silikon göğüs ucu

Başlatan ) SaMiRa (, 12 Nisan , 2010, 16:58:35

« önceki - sonraki »

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

canım bende kullandım memnun kaldın mı dersen evet oldukca cunku benım gogus ucum hıc yoktu eflın tutamıyordu memeyi cok zor oluyo o sekılde bızde sılıkon uc aldık gayet guzel emıyodu gogus ucu cıktıktan sonra bıraktm

DER!N

Ben de kullandım, Nuby marka almıştım kutudan iki tane çıktı biri minik biri daha büyük kenarları hemen hemen ten gibi incecik ve silikon olduğu için hiç kaymıyordu.

AککORTįє

Alıntı yapılan: EyMeN ÇaĞaN - 12 Nisan , 2010, 20:05:48
kızlar benim oğlan memeyı çabuk bırakıp sadece ucunu emmeye çalışıyor hep süt oluyor kayıyor oynuyor sadce 1 saat onla ugrasıyorum ben memeyı verıyorum o bırakıyor ucuyla oynuyor :sad1:

ayşe doğru tutmuyorsundur çocuğu ondan alamıyodur. bebek tamamen sana dönük olacak ve siyah yerin tamamını sokacaksın bunu biliyosundur zaten .pozisyon doğru olmayınca da bebekler ememiyo. ama seninki karnı toksa keyif yapıyodur oda ayrı  :k06:

DER!N

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 12 Nisan , 2010, 22:35:01
Alıntı yapılan: EyMeN ÇaĞaN - 12 Nisan , 2010, 20:05:48
kızlar benim oğlan memeyı çabuk bırakıp sadece ucunu emmeye çalışıyor hep süt oluyor kayıyor oynuyor sadce 1 saat onla ugrasıyorum ben memeyı verıyorum o bırakıyor ucuyla oynuyor :sad1:

ayşe doğru tutmuyorsundur çocuğu ondan alamıyodur. bebek tamamen sana dönük olacak ve siyah yerin tamamını sokacaksın bunu biliyosundur zaten .pozisyon doğru olmayınca da bebekler ememiyo. ama seninki karnı toksa keyif yapıyodur oda ayrı  :k06:

:icon_thumright:

< ESLAL >

12 Nisan , 2010, 22:45:12 #19 Son düzenlenme: 12 Nisan , 2010, 23:02:40 < ESLAL >
ayy benim cadı kızımda bugün bi hırsla bi sıkıyor damaklarını koparacak göğsümün ucunu  :k06: nie öyle yapıyo anlamadım  :dontknow:

AککORTįє

:ehi: :ehi:

sinirlendirmişsin çocuğuuu  :caca:

gülay t.

Eslalcım damakları kaşınıyordur o yüzden sıkıyor olabilir. Arada karnı tokken parmağını ver ağzına büyük ihtimal parmağını da ısıracak. Biz de bugünlerde aynı şeyleri yaşıyoruz. Eliyle kaşımaya çalışıyor ama geçmeyince kaşıntı ne bulsa onunla kaşımaya çalışıyor ve ısırıyor tabi her bulduğunu :k06:

мiŁenα.

sıpa sömürüyor beni zaten şimdi kendime tamamen döndürüyorum bırakmıyor :basardim:

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 12 Nisan , 2010, 23:46:46
:ehi: :ehi:

sinirlendirmişsin çocuğuuu  :caca:

:ehi: :ehi: kim kimi kızdırıyor orası meçhul mama saatlerinde ben kıpkırmızı onunla boğuşurken o pis pis gülüyor  :laughing7:

Alıntı yapılan: gülay t. - 13 Nisan , 2010, 10:41:22
Eslalcım damakları kaşınıyordur o yüzden sıkıyor olabilir. Arada karnı tokken parmağını ver ağzına büyük ihtimal parmağını da ısıracak. Biz de bugünlerde aynı şeyleri yaşıyoruz. Eliyle kaşımaya çalışıyor ama geçmeyince kaşıntı ne bulsa onunla kaşımaya çalışıyor ve ısırıyor tabi her bulduğunu :k06:

canım sanırım öyle 2 gündür çok hırslı eller hep ağzında yutacak die korkuyorum  :ehi: bizimkide emzik biberon ve diş kaşıyıcı dışında herşey ağzında  :D battaniye ve kendi kıyafetleri özellikle  :honk:

) SaMiRa (

teşekkürler arkadaşlar paylaşımlarınız için çok yardımcı oldunuz... bizimkide ellerini yalıyo dili hep dışarda yalanıp duruyor.. acaba doymuyomu anlayamadım !

< ESLAL >

canım bebeğin kaç aylık  ???

) SaMiRa (

мiŁenα.

doymasa aglar ...ama beninki gibi doydugu halde emmek ıster aranır o başka ;D

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

ayşecim normalde bebekler aç olduğunda ağlar ama benim kız hiç ağlamadı bu yüzden  :honk:

ama ilk günlerde aranması çok normal canım emzirdikten sonra emzik ver bence şimdi tamm zamanı ayşee sendeee  :k06:

AککORTįє

evttttttt ilk zamanların senin ayşe tok olsada aranması çok normal, sende değil yani bi tek; her bebekte aynı