DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

jbdun

:k06:
ben sana daha önce yazmıştım ama cevap gelmemiş,burdan da soruyum,
geçen haftalarda yeni bi dr bakcaktınız naza,buldunuz mu istediğiniz gibi?

nagihan

evet canım geçen hafta cuma günü gittik biz yeni doktorumuza. bizi gayet iyi karşıladı. daha önceden tanıyordum doktoru methinide duymuştum.
genel bir kontrol yaptı. bizden bilgilerimizi aldı. pişik sorunumuzu söyledim. bize bir krem vede 1 aydan sonra kullanıcağımız gaz giderici damlayı reçeteye yazdı. aşıları hakkında konuştuk. özel bir poliklinik olduğu için burda yapalım aşıları dedi. ama bir dahaki gelişinde netleştiririz dedi. çünkü aşıları semt sağlık ocaklarıda yapıyor. klinikte yaptırırsam hepsinin parasını vermek durumundayım. ama sağlık ocağı ücretsiz karşılıyor. sadece sağlık ocağında yapılmayan ishal aşısı ve zatürre aşısı varmış. bunlarda yeni çıkmış. fiyatlarını söyledi. her kiside 130 ytl imiş. ben onları klinikte yaptırmayı düşünüyorum ama diğerlerini semt sağlık ocağında yaptırıcam sanırım. vede bir hafta on gün sonra kontrole gelin dedi. işte bu kadar. ahmet haftaya gece vardiyesine geçiyor. gündüzleyin boş. haftaya kontrole gidicez. hem benim doktorumda gelsin demiş ahmete. iki kontrolüde bir günde çıkartırız artık. zaten bende evdeyim hem bir dışarı çıktıkmı hava almış oluruz değişiklik olur.

adalet

kizlar hepniz tesekur ederim bende dinlenmeye calisiyorum ama ayakalarim cok sis sabahlari cumaliyi zor okula goturuyorum esim ben goturem diyor zaten gece gec geliyor sabahta nasil kaldirim okul cikisi gidip aliyor
bakalim yarin ebe gelip evde tansyonuma bakacak
havalarda okadar guzelki malesef ben bir yere cikamiyorum
hepinizin dualarini bekliyorum canlarim

nagihan

nagihan

adaletcim doğum sonrası kilolardan kurtulmak için yeni bir sayfa açtım. doğum sonrası sayfasında. görüntülemişler ama yazan hiç olmamış. sanırım herkes kilosundan memnun  :cildir:

adalet

dur ben bir goz atayim kiz ben sen razi aslihan burcu yetmezmi yeni dogum etmis ve kilolarla basi belada olan bizleriz bir birimize destek oluruz

nagihan

bizim sayfaya uğrayan yok. çok kızdım çok.

adalet

kiz hangi sayfa bahar cicekleri ben biraz once ugradim kizma hayatim bebisler su kirki bir atlatsinlar anneler vakit bulur

jbdun

adaletcim dualarım seninle :love9:  tansiyonun da iyi çıkar inşallah :love2:
nagihancım drdan memnun kalmanıza çok sevindim evet zatüree aşısını biz de yaptırıyoruz 3doz olarak ama ishal aşısını ilk defa duydum :dontknow: ben ilk aşılarını sağlık ocağında yaptırmıştım karma olanını ve ecrin mahvoldu,saatlerce ağrısı oldu ağladı,içim parçalandı :y25: ondan sonra da özelde yaptırdık allaha şükür bitek iğne vurulduğunda mikliyo  :k06:  ondan sonra bişeyyok :love9:
daha kg vermek için çok erken değil mi nagihancım,benim de 3-4kg fazlam kaldı ama şu göbek yok mu , çok moralimi bozuo :-\

SEVİNÇ

Adaletçiğim,dualarım seninle canım.Hayırlısıyla allah kurtarır inşallah.

Almiş'inAnniş'i

adalet kız doğurdun doğuracan nerdeyse günün bitmiş. hadi gülüm bi ıkında çıksın artıkın  :k06:

adalet

KIZLAR IYIDILEKLERINIZ ICIN SAGOLUN
BEBEGIM GELIYOR TEYZELERI EBE BUGUN EVE GELIP MUANE ETI HERSEY NORMAL COK SUKUR UC VEYA DORT GUN ICINDE GELIYORMUS BEBISIM COK HEYCANLIYIM VEDE KORKUYORUM AY KAFAM DURMUS NE YAZACAGIM BILMIYORUM MUTLUYUMMMMMMMMMMMMMMMM

jbdun

:occasion16: :occasion16: :wav: :wav: 
hadi adaletcim,hayırlısıyla pek bişey kalmamışşşşşşş :opucuk:

adalet

SEVİNÇ

Hadi hayırlısı canım.Allah bi çırpıda kurtarır inşallah. Hayırlısıyla bebeği elinize sağsalim verilir inşallah. :nazar: