DOĞUMU HAZİRAN-TEMMUZ-AĞUSTOS 2007 OLANLAR

Başlatan _elif_, 14 Ocak , 2007, 18:08:56

« önceki - sonraki »

esra_yesiloz

yok cnm ne tazminatı ya buraya işe girdiğim zaten 4ay oldu doğuma kadar çalışırım sonra ben burda çalışmam diyodum zaten hep ilk günlerde sürekli ağlayarak gidiyodum eve sinirden ne biliyim zenginler böyle oluyo demekki hepsi insanlıktan yoksun kime nasıl konuşcaklarını karşımdaki kırılırmı diye düşünmeden konuşuyolar bilmiyorum akşam eşimle konuşcaktım işi dolayısıyla geç geldi konuşamadık kafam karışık gittiği kadar gitsin diyorum tam o geliyo konuşuyo gıcık gıcık şuan çıksam gitsem diye düşünüyom ama allah sabır versin bana olduğu kadar çalışırım

esra_yesiloz

haklısın jbduncum yaa inadına çalışcam yaa 3ay daha o sıksın dişini napalım

nagihan

esracım işyeri sıkıntılarını bende çok yaşadım. birgün kafama tak etti. buyrun anahtarlarınız dedim ayrıldım. ve ayrılır ayrılmazda hiç pişman olmadım. 5 senem geçti orda neredeyse 6 doluyordu. arada özlüyorum ama o kendini birşey sanan patronlar artık midemi bulandırıyor.  :honk:

esra_yesiloz

evet nagihancım ya anlam veremiyorum hepimiz insanız yani 5kuruş veriyo diye ona muhtacız sanıyo bi insana bu şekilde davranılmaz nefret ediyorum resmen bunları gördükçe allahım çıkayım gideyim bakmayım ardıma diyorum ama bi  yere borç var cnm şimdi bebek alışverişi oda masraf olucak kira felan derken eşim tek halledemez en azından 3ay 3aydır diyom aldığımı bebeğe harcarım diyom ama bakalım nasip gittiği kadar zorlamaya lüzum yok bebeğe bişi olmasın yeterki

SEVİNÇ

Canım,böyle kafaya takarsan rahatsızlanırsın.Bırak gittiği yere kadar.Sıkma kendini herşey olacağına varır.Onurunu kırıcı lahlar sarf ederse tabiki cevabını ver. Yoksa  sabret .Densiz işverenleri bilirim,ukala olurlar.Bu arada sitedeki yazışmalarımızı da okuyabilir,dikkat et.
Şeydacığım,evet çok zor bi durum.Halen etkisindeyim.

esra_yesiloz

benim patronumun böyle sitelerle işinin olcağını sanmıyorum cnm ya pürüz olunca insan. E NASIL GİDİYO HAMİLELİKLER HANIMLAR TEYZELERİ BİZ BUGÜN 18 HAFTA 6GÜNLÜK OLDUK 19. HAFTA BİTİYO YANİ BÜYÜYOZ ARTIK YAVAŞ YAVAŞ  :nazar: RANDEVUMUZA 10GÜN KALDI BAKALIM NELER GÖRCEZ BAKALIM BU 10GÜN GEÇİCEKMİ? SONRADA ANKARAYA BABAANNEYİ GÖRMEYE GİTCEZ ÇOCUK KARNIMDAYKEN GÖRSÜNDE SONRA BU KİM DEMESİN   :ehi: MESAFE UZAK OLUNCA  :ehi:

esra_yesiloz

ADAM YEMEDEN İÇMEDEN BENİ RÜYASINDA MSNDEMİ GÖRDÜ NAPTI SENİ ÇOK MEŞGUL GÖRÜYORUM MSNDE KİMLE KONUŞUYON BU KADAR DEDİ YA ÖYLECE OTUUYORUM BİDE  :cussing: KALBİM SİNİRDEN BAŞLADI KÜT KÜT ATMAYA ELLERİM HALA TİTRİYO BENDE AYIN 5İNDE BIRAKIYORUM İŞİ DEDİM DÜNDEN RAZI YA ZATEN HAYIRLISI OLSUN DEDİ ALLAHM BÖYLE İNSANLIKTAN YOKSUN İNSANLARI BİZDEN UZAK TUTSUN  :amin: KURTULUYORUM KIZLAR  :hieyt:

sibell&gökhan

HAYIRLISI OLSUN CANIM BOŞVERRRRRRRRRRRR.
HERŞEYDE Bİ HAYIR VARDIR UNUTMA!
BORCUNU HARCINIDA UNUT BEBEK KISMETİYLE GELİR CANIM HİÇBİRŞEYİ KAFANA TAKMA
SAĞLIK OLSUN SEN BEBİŞİNE İYİ BAK BİLİYOSUNKİ SEN ÜZÜLDÜKÇE ODA ÜZÜLÜYO BEBEKLER ANNE KARNINDA HERŞEYİ HİSSEDİYOLAR...
O YÜZDEN DİKKATLİ OL CANIMM ;)

esra_yesiloz

TEŞEKKÜR EDERİM SİBELCİM ZATEN HERŞEY BEBEĞİM İÇİN ŞUAN HAMİLE OLMASAYDIM VE SAYGIM OLMASA BEN YAPACAĞIMI YAPARDA ÇIKARIM BURDANDA ALLAHINDAN BULSUN HEPSİ ALAH KİMSENİN YAPTIĞINI YANINA BIRAKMAZ

SEVİNÇ

Hayırlısı olsun canıö hakkında.Kafanı yorma,belki böylesi daha hayırlıdır.

jbdun

nagihan

Alıntı yapılan: esra_yesiloz - 28 Mayıs , 2007, 10:41:55
ADAM YEMEDEN İÇMEDEN BENİ RÜYASINDA MSNDEMİ GÖRDÜ NAPTI SENİ ÇOK MEŞGUL GÖRÜYORUM MSNDE KİMLE KONUŞUYON BU KADAR DEDİ YA ÖYLECE OTUUYORUM BİDE  :cussing: KALBİM SİNİRDEN BAŞLADI KÜT KÜT ATMAYA ELLERİM HALA TİTRİYO BENDE AYIN 5İNDE BIRAKIYORUM İŞİ DEDİM DÜNDEN RAZI YA ZATEN HAYIRLISI OLSUN DEDİ ALLAHM BÖYLE İNSANLIKTAN YOKSUN İNSANLARI BİZDEN UZAK TUTSUN  :amin: KURTULUYORUM KIZLAR  :hieyt:
esracım hayırlısı ne ise o olsun. en azından evinde ve huZurlu b ir hamilelik süreci geçirirsin. ve cocuğunun ruh sağlığı iyi olur. çünkü bizim yaadıklarımızdan bebekler 3 kat daha fazla etkileniyorlar canım

SEVİNÇ

Gerçekten öyle,senin sinirini,üzüntünü,sevinçini hep o da yaşıyor.

esra_yesiloz

çok teşekkür ederim hepinize sizden bilgi almak bu sözleri duymak rahatlattı beni herşey çocuk için o üzülmesin yeterki az kaldı 5inde çıkıyorum maaşımı alıp o güne kadarda kimsenin dediğini takmıycam mutluyum evimde huzurlu olucam..

sibell&gökhan