DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

ah evet çok güzel tokalar ve bantlar aldık kocacım diyo ki sanki doğdu saçı uzadı sende acele toka almışsın :D ama napim ilk olunca insan heves ediyo herşeye  ;)

adalet

Alıntı yapılan: safakrazi - 23 Ocak , 2007, 13:39:11
ah evet çok güzel tokalar ve bantlar aldık kocacım diyo ki sanki doğdu saçı uzadı sende acele toka almışsın :D ama napim ilk olunca insan heves ediyo herşeye  ;)
benimkini cinseyti daha beli deyildi bir suru toka beyndim esime diyordum cinsiyeti beli oldugunda gelip hemen alcam hayirlisi kizim olunca bende alirim demi :love2:

Almiş'inAnniş'i

2. yola çıkmış 3.de planda yani adaletcim  ;)
benim kuzen de 2 oğlan var hamile şimdi baştan doktoru erkek dedi bu tutturdu 4. yü yapacam diye. allahtan sonradan kız dedi doktor yoksa bizimki takım kuracaktı  :muzz:

Almiş'inAnniş'i

kızımın karyolası  :hello2:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

Almiş'inAnniş'i

uyku setimiz  :hello2:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

sunny

Almiş'inAnniş'i

http://www.onlineevtekstil.com/catinfo.asp?cid=59

işte burda :D hem uykuseti olarak var eğer nyorganın falan varsa nevresim takımı olarak da var. ben gerçi burdan almadım ama resmini burda buldum :D

adalet

Almiş'inAnniş'i

adalet

Alıntı yapılan: safakrazi - 23 Ocak , 2007, 13:50:48
benim kuzen de 2 oğlan var hamile şimdi baştan doktoru erkek dedi bu tutturdu 4. yü yapacam diye. allahtan sonradan kız dedi doktor yoksa bizimki takım kuracaktı  :muzz:
he he darisi basima bende esime soyledeim ucuncu de erkek olursa dorduncuyu istiyorum esimin yuz ifadesini gorunce vazgectim 

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: adalet - 23 Ocak , 2007, 15:41:24
Alıntı yapılan: safakrazi - 23 Ocak , 2007, 13:50:48
he he darisi basima bende esime soyledeim ucuncu de erkek olursa dorduncuyu istiyorum esimin yuz ifadesini gorunce vazgectim 

ay yazık alıştıra alıştıra söyleseydin adalet adamın kalbine indirme sonra :D

adalet

razicim sende benim gibi bir bu forumdasin bir diyerinde ben diyerine kac gundur birsey yazmiyorum ama takip ediyorum

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: adalet - 23 Ocak , 2007, 16:17:44
razicim sende benim gibi bir bu forumdasin bir diyerinde ben diyerine kac gundur birsey yazmiyorum ama takip ediyorum

aman adalet zaten orası çok zor açılıyo sinir geliyo elli kere aç kapa falan :S keşke herkes burda olsa oraya girmek zorunda kalmasam

sibel

SELAM KISLAR NASILSINIZ BEBİŞLERİNİZ NASIL  :hello2:

RAZİ BENDEDE SENDEKİ ŞU LEKE OLAYI OLDU BİR İKİ KERE DENK GELDİ KOYU İLTİHAP GİBİ AMA ÇOK DERT ETMEDİM AÇIKÇASI DR A DA SORMADIM NE BİLEYİM NORMALDİR DİYE DÜŞÜNDÜM ÇÜNKİ KOLAY DEĞİL ANATOMİMİZ DEĞİŞİYOR. BU ARADA EŞYALARINIZ ÇOK GÜZEL KIZIN GÜLE GÜLE ESKİTSİN HEPSİCİĞİNİ...

ADALET SEN NASILSIN MAŞALLAH BAK BİZ DAHA 1.LERİ BEKLİYOS SEN 2.Yİ KESMİYO 3.YÜ İSTİYON MAŞALLAH ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERSİN NE DİYEYİM  ;D

adalet

hosgeldin sibos nerde kaldin
darisi basiniza sizde iki ucu yapin derim benden soylemesi