DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

adalet

Alıntı yapılan: sibel - 17 Ocak , 2007, 18:26:54
Alıntı yapılan: adalet - 17 Ocak , 2007, 17:30:09
Alıntı yapılan: sibel - 17 Ocak , 2007, 16:24:02
ev hanımımısın adalet çalışıyomusun ?
sibel calismiyorum ya sen
adalet ben çalışıyorum malesef ilk çocuğuma kayınvalidem bakıcak 2.ye ben bakmayı istiyorum ama bunun için biraz geç kalıcam gibi acaba 2.yide kayınvalidem bakarken aradan çıkarsam mı 3.ye ben bakarım artık  :toothy10:
he he sen dogur canim bakacak kisi varmis hayirlisiyla bebisini dogur sonra ikinciyi ucuncuyu yaparsin

Almiş'inAnniş'i

biz daha doğurmadan 2. leri düşünmeye başladık kızlar acaba doğduktan sonra da ister miyiz dersiniz? hangi arkadaşıma desem "yookkkk bana 1 tane yetiyor" diyor  ::)

minekavlak

Alıntı yapılan: sibel - 17 Ocak , 2007, 18:38:57
Alıntı yapılan: minekavlak - 17 Ocak , 2007, 17:00:28
oo ne güzel hamiş dolu burası..heveslendiriyosunuz insanı ??? :icon_flower:
bende 18 yaşında anne oldum...şu an 21 yaşındayım ve 2.yi düşünüyorum.hayırlısı.çünkü çok kıskanç oldu,,eşyalarını kimseyle paylaşmaz oldu,herkesin peşinden ağlar oldu..ne yapıcam bilmiyorum.çok bunaltıyo beni..acaba 2.yi yaparsak düzelir mi ki? :icon_scratch: :sad1:
VALLA MUNİSE EVDESİN NE GÜZEL İŞTE YAP 2.YİDE İKİSİ BİRDEN BÜYÜR BEN EVDE OLSAM YAPARDIM DİYE DÜŞÜNÜYORUM AMA SENİN Kİ BİRAZ YARAMAZ ANLAŞILAN DESTEĞE İHTİYACIN OLABİLİR ÇÜNKİ İLGİYİ ONUN ÜZERİNDEN ÇEKMENİ PEK ANLAYIŞLA KARŞILAMAYIP DAHA ÇOK HIRÇINLAŞABİLİR DAHA YAŞIDA UFAK ARADA YAŞ FARKIDA OLSA BU SEFER OKUL ZAMANI GELİCEK ONUNLA İLGİLENMEK GEREKECEK NE BİLEYİM YA ALLAH HERŞEYİN HAYIRLISINI GÖSTERSİN ZOR BU İŞLER  :(
evet çok zor.bu arada adım munise değil be gülüm mine..allah hakkımızda hayırlısını versin...amin...

sedos1

arkadaşlar merhaba. benim daha doğumuma var. (27 nisan gibi) oğluşum için biraz alışveriş yaptım. fakat neler gerekli. temel eşyalar nelerdir. önümüzdeki ay eminönüne gitmek istiyorum. hastane şekeri, bebek hastane çıkışı, kendim için gecelik vs. almak istiyorum. açıkçası daha nelere ihtiyacım olur bilmiyorum. yardımlarınızı bekliyorum. okuduğum kadarıyla havuzlu hanın alt katında güzel şeyler var. benim sormak istediğim havuzlu handa ana kucağı, bebek çantası. v.s. bulunur mu? fiyatlar nasıl?

sibel

Alıntı yapılan: minekavlak - 18 Ocak , 2007, 10:05:56
Alıntı yapılan: sibel - 17 Ocak , 2007, 18:38:57
Alıntı yapılan: minekavlak - 17 Ocak , 2007, 17:00:28
oo ne güzel hamiş dolu burası..heveslendiriyosunuz insanı ??? :icon_flower:
bende 18 yaşında anne oldum...şu an 21 yaşındayım ve 2.yi düşünüyorum.hayırlısı.çünkü çok kıskanç oldu,,eşyalarını kimseyle paylaşmaz oldu,herkesin peşinden ağlar oldu..ne yapıcam bilmiyorum.çok bunaltıyo beni..acaba 2.yi yaparsak düzelir mi ki? :icon_scratch: :sad1:
VALLA MUNİSE EVDESİN NE GÜZEL İŞTE YAP 2.YİDE İKİSİ BİRDEN BÜYÜR BEN EVDE OLSAM YAPARDIM DİYE DÜŞÜNÜYORUM AMA SENİN Kİ BİRAZ YARAMAZ ANLAŞILAN DESTEĞE İHTİYACIN OLABİLİR ÇÜNKİ İLGİYİ ONUN ÜZERİNDEN ÇEKMENİ PEK ANLAYIŞLA KARŞILAMAYIP DAHA ÇOK HIRÇINLAŞABİLİR DAHA YAŞIDA UFAK ARADA YAŞ FARKIDA OLSA BU SEFER OKUL ZAMANI GELİCEK ONUNLA İLGİLENMEK GEREKECEK NE BİLEYİM YA ALLAH HERŞEYİN HAYIRLISINI GÖSTERSİN ZOR BU İŞLER  :(
evet çok zor.bu arada adım munise değil be gülüm mine..allah hakkımızda hayırlısını versin...amin...
MİNECİM KUSURA BAKMA CANIM YA AMMADA UYDURMUŞUM HA MUNİSE DİYE KUSURA BAKMA LÜTFEN BENDE GÖZGÖRE GÖRE MUNİSE YAZMIŞIM İYİMİ  :BangHead:

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: sedos1 - 18 Ocak , 2007, 11:37:55
arkadaşlar merhaba. benim daha doğumuma var. (27 nisan gibi) oğluşum için biraz alışveriş yaptım. fakat neler gerekli. temel eşyalar nelerdir. önümüzdeki ay eminönüne gitmek istiyorum. hastane şekeri, bebek hastane çıkışı, kendim için gecelik vs. almak istiyorum. açıkçası daha nelere ihtiyacım olur bilmiyorum. yardımlarınızı bekliyorum. okuduğum kadarıyla havuzlu hanın alt katında güzel şeyler var. benim sormak istediğim havuzlu handa ana kucağı, bebek çantası. v.s. bulunur mu? fiyatlar nasıl?

sedacım eğer çanta ve kanguru falan alcaksan bebedor un sitesine gir ordan katalog iste bütün ürünlerin kataloğunu ücretsiz postalıyorlar. inanılmaz cici renkler var disney in. ama fiyatlarını bilmiyorum malesef :S diğer forumdan havuzlu hana giden arkadaşlar fiyatlardan çok memnun. ama alacağın şampuan vs. markasına karar verdiysen o firmalar da çantayı hediye veriyor. mesela ben  bübcshen aldım şampuanı yağı falan filan içinde 7 çeşit ürün vardı çanta mı bedavaya geldi yoksa ürünler mi bedavaya geldi bilmiyorum   :dontknow:

sedos1

sevgili safakrazi bebedor un sitesine girdim hakikaten çok cici şeyler var. ama ne yazık ki fiyatları yazmıyor. şampuan v.s. markasına karar vermedim. ama annemler tek tek dalin almışlar. inşallah 3 -4 hafta sonra bende havuzlu hana gitmek istiyorum. senin aldıklarında hayırlı olsun. bebişinle güle güle kullanın.   :wav:

Almiş'inAnniş'i

günaydın kızlar....

selam sibelcim. evet bebedor sitesinde malesef fiyat yok çünkü online satış yapmıyor. zaten bebedor un ürünlerini de çok beğenmiyorum. ordan sadece katalog elde edebilirsin. bebedor un getirttiği diğer markaların ürünleri güzel. disney ve nuby... onların da kataloğunu göndermişler. ordan beğeniyorum istediğim şeyi sonra ürünün satıldığı sanal veya gerçek mağazadan alıyorum
;)

sibel

Alıntı yapılan: sedos1 - 19 Ocak , 2007, 08:32:26
sevgili safakrazi bebedor un sitesine girdim hakikaten çok cici şeyler var. ama ne yazık ki fiyatları yazmıyor. şampuan v.s. markasına karar vermedim. ama annemler tek tek dalin almışlar. inşallah 3 -4 hafta sonra bende havuzlu hana gitmek istiyorum. senin aldıklarında hayırlı olsun. bebişinle güle güle kullanın.   :wav:
GÜNAYDIN NASILSIN SEDOŞ YA BAKSANA ALIŞVERİŞ FİLAN BAŞLAMIŞSINIZ BEN VARYA DAHA HİÇBİR ŞEY ALMADIM 1 TANE ZIBIN TAKIMIYLA BİR ÇİFT PATİĞİ VAR KIZIMIN BEN ÇOK ERKEN DİYE DÜŞÜNÜYORUM BENİM İÇİN EN AZINDAN BİDE VAKTİMDE YOK AÇIKÇASI ÇOK HEVESLENİYORUM AMA ARTIK SONLARA DOĞRU GİDİP KIZIMIN HERBİŞEYİNİ BİRDEN ALIRIM DİYE DÜŞÜNÜYORUM ZATEN MUTLAKA EKSİKLİKLERİ OLACAKTIR ONLARDA ZAMANLA HALLOLUR O YÜZDEN ÇOK TAKMIYORUM AMA KIYAFETLERİ GÖRÜNCE İÇİM GİDİYOR YAKINDA DAYANAMICAM SALDIRCAM HEPSİNE :)

pammuk_larasıla

adalet

sedos1

merhaba sibel. biz oğluşumuzla iyiyiz. yanlız son 2 haftada çatılarımda ağrı oluyor ara ara. özellikle uzun süre oturup kalkınca hissediyorum. doktor normal genişliyorsun dedi. . birde bende sırt ağrılarım oluyor. o da yanılmıyorsam yanlış oturma pozisyonundan birde toplam 10 kilo aldım. ondan olabilir diye düşünüyorum. bende çok alışveriş yapmadım. biraz kardeşim biraz eltim birşeyler aldı. birde çok fazla birşey almıyorum çünkü şuan hep kışlık ürünler var.

sibel

YA BENDE HAFTAYA KONTROLE GİDİCEM AMA HEM ŞEKER YÜKLEMESİ YAPICAK HEMDE KIZIMIN HAREKETLERİNİ GÖRÜCEM DAHA TAM HİSSETMİYORUM YA ÇOK YERSİZ BİLİYORUM PANİK YAPMAMAK GEREKİYOR BİLİYORUM SONUÇTA CİDDİ BİŞEY OLSA ALLAH KORUSUN O KENDİNİ BELLİ EDER DİYE DÜŞÜNÜYORUM AMAN YA BENDE İYİCE SORUN YAPTIM ACEMİLİK İŞTE NE YAPALIM  :D

sibel

KISLAR NERELERDESİNİZ YAW SESİNİZ SOLUĞUNUZ ÇIKMIYOR HİÇ BEBİŞLERİ ÇOK YORMAYIN HA DİNLENİN BOLBOL  ;)

adalet

sedacim bel agrilarinda  hic basetme benimkide cok sidetli agriyor dr normal dedi son aylarda daha cok olacak 
sibel ben burdayim da siz yoksunuz