DOĞUMU HAZİRAN-TEMMUZ-AĞUSTOS 2007 OLANLAR

Başlatan _elif_, 14 Ocak , 2007, 18:08:56

« önceki - sonraki »

burcu-emir

canım tavır koymazsan ve sen kendini düşünmezsen kimse sana acımaz,annen hariç tabii..tavrını koyacaksın,logusa kadının hizmet ettiği nerde görülmüş?aksine başkalarının gelip sana hizmet etmesi gereken bir dönemde,yatıp dinlenmen gereken bir dönemde olurmuymuş öyle şey.duyulmuş şey değil.bence kayınvaliden misafir etsin.hem doğru söylüyosun,daha nasıl doğum yapacağın belli beğil...
oldu olacak,doğumdan hemen sonra tarlayada göndersinler  :toothy10:

guguş

Alıntı yapılan: rain - 11 Nisan , 2007, 17:19:36
canım tavır koymazsan ve sen kendini düşünmezsen kimse sana acımaz,annen hariç tabii..tavrını koyacaksın,logusa kadının hizmet ettiği nerde görülmüş?aksine başkalarının gelip sana hizmet etmesi gereken bir dönemde,yatıp dinlenmen gereken bir dönemde olurmuymuş öyle şey.duyulmuş şey değil.bence kayınvaliden misafir etsin.hem doğru söylüyosun,daha nasıl doğum yapacağın belli beğil...
oldu olacak,doğumdan hemen sonra tarlayada göndersinler  :toothy10:
:ehi: :ehi:

pelinim

sevinçcim kontrolünün güzel geçmesine sevindim..bende de aynı isim problemi var canım..kızımın ismini bile doğduğunda kesinleştirdik..erkek isimleri kısıtlı gibi..bulucaz bakalım birşeyler. :D kağan efe benimde hoşuma gitti..ama ben iki isimden yana değilim..

SEVİNÇ

Burcucuğum,ne 5-6 sı 14 çocuktada halil var.Gelenek haline getirmişler bunlar. Eşim askerde olacak doğumda,kafamı kızdıracaklar eminim ailesi gene bahanelerim hazır olacak zaten.EE nüfusa da ben gideceğim.Umarım dişimi gösterebilirim.
Guguşcuğum adın ney? Sakın sakın loğusa halinle kalkma,sen kendini düşünmezsen gerçekten kimse seni düşünmez.Ezilirsin. Geril yat,sana hizmet etsinler.
Pelinciğim ,canım çok sağol.Bende iki isimden yana değilim.Okurken bu isimler yüzünden çok çektim. Eşimde,bende,oğlumda 2 isim var mecburiyetten.

guguş

Haklısın sevinçciğim bakalım bir o gün gelsin. bu arada adım sevilay

SEVİNÇ

Günaydınlar.Bugün nezle alerji karışımı hastalığımı başladı.Sigara ve kokulara dayanamıyorum.
Sevilaycığım canım memnun oldum.

guguş

Sevinçciğim geçmiş olsun canım kendine çok dikkat et malum ilaç kullanamıyoruz
Allah'a çok şükür her sene mutlaka gripe yakalanırken bu sene hiç yakalanmadım
Bol bol c vitamini almayı unutma

SEVİNÇ

Sağol,canım.Bu alrji iletti o kadar iğrenç bişey ki.

jbdun

sevinç geçmiş olsun canım :flowers:  inşallah hemen geçer.

guguş

Bu arada bizimde küçük bir rahatsızlığımız var arkadaşlar
10 gündür genital bölgemde akıntıya bağlı kaşıntılar var günün her saati değil ama günde bir kere deli gibi kaşınıyo
Mantar değil ama dayanılır gibi de değil
Dün dr.uma söyledim daha önce eczaneden oranın temizliği için bişey almıştım birde merhem onlarıda söyledim dr.a
devam et dedi birde fitil verdi bakalım kullancaz faydası olcak mı?

jbdun

geçmiş olsun sevilay,inşallah faydasını görürsün ilaçlarının.

SEVİNÇ

Sevilaycığım,bende de ilk üç ay boyunca bu durum varfı ama dr dayan demişti. Gerçekten dayanması da zor.Aylık temizliğinle de ilgili olabilir.Sirse mikrop kapmış olabilirsin.

guguş

Umarım çabuk geçer çok zor dayanması çünkü

pelinim

sevinçcim geçmiş olsun..inşallah kolay atlatırsın..
sevilay saanda geçmiş olsun..kaşıntı ilk aylarda bendede olmuştu..hamileliğin etkisi dedi dr..geçti çok şükür..inşallah ilaçlar işe yarar canım

guguş

Teşekkür ederim Pelinciğim
Arkadaşlar Cumartesi dr.un verdiği fitili kullandım
dün akşama kadar ilthap aktı ama hiç kaşınmadı çok şükür biraz rahatladım
yoksa dayanabilecek gibi değildi :hello2: