DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

sibel

MERHABALAR ARKADAŞLAR BEN 22+5 GÜNLÜK HAMİŞİM PRENSESİM OLUCAK ALLAH NASİP EDERSE ALLAH BEBİŞLERİMİZİ KUCAKLARIMIZA SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE ALMAYI NASİP ETSİN GÜZEL PAYLAŞIMLAR DİLİYORUM...

adalet

merhaba bende 23 haftalik hamisim benimde oglusum olacak ikinci kez ane olacam ALLAH bu guzel duygu olmayan herkese tatsin bizimkileride bizlere bagislasin sevgilerimle

Almiş'inAnniş'i

selam bizde kızımla son 3 aylık maratona girmiş bulunmaktayız. :hello2: aranıza yeni katıldık sevgileeeeeerrrrrrrrrrr

pammuk_larasıla

selam hamişler.... bende 31 hafta 3 günlük hamişim...

aaa safakrazide buradaymış.. nasılsın gülo görüşmeyeli??  :hello2:

munise

selam bende bebek.com vasıtasyla öğrendim siteyi.
30. haftamdayım.
Allah izin verirsen kızım olacak.
Allah herkesin bebişlerini sağlıklı bi şekilde kucaklarına almak nasip eder inşallah

pammuk_larasıla

amaniin kimler gelmiş kimler.. munise hoşgeldin bacım  :hello2:

munise

Ayy nagişde burdaymışş
Hoşbulduk canımmm
Sağol varolll  :love5:

fatoş_portek

16 Ocak , 2007, 09:35:56 #7 Son düzenlenme: 16 Ocak , 2007, 09:43:00 Emine
   KIZLARRR BENDE GELDİM YAN FORUMDANN :hello2: BAZILARINIZ BİLİRSİNİZ TANIMAYANLAR İÇİN BEN FATOŞ
27 HAFTALIK HAMİLEYİM KISMETSE BİR ERKEK BEBEK BEKLİYORUZ
HEPİNİZE BOL NEŞELİ İYİ GÜNLER DİLİYORUM
ALLAH ALLAH HAYRET BİŞEY SÜREKLİ BU SAYFAYA YAZMAK İÇİN GİRİYORUM AMA MESAJIM DİĞER BAŞLIKLARA GİDİYOR İNŞALLAH BUKEZ BARİ MART NİSAN SAYFASINA YAZABİLMİŞİMDİR
HAYIR FORUMA YENİ GELDİM YA BİLEMİYORUM BAZI ŞEYLERİ SANIRSAM CAHALLIK ZOR ŞEY İŞTE ;D

Almiş'inAnniş'i

günaydın kızlaaaaaarrrrrrrrrrrrr...........
uzun zamandır ilk kez kesintisiz bir uyku uydum bu gün keyfim çok yerimde  :toothy10:

Bebeğim

Merhaba arkadaşlar bende 30 hafta 5 gün benimde kızım olacak, kızlar bende yan forumdan geliyorum.

pammuk_larasıla

fatoş-pertek gözüm seni bir yerden ısırıyor bacım......   :hello:

fatoş_portek

16 Ocak , 2007, 13:02:31 #11 Son düzenlenme: 16 Ocak , 2007, 16:49:43 Emine
:violent1: NAGİŞŞŞŞŞŞŞŞ BENİM ADIM FATOŞ-PERTEKMİİİİİ AŞKOLLL EMİİİİ
:BangHead:KIZ BENİM BEN FATOŞ ŞEKERİM PORTEKKKKKK SOY İSMİM GETİRME BENÜ YANINAAAA :boxing:

sedos1

merhabalar. benim adım seda. ilk defa yazıyorum. aslında daha önce bebek.com forumdan yanlızca sizleri okuyordum. bende şuan 25 hafta 4 günlük hamileyim. Allah nasip ederse oğluşum olcak. Allah hepimizinkini bizlere bağıışlasın. doğum tarihim 27 Nisannnn. Sanki daha çok var

adalet

aa gimler gelmis hepiniz hosgeldiniz fatos nagis munuse cok sevindim diyer kizlar nerde kaldilar

pammuk_larasıla

fatoşum özür dilerim bacım.. hamişlik işte naaparsın.. hormonlar hem beynimi hem ellerimi etkiliyor.. yanlış yazmışım...

adaletcim bende seni gördüğüme çok sevindim cnm...  :icon_flower:

sedacım keşke diğer forumdada yazsaydın ... niye hiö yazmadın.. aşkolsun.. aramıza hoşgeldin.. senin haftalarındayken doğuma çook var gibi geliyordu ama zaman hızla akıp geçiyor... asıl sonlara yaklaştıkça zaman geçmek bilmiyor..  :-\