DOĞUMU HAZİRAN-TEMMUZ-AĞUSTOS 2007 OLANLAR

Başlatan _elif_, 14 Ocak , 2007, 18:08:56

« önceki - sonraki »

nar76

SEVİNÇ

İsmin ney? Bu arada ilk hamileliğimde değil ama bunda gerçekten çok merak ediyorum cinsiyetini.Daha 10 haftalık hamileyim 1 ay daha beklemek zorundayım.Doğrusu sağlıklı olsun ,o bize yeter.Allah sağlıklı bir şekilde elimize almayı nasip etsin.

nar76

adım pınar .ızmırlıyım.3.5 senelık evlıyım 30 yasındayım.1 senedır bebek ıstıyorduk bıraz tedavı gordum ve ıste ekımde hamıle kaldım  :Dsen ılk bebegım degıl demıssın ılkı kac yasında kız mı erkekmı ?dedıgın gıbı umarım saglıkla sıhhatle kucagımıza alırız bebeklerımızı.yuce rabbım ısteyen herkeze nasıp etsın bu guzel duyguyu

SEVİNÇ

Pınarcığım ilk çocuğum erkek.İsmi Kemal Efe.2 yaş 7 aylık.Allah nasip ederse kardeşi doğduğu zaman 3 yaş 2 aylık olacak.Ben Mersinliyim. Mersinde oturuyorum.

Pippilotta

Merhabe kızlar,bende nural.Bende beşinci ayıma gircem bikaç gün sonra,23 haziran benim muhtemel doğum tarihim.burası da baya güzel bu arada.:)

SEVİNÇ

Nuralcığım,hoşgeldin aramıza,hayırlı hamilelikler ve doğumlar.Tam güzel ayda yapıyorsun doğumunu.Oğlumda 24 haziran doğumlu.Ne çok sıcak,ne soğuk.Bu arada hangi şehirdesin?

Pippilotta

Merhaba sevinçciim,teşekkür ederim iyi dileklerin için.bu arada ben çankırıdayım evlenip geldim,aslen k.maraşlıyım.Ama alanyadan geldim burayada.

SEVİNÇ

Pippilotta

Aaaa demek yakın sevinçciim,sen nerdesin pekii?vallla çok özledim oraları.sıcacık alanyamm aahhhh...

SEVİNÇ

Canım,ben Mersinde oturuyorum.
Ya kafama takılan bişey var.Ben 5 haftalık hamileliğimden beri progestan ve folic plus kullanıyorum. Arada bir kahverengi çizik halinde lekelenmelerim oluyor.Herkes geçer diyor,dr da bu ilaçı kullanmaya devam et diyor.Sizlerde hiç oldu mu?

Almiş'inAnniş'i

sevinçcim folic plus folikasit sanırım ama progestan ı hiç duymadım o ne için kullanılıyor?

Alıntı yapılan: SEVİNÇ - 02 Şubat , 2007, 08:24:17
Canım,ben Mersinde oturuyorum.
Ya kafama takılan bişey var.Ben 5 haftalık hamileliğimden beri progestan ve folic plus kullanıyorum. Arada bir kahverengi çizik halinde lekelenmelerim oluyor.Herkes geçer diyor,dr da bu ilaçı kullanmaya devam et diyor.Sizlerde hiç oldu mu?

SEVİNÇ

Aortius tehlikesi diyor (düşük tehlikesi) onun için canım.İğrenç bir ilaç,yan etkisi yok.Ama aşırı halsizlik,uyku ve baş dönmesi yapıyor.

Almiş'inAnniş'i

ilacın yan etkisi olabilir mi acaba diyorum. doktorunla konuştun mu?

SEVİNÇ

Canım,lekelenmeden dolayı verdi aslında ilaçı.

Almiş'inAnniş'i

sevinçcim eğer ilaca rağmen lekelenme devam ediyorsa tekrar doktorunla görüşsen iyi olur bence. bende yarın doktoruma gidicem sanırım hemoroid çıktı ve inanılmaz canımı acıtıyo :(

Alıntı yapılan: SEVİNÇ - 02 Şubat , 2007, 14:14:33
Canım,lekelenmeden dolayı verdi aslında ilaçı.