DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

adalet

Alıntı yapılan: sibel - 17 Ocak , 2007, 14:47:10
Alıntı yapılan: adalet - 17 Ocak , 2007, 14:02:09
ne guzel kizlar yolu yari yaptik benle sibel arasinda bir gun var
ADALET EVET 1 GÜN VAR ARAMIZDA AMA TECRÜBELİ ANNELER OLARAK SİZLERİN TECRÜBELERİNE İHTİYACIMIZ VAR BENİM İLK BEBİŞİM OLUCAK VE ÇOK ACEMİYİM DAHA ÖĞRENİCEĞİMİZ ÇOK ŞEY VAR ÇOOK   :D
ay iki seferdir yaziyorum ama ekranda gorunmuyor
canim ben 18 yasinda anne oldum cok acemiydim eh artik tercubeliyiz isteyen herkse allah bebis versin sizlerde ikinciyi nasip etsin amin

sibel

ÖNCE BİR 1.Yİ GÖRELİMDE HAYIRLISIYLA 2.Sİ DE KISMETSE OLUR ;D   ALLAH DEDİĞİN GİBİ BEBİŞ İSTEYENLERE BOLBOL VERSİN AMİNNN

sedos1

sibelcim. bir yandan yatak bir yandan beşik diyorum yatay yaparsam o cicili bicili uyku setlerinin ölçüsü uymaz. bu arada ben  dolabı sürgülü ve ortasından renkli vitray camlar geçsin istiyorum ama istediğim camlar biraz pahalı. yada biz boyamaya çalışacağız. diğer boş kalan yerlere ise çeşitli çicgi film karekterleinin resimlerini basıp taktaya göre  kesip yapıştırmak istiyorum. ben anlızca beşik, dolab ve duvara birkaç pano yaptıracağım. inşallah odamızı tamamladıktan sonra resimlerini koymak nasip our. bu arada filli boyanın sitesinde bebek odası için güzel şeyler var. bir bak istersen

sibel

ADALET ASLINDA BENDE ERKEN EVLENDİM 19 YAŞINDAYDIM EVLENDİĞİMDE AMA BEBEK İÇİN BİRAZ DAHA BEKLEDİM HEM İŞ HAYATI BİLMEM NE HEMDE ÇOK ERKEN EVLENDİM ÇOCUK İÇİN BİRAZ DAHA BÜYÜMEYİ BEKLEDİM AÇIKÇASI ŞİMDİDE ÇOK BÜYÜK DEĞİLİM 23 YAŞINDAYIM AMA EN AZINDAN BEBEK İÇİN NORMAL Bİ YAŞ ARTIK SENİN BİRAZ ERKEN OLMUŞ AMA NE GÜZEL ERKEN ANNE OLMANIN AVANTAJLARIDA VAR ANNEM BENİ 16 YAŞINDA DÜNYAYA GETİRMİŞ ŞİMDİ ARKADAŞ GİBİYİZ KİMSE ANNE KIZ OLDUĞUMUZA İNANMIYOR  :)

sibel

BENDE ERKEN ANNE OLUCAM İNŞALLAH ÇOK ÇÖKMEZSEM KIZIMLA ARKADAŞ GİBİ OLURUM İNŞALLAH GENCECİK GENCECİK KALSAK HEP AMA NERDEEE

adalet

sibelcim evet biraz erken anne oldum ama zaten oglumala arkadas gibiyiz iyki erken dogurmusum kiz cocugun hali baska canim bende 82 dogumluyum yani yine genc sayilirim 8)

sibel

ev hanımımısın adalet çalışıyomusun ?

minekavlak

oo ne güzel hamiş dolu burası..heveslendiriyosunuz insanı ??? :icon_flower:
bende 18 yaşında anne oldum...şu an 21 yaşındayım ve 2.yi düşünüyorum.hayırlısı.çünkü çok kıskanç oldu,,eşyalarını kimseyle paylaşmaz oldu,herkesin peşinden ağlar oldu..ne yapıcam bilmiyorum.çok bunaltıyo beni..acaba 2.yi yaparsak düzelir mi ki? :icon_scratch: :sad1:

adalet

Alıntı yapılan: minekavlak - 17 Ocak , 2007, 17:00:28
bende 18 yaşında anne oldum...şu an 21 yaşındayım ve 2.yi düşünüyorum.hayırlısı.çünkü çok kıskanç oldu,,eşyalarını kimseyle paylaşmaz oldu,herkesin peşinden ağlar oldu..ne yapıcam bilmiyorum.çok bunaltıyo beni..acaba 2.yi yaparsak düzelir mi ki? :icon_scratch: :sad1:
minecim vallah benimki 6 yasinda hamile oldugumu duyunca gelip bana sarildi cok sevindi ama galiba o da kizkanacak cunku simdide bebeyi cok seveceksiniz diyor bende oglum kizkanacak diye bekledim ama hayirlisi buyukte kucukte mutlaka kizkanclik oluyor en iyisi 3 yas arayla guzel olur bereber buyumus olurlar eh biraz zorluk olacak olsun okadrda

adalet

minekavlak

Alıntı yapılan: adalet - 17 Ocak , 2007, 17:27:36
minecim vallah benimki 6 yasinda hamile oldugumu duyunca gelip bana sarildi cok sevindi ama galiba o da kizkanacak cunku simdide bebeyi cok seveceksiniz diyor bende oglum kizkanacak diye bekledim ama hayirlisi buyukte kucukte mutlaka kizkanclik oluyor en iyisi 3 yas arayla guzel olur bereber buyumus olurlar eh biraz zorluk olacak olsun okadrda
elbette.benim tam zamanı ozaman.şu an 2,5 yaşında.doğana kadar 3 yaşını doldurmuş olur... ;) :D

Almiş'inAnniş'i

sibel

Alıntı yapılan: adalet - 17 Ocak , 2007, 17:30:09
Alıntı yapılan: sibel - 17 Ocak , 2007, 16:24:02
ev hanımımısın adalet çalışıyomusun ?
sibel calismiyorum ya sen
adalet ben çalışıyorum malesef ilk çocuğuma kayınvalidem bakıcak 2.ye ben bakmayı istiyorum ama bunun için biraz geç kalıcam gibi acaba 2.yide kayınvalidem bakarken aradan çıkarsam mı 3.ye ben bakarım artık  :toothy10:

sibel

maşallah bende bayağı uçtum daha dur desenize daha ilkini doğurmadan 2. hatta 3.üyü düşünür oldum helal bana bu kadar da olmaz valla ya  :tongue3:

sibel

VALLA MUNİSE EVDESİN NE GÜZEL İŞTE YAP 2.YİDE İKİSİ BİRDEN BÜYÜR BEN EVDE OLSAM YAPARDIM DİYE DÜŞÜNÜYORUM AMA SENİN Kİ BİRAZ YARAMAZ ANLAŞILAN DESTEĞE İHTİYACIN OLABİLİR ÇÜNKİ İLGİYİ ONUN ÜZERİNDEN ÇEKMENİ PEK ANLAYIŞLA KARŞILAMAYIP DAHA ÇOK HIRÇINLAŞABİLİR DAHA YAŞIDA UFAK ARADA YAŞ FARKIDA OLSA BU SEFER OKUL ZAMANI GELİCEK ONUNLA İLGİLENMEK GEREKECEK NE BİLEYİM YA ALLAH HERŞEYİN HAYIRLISINI GÖSTERSİN ZOR BU İŞLER  :(