sen yinede doktorunla iritbatta ol yada başka doktorlarada danış . ama doktorumun söylediği ve çevremden duyduğum bu

oğlumun gelişimi için kitap almadım internet sağolsun merak ettiğim birşey olursa hemen araştırıyorum. ah canım be biraz küçük değil mi hayatım güneşe çıkarmak için hava da nane molla daha ayaz vurur Allah korusun. sarılığı da inş atlatır kuzucuk  :binkybaby:

benim bebeğim çok iyi teyzesi  :nazar: hiç bir problemimiz yok Allah a çokşükür. hemen anlatayım nasıl koyacağını sana. ama imzana mı koyacaksın profilemi ?

мiŁenα.

ilknur paşamın uslulugundan biraz da bize yolla daha :k06:

) SaMiRa (

ikisine resim koymak istiyorum ben... ayşe senin bebeğin nasıl ne kadarlık emzirmen nasıl saatli mi yani?
ilknur bilgilerin için teşekkürler bişey daha sorcam sana beni emzirmeden önce biraz sağıyorum sütümü oğluşum boğulmasın diee o sağdığım sütleri buzdolabına koyuyorum öncekiyle sonrakini karıştırabilirmiyim,bilgin var mı?
ya doktor güneşe çıkar 10 dakka elini ayağını açıpta dedi ondan açtım bide bugün burası çok sıcaktı öğlende hastanede sonuç bekledikmecburen bende güneş görsün çocuk dedim :) fazla gösterdim galiba yarım saat falan inş bişi olmazzzz... duaların için sağol ALLAH hepimizin bebeklerine sağlık mutluluk huzur versin bide bol bol uykuuu gelişimi daha ii oluyormuş çok önemliymş

мiŁenα.

EMME SAATİMİZ YOK NE ZAMAN AKLINA GELİRSE..OĞLUM 10 DK BİR EMMEK İZİYOR MEMEDE KALMAK ISTIYOR BEN CEKIYOM MEMEYI O CEKIYOR :k06: :k06: