DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

fatoş_portek

Alıntı yapılan: sibel - 19 Ocak , 2007, 16:07:24
KISLAR NERELERDESİNİZ YAW SESİNİZ SOLUĞUNUZ ÇIKMIYOR HİÇ BEBİŞLERİ ÇOK YORMAYIN HA DİNLENİN BOLBOL  ;)

burdayızzzzzz :muzz:şelammmmm

adalet

sibel

Burdayıs bisdee :hello2: benimde ağrılarım var yatarken özellikle sağa sola dönerken çok oluyo bazen unutuyorum ama sağıma soluma dönerken dikkat etmeye çalışıyorum yoksa sonucu kötü oluyo :)

ღ°cerenay.♥.

bende geldim ,aslında adresi görür görmez üye oldum ama ancak yazabildim. bol muhabbetler... :wave:

adalet

Almiş'inAnniş'i

forum yavaş yavaş hareketleniyor sanırım ;)

ama sayfada 2 gündür bir sorun var malesef açılmak bilmiyor bir türlü :-[

sibel

Alıntı yapılan: cerenay - 19 Ocak , 2007, 22:10:42
bende geldim ,aslında adresi görür görmez üye oldum ama ancak yazabildim. bol muhabbetler... :wave:
HOŞGELDİN CERENAY BİZİM FORUM BİRAZ SESSİZ AMA YAKINDA HAREKETLENİR UMUYORUZ BİZİM FORUMUN ANNELERİ BİRAZ TEMBEL ÇIKTI YAHU...

adalet

gunaydin sibel sende baska ugrayan yok zamanla bizim sayfa dolar

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: adalet - 20 Ocak , 2007, 11:24:37
gunaydin sibel sende baska ugrayan yok zamanla bizim sayfa dolar

günaydın kızla :hello2:

aşk olsun adalet biz neciyiz burda  :sad1:

adalet

gunaydin safakrazi kusura bakma isminide bilmiyom seni gormemistim

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: adalet - 20 Ocak , 2007, 11:49:42
gunaydin safakrazi kusura bakma isminide bilmiyom seni gormemistim

adım remziye adaletcim. ama uzun olduğu için arkadaşlarım kısaca razi diyorlar ;)

adalet

remziyecim bizde razi diyebilrimiyiz ;D sen galiba calismiyon cunku benim gibi devamli nete sin

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: adalet - 20 Ocak , 2007, 12:37:56
remziyecim bizde razi diyebilrimiyiz ;D sen galiba calismiyon cunku benim gibi devamli nete sin

evet adaletcim ben bebek düşündüğüm için işimden ayrıldım çünkü sürekli şehir dışına çıkmam gerekiyordu işimden dolayı. o yüzden istifa ettim. ama meğer istifa ettiğimde ben hamileymişim :hello2:

adalet

Alıntı yapılan: safakrazi - 20 Ocak , 2007, 12:54:30
Alıntı yapılan: adalet - 20 Ocak , 2007, 12:37:56

evet adaletcim ben bebek düşündüğüm için işimden ayrıldım çünkü sürekli şehir dışına çıkmam gerekiyordu işimden dolayı. o yüzden istifa ettim. ama meğer istifa ettiğimde ben hamileymişim :hello2:
ne guzel bebisin sana surpriz yapmis annesi :muzz: hayirlisiyla allah kucagina almayi nasip etsin

sibel

ooo kıslar ne güzel ya hoşgeldiniz valla keyif sizin evde bebişlerinizle birlikte tadını çıkarın ben işteyim malesef  :crybaby2: hatta yarında benim yerimede tadını çıkarın şöyle uzatın ayaklarınızı güzel bir meyve tabağı hazırlayın ohhh