DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

ღ°cerenay.♥.

bu arada  burcuyu tebrik edeyim dedim ama daha sayfası açılmamış, ben ayrıntıları bilmiyorum , açmadım o yüzden.adalet hepimizin sayfasını sen açtın :D

adalet

aslihancim neler yasamissin canim cok gecmis olsun yazik yavruma ne bicim doktor allah hakinda gelsin vallah morelim cok bozuldu
alper ne yapiyor soz etmemissin

burcu canim senide tebrik ederim allah anali babali buyutsun yavrunu

jbdun

aslıhancım okurken bile ne hale geldim bi de annesi olarak seni tahmin edebiliyorum :sad1:
o ne biçim dr,drluktan öte ne biçim insan yaaa :caca:
allaha havale ediyorum o adamı

ღ°cerenay.♥.

06 Mayıs , 2007, 01:22:55 #3438 Son düzenlenme: 06 Mayıs , 2007, 01:29:01 cerenay
sağolun arkadaşlar, kontrole gidince ona iki çift laf etmek istiyorum ,hayırlısı olsun bakalım
alperde iyi adaletcim iyi diyelim iyi olsun. aynı gün onuda doktora götürdüm , hafif bir üşütmesi vardı  hemde kontrol amaçlı götürdüm. maşallah gelişimi çok iyi dedi. şurup verdi soğukalgınlığı için.ama ogüne kadar fazla bişeyi yoktu ,pazartesiden beri burnu tıkanmaya başladı :'( bugünde gözü çok çapaklandı. birazönce masaj yapıp temizledim ılık çayla , iyi olur inşallah

nagihan

geçmiş olsun aslıhancım ya. yazdıklarını okurken tüylerim diken diken oldu. umarım herşey yoluna girer canım.

ღ°cerenay.♥.

kız adaleeettt bu 230. sayfa, bitmeden doğurman lazım :k06: :k06: yokmu gelen giden :tongue3: :k06:

nagihan

Almiş'inAnniş'i

yarın hepatit-b 2. aşımız var ve ilk kontrelümüz var. acaba bu aşı ağızdan mı yoksa iğne mi bilen varmı acep?  ???

nagihan

iğne güzelim
nerde yaptıracaksın?sağlık ocağındamı? özel polikliniktemi?

Almiş'inAnniş'i

sağlık ocağında yaptırmayı düşünüyorum

nagihan

özel poliklinikte yapılan aşılar ateş yapmıyormuş
ben karar veremedim. acaba fiyatları ne kadardır?

adalet

230 bitmeden benim dogurmammmmmmmm lazimmmmmmm kizlar ama malesef gelen giden yok
hemsire bugun gelip tansyonuma bakti hersey iyi dedi sali gunu basaka bir tane gelecekmis benim velet bir hafta daha gelmez bu gidisle sanci filan yok neyse hayirlisi olsun

kizlar masallah sizin bebisler buyudu asilar yapilacak hayirlisi olsun
hepinizi optum

nagihan

seninki mekanından bir çıksın şekerim senin ufaklıkta göz açık kapayıncaya kadar büyüyecek.  :tongue3:

Almiş'inAnniş'i

bilmiyorum fiyatlarını hayatım ama ateş yapması bence iyi birşey hemde sağlık ocağındaki aşılar günlük olduğu için daha iyiymiş
Alıntı yapılan: nagihan82 - 06 Mayıs , 2007, 21:08:17
özel poliklinikte yapılan aşılar ateş yapmıyormuş
ben karar veremedim. acaba fiyatları ne kadardır?

Almiş'inAnniş'i

adalet doğur da artık gidelim yeni sayfamıza. burda senin bekçiliğini yapıyoz sadece. ne fedakar ve cefakar arkadaşlarız görüyon dimi!!! kıymetimizi bil kızım. senin velede rahat geldi yeri herhalde  :laughing7: