DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

jbdun

adaaaleeettt var mı bişeyyy, sancı falan?
ay çok heyecanlandım yaaa :laughing7:

Almiş'inAnniş'i

aqdalet hayırlı haberlerini bekliyoruz canııııııııııııııııımmmmmmmmmmmmmmmmmm  :opucuk:

adalet

sevinccim darisi basina sende benim gibi ikince kez anne olacan cok guzel bir duygu allah herkese nasip etsin

razicim sagol canim almisi opuyorum

jbdun sanci filan yok kiz beklemedeyiz ne gelen var ne giden :toothy10: :ehi: :toothy10:

jbdun

seni burda görmediğimde (sabah-öğlen-akşam) aklıma hemen doğum yapmış olabileceğin gelcek ha ona göre :k06:

qwerty

walla bende hergün kontrol ediyorum adalet seni walla tebrikler kısmına ne zaman ekleyeceğiz diye bekliyorum :toothy10:

adalet

sagolun kizlar eh ben korkunuzdan her gun ugrayayim bari dogurana kadar
ben ebenin yalancisiyim belki bebek gec gelir bak ozaman ben ebeye ne yaparim sacini yolarim :toothy10: :toothy10:

jbdun

öyle bişey olursa benim yerime de yoluver canım :toothy10:

adalet

jbdun sende beni gaza getirme sonra sinirdisi ediliriz :toothy10: :ehi: :k06:
ebe cok iriyari bir kadindi hemde cok sisman dusun sene ben kadina el kaldirmadan kadin benim pestilimi cikartiriyormus :toothy10: :ehi:yardima gelirsin demi jbdun

jbdun

durum öyleyseeee, sen boşver elini bilenem kaldırma,
ebe ne diyosa odur :suclu:

öyle iriyarı bi kadınla ne ben başa çıkabilirim ne de en adalet :toothy10: :ehi:

ponçik

Alıntı yapılan: qwerty - 04 Mayıs , 2007, 22:18:12
walla bende hergün kontrol ediyorum adalet seni walla tebrikler kısmına ne zaman ekleyeceğiz diye bekliyorum :toothy10:
:laughing7: bende bende
her sabah bizim sayfayı açmadan önce tebrikler bölümüne bakıyorum bizim kızlardan güzel haber var mı diye
bi gün bi bakacagız Adaletin bebişi doğmuş da 1 ay geçmiiiiiiiiş
Allahım o günleri de görürüz inşallah  :love7:

jbdun

inşallahhh  :love7:

adaleeettttttttttttttttttttt bu sabah girmemişsin daha ama orda saat 8buçuk falandır daha

adalet

SAGOLUN KIZLAR BURDAYIM JBDUN DAHA BIRSEY YOK GELIRSE SIZE HABER VERIRIM

nagihan

adalet canım bilgisayar başında doğuracan en sonunda. düşünsene. ebe sana ıkın dicek sen forma yazdan ıkınıyommmmmmmmm  :k06:
ama acayip heyecanlıyım kızlar.
burcunun emir bebeği dünyaya gelmiş. biraz önce aradım annesi idi sanırım konuştum her ikiside sağlıklıymış. emir bebeği emzirmeye çalışıyomuş burcu  ;D
HOŞGELDİN EMİR BEBEK. HOŞ GELSİN.
BURCU CANIM ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN.  :nazar:

jbdun

burcuuuuu allah analı babalı büyütsün canım, tebriklerrrrr :nazar:
emir bebek hoşgeldiiiiiiiiiiii  :occasion16: :wav: :occasion16:

adalet hadi canım bi sen kaldın, seni de doğurttuk mu bu sayfaya baybay diyciiiizzzz :k06:

ღ°cerenay.♥.

merhaba kızlar,hem fırsat bulamadığımdan hemde moralimin bozukluğundan gelemedim foruma...
adalet hadi hayırlısı , burcuda doğumyapmış hadi bi senkaldınhayırlısıyla gelsin yeğenimiz,kardeşleri bekliyoooo...

cereni götürdüm doktora ve o günden beri sinirlerim bozuldu...doktor olmak diplomayla olmuyo ,birazda insan olmak lazım...ben aslında ağzımı bozacam ama ya sabır diyeyim...
ceren daha 3,5 yaşında ,yavrumu hazırlamıştım doktora gittiğimizde olacaklara dair...anlattım oda beni dinledi ve doktora gittiğimizde ilk önce
"anne sor bakalım dr. amcaya burnum neden kanıyomuş " dedi.doktor beyimiz buna kayıtsız kaldı bıyık altından samimiyetsiz bir gülümsemeyle yetindi.yavrum koltuğa oturdu korkmasına rağmen belli etmeden , cesaret gösterdi. ne zamanki burnuna ilaçlı pamuk koyacaktı hastaneyi inletti. o dakkadan sonra zaptedemedik. alnından ve kollarından tuttum -ki doktorun elindeki o sivri çubuğa eli çarpıp batmasın diye -  hem sıkı tutmak hemde daha fazla korkutmamak için çaba sarfederken ateşim çıktı,sinirlerim bozuldu iyice... o ana kadar anlattıklarıma doğru düzgün cevap bile vermeyen doktor beyimiz gene bana hiçbişey söyleme zahmetinde bulunmadan çatlak burun damarını yaktı... neyse ben anlatamıyorum yazarak ,iyice öfkeleniyorum ...ceren çok korktu, şimdi kontrole nasıl götürcem onu düşünüyorum. bana deseydiki " burnundan çıkanlar kan pıhtısı , korkacak bişey yok ama burun damarında çatlak var , yakalımmı"    ben yaktırmazdım çünkü daha çok küçük. dayımın kızı , almanyada yaşıyorlar , cerenden 4 yaş daha büyük olmasına rağmen doktor küçük demiş yakmak için...ben yaktırmaya götürmedim ki doktora...offf offff neyse

haaa bu arada  bide şu var...randevuya 10-15 dakka geç kaldık, bizi beklettiler, önemli değil geciktik başka hasta almışlar dedim . amaaaa beyefendi doktor arkadaşlarıyla muhabbetteymiş. ben 1 aylık bebekle hastane koridorlarında bekliyorum , herbi yandan bi öksürük sesi... beyefendi muhabbet ediyo... yooook yoook biz daha avrupa birliğine falan giremeyiz..önce insana değer vermeyi öğrencez,bide bir tür doktor hastalığı olan  kasılmayı bırakcaz