ekmek yapma makinesi

Başlatan βαlκιz, 06 Nisan , 2010, 22:00:55

« önceki - sonraki »

βαlκιz

ne güzel  :D
reçel bile yapılıyomuş  :k06:
bakim selma napmış oda almıştı
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Demet_dk

YA BENDE İSTERİM O ZAMAN

CEVİZLİ VE ZEYTİNLİ EKMEK YAPMAK İSTERİM  :tongue3:

asya81

benim kayınvalidem aldı hevesle kulandı sonra kaldırdı 3saatten ötürü sıkıldıda sanırım.kullanırım diyorsanıs alın yoksa evde yer kaplar ben mesela kendim mayalıyorum fırınlıyorum mis gibi oluyor favori ekmeğim kuru domates ve zeytinli :occasion5:

Mine'l Aşk

Benimde kayınpeder meraklıdır böyle şeylere...Almış gelmiş..O kadar ısrarlarına rağmen kayınvalde açıp bir kere denemedi sanırım....

Üzerinde okumuştum kek falanda yapıyormuş...Güzel bir makina..

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

esma...

kaynanam aldı ama sorun hıc yaptımı .valla ben gormedım duymadım  :toothy10:bılmıyorum :toothy10:bu kadın her seye heveslenıyo alıyo sonrada dolaplarda curuyo

derbeder

kullananlari tebrik etmek lazim. benimde hevesim bazen cok cabuk gecer dolapta curur  ;D

bir zaman once anneme kardesim fritoz almis ..1 kasik sivi yag ile 1 kg patates kizartiliyormus. hem saglikli hem tasarruflu..sanirim 2 defa kullandilar sonrasi mi? dolapta bekliyor. kardesim evlenirken ceyiz olarak gotursun  :ehi:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

βαlκιz

valla bazı şeyleri alıyosun evet kullanılmıyo
mesela eşim geçen aylarda
bi ürün almış bana hediye
ama hiç kullanmadım bi denim dedim beceremedim
bide tava var kek kalıbı gibi ortası
bi damla yagla herşey pişiyomuş
denemedim hiç  :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

DİLVİN

Alıntı yapılan: βαlκιz - 02 Mart , 2011, 19:18:53
selma kullandın mı makineyi sonuç  :icon_scratch:

İNTERNNET SİPARİŞ VERDIM

KAPIDA ÖDEME OLARAK

GELMEDI HALA  :k06:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

iskorpit

ben primier marka kullanıyorum ve memnunum

ama keşke diyorum arçeliğin 2 haznelileri vardı ondan alsaydım çünkü ben kepekli yada cavdarlı ekmek tüketiyorum eşim sevmediği için ona silbaştan beyaz undan hazırlıyorum.. yani 2 kez çalıştıyorum makinayı  :caca:

kekte yaptım pofuduk oldu.. karıştırma işlemini kek ayarında yapıp yeniden pişirme ayarına getirip 30dk sonra kapatıyorum makinayı.

bi reçel yapmadım ,onuda bi denemek lazım ;)