28 Mart , 2024, 21:48:52

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

silikon göğüs ucu

Başlatan ) SaMiRa (, 12 Nisan , 2010, 16:58:35

« önceki - sonraki »

) SaMiRa (

arkadaşlar silikon göğüs ucu kullananlar varmı zormu hangi marka kullanıyorsunuz lütfen paylaşın..

мiŁenα.

ben kullandım talım...wee ninkini aldım 2 tane var ıcınde ıyıydı memnundum :icon_thumright:

:love9: :love7: :love9:

ilkcemre

canım ben kullanmaya çalıştım ama beceremedik...ilk günler çok çatlak oldu göğüslerim dr önerisi ile kullanmaya başladım ama olmadı... wee nin kiydi benimki. bAYA uğraştım ama almadı kızım ...

) SaMiRa (

bende kullanıyorum da bebeğim genelde boğuluyor sanırım benim kullandığımın ucu büyük süt içinde birikiyor birden çekince tıkanıyor sanırım bi kaç gündür sağıp biberonla veriyorum ama bugün vermedim..
arkadaşlar silikonsuz nasıl emzirebilirim bazen alıyor ama genelde ağlıyor bebeğim heryerimiz süt oluyor silikon uctan dolayı..  :sad1:

AککORTįє

ben kullandım ilk zamanlar göğüs ucum yoktu çok. çıkmasına yardımcı oldu baya. emme işlemi bitene kadar kullanıyordum daha sonra emmeye başlayayınca takıyordum devamında çıkarıoyordum öle öle ucum çıktı ve bıraktım. ama çok yardımcı oldu. annemler teyzemler falan diyorlardı ah bizim zamanımızda bunlar mı vardı bağıra bağıra kanat kanata emzirdik valla  :k06:

AککORTįє

Alıntı yapılan: fudayl - 12 Nisan , 2010, 17:18:28
bende kullanıyorum da bebeğim genelde boğuluyor sanırım benim kullandığımın ucu büyük süt içinde birikiyor birden çekince tıkanıyor sanırım bi kaç gündür sağıp biberonla veriyorum ama bugün vermedim..
arkadaşlar silikonsuz nasıl emzirebilirim bazen alıyor ama genelde ağlıyor bebeğim heryerimiz süt oluyor silikon uctan dolayı..  :sad1:

canım memeni almakta zorlanıyordur sen tutturana kadar uğraş göğüs ucunu tamamen ağzına sok. bi tuttumu öylece emer kontrollü bi şekilde

ilkcemre

tatlım göğüs ucun mu yok yara mı oldu ... göğüs ucu yoksa gayret et emzirmeye çalış emdikçe çıkar... sağıp verdiğin zaman hem sütün azalır hemde bebek soğur memeden. eğer yara olduysa yapacak hiiç bişi yok. o şekilde emzircen caanın çok acır ama katlancan. benim aşırı şekilde yara oldu kullanmayı denedim ama almadı... yara yara emzirdim. ağladım emzirirken resmen ama şükür geçti şimdi. sözün özü her iki durumda da tek çare emzirmek.

AککORTįє

evt öyle emzirmek şart benbimde ucu yoktu göğüs ucuyla halloldu.yara olmamaıştı ama çok acıyordu çekerken. bizede hastaneden çıkarken reçetemize yazmışlardı MUSTELA diye bi krem. bitkisel. sürdükten sonra silinmiyor. çok iyi gelmişti 

ilkcemre

canım bende uzunca bi süre purelan kullandım. oda silinmiyodu. daha yeni bıraktım kullanmayı hala yara aslına bakarsan ama artık acımıyo die sürmüyorum. sanırım nasır bağladı :ehi: :ehi: :ehi: çok zor oldu benim için bu göğüs ucu yaraları yaaa... bide kime sorsam bi haftada geçti dio sinir oluyorum. benim ki 3 ay oldu hala geçmedi :S

) SaMiRa (

göğüs ucum yok fazla ilk günler bikaç kere aldı biraz emzirdim öyle ama olmadı hep ağladı e bende çocuk aç aç ağlamasına kıyamadım silikon uç aldım onu kullanmaya başladım şimdi uçları çıktı baya bi arada tutuyor gayet güzel emiyor ama bıraktığı zaman tekrar ağlamaya memeyle kavga etmeye başlıyor takıyorum hemen.. uğraşıyorum ama olmuyor bi öyle bi öyle ama genelde ucla emziriyorum.. göğüslerim göğüs ucu kullanırken yara oldu ama çok fazla değil krem sürüyorum geçiyor hemen.. bağıra çağıramı emzireyim alışırmı öyle acaba!!?

мiŁenα.

benımde gögüs ucumun çıkmasına yardımcı oldu silikon kullan benim oğlandada bogulma oluyordu bıraktım 20 gun kullandıktan sora yaralrımda gıttı gogus ucumda cıkmaya baslamıstı :icon_thumright:

AککORTįє

Alıntı yapılan: fudayl - 12 Nisan , 2010, 17:41:45
göğüs ucum yok fazla ilk günler bikaç kere aldı biraz emzirdim öyle ama olmadı hep ağladı e bende çocuk aç aç ağlamasına kıyamadım silikon uç aldım onu kullanmaya başladım şimdi uçları çıktı baya bi arada tutuyor gayet güzel emiyor ama bıraktığı zaman tekrar ağlamaya memeyle kavga etmeye başlıyor takıyorum hemen.. uğraşıyorum ama olmuyor bi öyle bi öyle ama genelde ucla emziriyorum.. göğüslerim göğüs ucu kullanırken yara oldu ama çok fazla değil krem sürüyorum geçiyor hemen.. bağıra çağıramı emzireyim alışırmı öyle acaba!!?

hayır hayır bırakma. bizimkide uç olmadan emmiyordu başta sonra sonra alıştırdım. başında veriyordum çektilçe ucu çıkıyordu sonra çıkarıyordum öle emmeye başladı uç olmafan sende öyle yap

мiŁenα.

kızlar benim oğlan memeyı çabuk bırakıp sadece ucunu emmeye çalışıyor hep süt oluyor kayıyor oynuyor sadce 1 saat onla ugrasıyorum ben memeyı verıyorum o bırakıyor ucuyla oynuyor :sad1:

çağınım

ayşe iyice ver göğsünü belki kayıyodur kucağında o yüzden bırakıyo olabilir oturuş şekline ve bebeği tutuş şekline dikkat et iyice sıkıştır başını kolunla yüzünü kendine döndür sana baksın kafası yana bakarsada ememiyolar

мiŁenα.

olabılır denım dediğin gibi emzirim meme ucunu cuk cuk ettiriyor iki saat memede kalıyor gazı daha çok oluyor sonra :sad1: