DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: adalet - 20 Ocak , 2007, 18:16:22
canim ben kayserideydim malsef haberleri izlemiyoruz turk tv miz yok ama nete takip ediyorum devamli turkiydekilerle gorusunce soruyorum kar yagdimi diye onlarda yok diyorlar oglum cok istiyor kar yagsin bide kardan adam yapacakmis

adaletcim bizde varda noluyo ben izleyemiyorum. yine gözlerim burnum şişti her seferinde izlemicem diyorum dayanamıyorum. mutlaka beni ağlatacak bir haber çıkıyo yaaaaaa

inşallah seneye bizde kuzucuğumuzla oyapacağız kardan adam. bu kötüleşen dünyadaki tek güzel şey bebeklerimiz sanırım.

adalet

Alıntı yapılan: safakrazi - 20 Ocak , 2007, 19:06:08

adaletcim bizde varda noluyo ben izleyemiyorum. yine gözlerim burnum şişti her seferinde izlemicem diyorum dayanamıyorum. mutlaka beni ağlatacak bir haber çıkıyo yaaaaaa

inşallah seneye bizde kuzucuğumuzla oyapacağız kardan adam. bu kötüleşen dünyadaki tek güzel şey bebeklerimiz sanırım.
[/quote]
razicim bende devamli hurriyeti okuyorum bazi haberlere cok uzuluyorum sende izleme canim biz uzulunce bebislerde uzuluyorlar yazik demi
seneye insallah sende kuzucugunla oynarsin benle oglum oyun icin duvusuyoruz bana diyorki sen cocukmusun ne yani cocuk deyilim diye oynamaya hakim yokmu :crybaby2:

Almiş'inAnniş'i

razicim bende devamli hurriyeti okuyorum bazi haberlere cok uzuluyorum sende izleme canim biz uzulunce bebislerde uzuluyorlar yazik demi
seneye insallah sende kuzucugunla oynarsin benle oglum oyun icin duvusuyoruz bana diyorki sen cocukmusun ne yani cocuk deyilim diye oynamaya hakim yokmu :crybaby2:
[/quote]

bu paylaşamadığınız oyun nedir valla çok merak ettim doğrusu :)

adalet

yap boz lari bide bulmaca kitablari var bilgisayarda oyun icin saysam bitmez he he guzel oluyor

ღ°cerenay.♥.

21 Ocak , 2007, 00:12:01 #109 Son düzenlenme: 21 Ocak , 2007, 00:21:07 cerenay
hoşbulduk,nasıl giyor kızlar? hareketlenmiş biraz burası ama ben yanlış zamanda geliyorum galiba. biraz gece kuşuyumda :D

şu ikinci çocukla ilgili yazı var ya, ben kızımdan izin aldım kardeş için , aslında almadım hamileliğim sürpriz oldu bende izin alıyormuş gibi yaptım,
anlaşamadığımız konu bebeğin cinsiyeti ,benim kız hala kız kardeş istiyor ::) :D
inşallah kıskanmaz,elimden geleni yapıyorum.

bu arada burda hava çok güzeldi,tabi bu mevsimde sağlıklı olan bu değil ama gene de hoşuma gidiyordu. kış günü bahar yaşıyorduk ama bugün soğumuş,yağmurlu ve soğuk

nagihan

arkadaşlar sizleri buradada buldum.  :muzz: burada da yeniyim bilginize

adalet

hosgeldin nagihan
cerenay sen tek gece kusu deyilsin bak bende burdayim

ღ°cerenay.♥.

nagihan

sibel

ღ°cerenay.♥.

21 Ocak , 2007, 20:35:05 #115 Son düzenlenme: 21 Ocak , 2007, 20:37:38 cerenay
arkadaşlar iyi akşamlar  :crybaby2: , anlaşılan sabahla akşam arası kimse gelmemiş :tongue3:

Almiş'inAnniş'i

selam kızlar ben geldim. kocamı bol silahlı film izliyor. bizde kızımla onu terk ettik :)

nagihan

kızlar biraz önce ne farkettim biliyormusunuz. buzda dansı seyrediyorum. benim minik kızım titanikin müziğini çok sevdi. sürekli tekmeler attı. oleyyyyyyyyyy :wav:

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: nagihan82 - 21 Ocak , 2007, 22:02:09
kızlar biraz önce ne farkettim biliyormusunuz. buzda dansı seyrediyorum. benim minik kızım titanikin müziğini çok sevdi. sürekli tekmeler attı. oleyyyyyyyyyy :wav:

nagiş senin kuzucuğun da slowcu olcak demek :) bir de motzart falan dene bakalım ne tepki vercek :)

adalet

iyi aksamlar guzeler

bugun alis verise ciktim bebis icin deyilde kendim icin hamilelik elbiselerine baktim burda adam gibi birsey bulunmuyor kac parca aldim ama bebis biraz buyunce bunlarda olmaz
yurus  filanda yapmiyorum biraz gezincede cok yoruluyorum ay ben simdide boyle agrlasmisim son aylarda ne yapacam bilmiyorum