DOĞUMU HAZİRAN-TEMMUZ-AĞUSTOS 2007 OLANLAR

Başlatan _elif_, 14 Ocak , 2007, 18:08:56

« önceki - sonraki »

eylülm

herkese merhaba....ALLAH (c.c) hepimizi bir solukta kurtarsın. bende 20 haftalık oldum ve inşallah 18 haziranda oğluşumla selamlaşıcaz.......

Pippilotta

Hoşgeldin eylülm,inşallan hepimiz bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza alırız.

SEVİNÇ

Canım,şu sıra kesildi ama ara sıra tekrar geliyor.Yarın dr uma gidecem,o zaman sorarım gene.Sağolasın.

yasemin

merhabalar ben yeni anne adayıyım. sürekli gidebileceğim güvenebileceğim bir doktor bulamadım anadolu yakasında içerenköy civarında gidebileceğim tavsiye ettiğiniz doktor var mı bebeğim 3 aylık olucak ama bilmediğim çok şey var

Almiş'inAnniş'i

yasemincim hoş geldin aramıza :D
bende anadolu yakasında oturuyorum hepimizin öğrenmesi gereken çok şey var. burda bulunma amacımız da birbirimizin eksiklerini tamamlamak. umarım aradığın herşeyi bulursun aramızda canım.
bebeğin hayırlı olsun. allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin. malesef içerenköyde tanıdığım bir doktor yok. ben maltepe de oturuyorum ::S

author=yasemin link=topic=115.msg4961#msg4961 date=1171137861]
merhabalar ben yeni anne adayıyım. sürekli gidebileceğim güvenebileceğim bir doktor bulamadım anadolu yakasında içerenköy civarında gidebileceğim tavsiye ettiğiniz doktor var mı bebeğim 3 aylık olucak ama bilmediğim çok şey var
[/quote]

SEVİNÇ

Kızlar,bişr aydır yoktum.Hastanede yattım kanamadan.Yeni işe başladım.İnsan merak etmezmi beni ya.Aşkolsun.

adalet

gesmis olsun sevim hayatim ben fark etim ama dedim belki kaynanasi gile gitmis
zaten cogu kisi bastan yaziyorlar sonradan ortadan kayboluyorlar neyse sen geri geldin

bebisin nasil

Almiş'inAnniş'i

çok geçmiş olsun sevinçcim  :sad1:
şimdi nasılsıl hissediyorsun kendini?

Alıntı yapılan: SEVİNÇ - 05 Mart , 2007, 10:32:59
Kızlar,bişr aydır yoktum.Hastanede yattım kanamadan.Yeni işe başladım.İnsan merak etmezmi beni ya.Aşkolsun.

nagihan

GEÇMİŞ OLSUN SEVİNÇ. ŞU AN NASILSIN?  :-[

SEVİNÇ

Çok Sağolun.Çok şükür iyi gibiyim. Kanamam devam ediyor ama eski kanamadan kalan arklar dedi dr.Normalmiş yani.Simsiyah ir kan şimdikisi.

nagihan

SEN YİNE KENDİNE DİKKAT ET. AÇ HAFTALIK HAMİŞSİN?

SEVİNÇ

15 haftalık canım.
Bu arada 11 haftalıkken cinsiyetini söyledi dr bu da erkekmiş.Hayırlısı doğrusu aman sağlıklı olsunda.

Almiş'inAnniş'i

kız sakın erkek diye bişiler alma bi kesinleşsin tekrar kontrole gidene kadar bekle genelde erkeklerde yanılıyorlar :D

Alıntı yapılan: SEVİNÇ - 05 Mart , 2007, 15:51:11
15 haftalık canım.
Bu arada 11 haftalıkken cinsiyetini söyledi dr bu da erkekmiş.Hayırlısı doğrusu aman sağlıklı olsunda.

SEVİNÇ

Yok Canım,almayacağım.Ama yok kesin konuştu.

Almiş'inAnniş'i

11 HAFTALIKKEN NASIL KESİN KONUŞTU HAYATIM? AYRINTILI ULTRASONA VEYA DOOPLERE FALAN MI GİRDİN YOKSA?  :icon_scratch: