DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

KIZLAR ARANIZDA EN ÇOK ONLİNE  OLAN BENİM HERHALDE BÜTÜN GÜN PC AÇIK BENİM. ALMİŞİ EMZİRİRKEN GENELDE PC BAŞINDA OLUYORUM. VE GÜNÜM ONU EMZİRMEKLE GEÇTİĞİ İÇİN UZUN SÜRE ONLİNEIM  :k06:

SEVİNÇ

Almiş'inAnniş'i

BU SAYFANIN İŞİ BURDA BİTMİŞTİR. EN SON BAHAR ÇİÇEĞİ DE DOĞDU ARTIKIN  :k06:

SEVİNÇ

nagihan

ღ°cerenay.♥.

nolamaaazzzz  adaletin doğum yaptığını çok geç bi satte öğrendim,nagişcim utanarak sana bu saatte mesaj attım ama galiba uyuyorsun :sad1:
adaletin numarası yok bende deli olcam. bendeki numarayı arıyorum yanlış çıkıyor of yaaaa of

razicim bende emzirirken sürekli pc başındayım,genede karşılaşamıyoruz yaw :icon_scratch:

ღ°cerenay.♥.

ay bu arada sayfaya veda etmeyi unuttum  :k06:

:director: bay bay hamişler sayfasıııııııııııııııııı

:wave: :wave: :wave: :wave: :wave:

jbdun

benden de baybay sayfanızaaaa  :wave: :wave:
diğer sayfada ziyaretinize gelmeye devam ediciiimm kızlar veeee mis kokulu bebişleri  :opucuk:

burcu-emir

AYYY ŞÜKÜR ADALETTE DOĞURDU..  :flowers:  :love9:
bay bay güzel sayfamız öptüüüükk 

nagihan

Alıntı yapılan: cerenay - 12 Mayıs , 2007, 00:51:31
nolamaaazzzz  adaletin doğum yaptığını çok geç bi satte öğrendim,nagişcim utanarak sana bu saatte mesaj attım ama galiba uyuyorsun :sad1:
adaletin numarası yok bende deli olcam. bendeki numarayı arıyorum yanlış çıkıyor of yaaaa of

razicim bende emzirirken sürekli pc başındayım,genede karşılaşamıyoruz yaw :icon_scratch:

evet hayatım uyuyordum. çok geç farkettim mesajını. kartvizit attım ama onuda alamamışsın neyse çözdük nasıl olsa  :opucuk:

nagihan

ayyyy bende unuttum sayfamız ile vedalaşmayı..
güle güle mart-nisan-mayıs 2007 hamişleri sayfası.
hoşgeldin bahar ciçekleri sayfası.vede minik böcüklerimiz(alper-almira-naz-emir-erdem)
canım dostlarım bahar ciceklerinde sizerle güzel muhabbetlere devam. sizleri vede böcükleri çoooookkkk seviyorum.  :love7:

SEVİNÇ

ES_Cİ

İNŞ BENDE NİSAN ANNESİ OLACAM O ZAMAN A KADAR SİZLERLE DAHA COK VAKIT GECIRCEM GORUSMEK UZERE ADIM ESMA RONTGEN TEKNISYENIYIM 3 AYLIK EVLIYIM 2 AYLIKTA HAMILE  :laughing7: ESIMDE OZEL HASTANEDE BAS TEKNISYEN GRSZ

birgül87

15 mayıs 2007 ve yusufum bana anneler gunu hediyesi gelmişti hayatımda aldıgım alabilecegin en güzel hediyeydi birtanem  :opucuk:

Uploaded with ImageShack.us