DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

adalet

sagol canim bende dikat etmeye calisiyorum butun bebekler allah emanet bende hayirlisiyla ve saglikla  bir dogursaydim birsey istemiyorum

buarada bende 18 kilo almisim vucudum cok sis ayaklarima basamiyorum dr uzan havay kaldir ilac vermiyorlar anca oyle iyi olurmus dedi

sizlerde daha yeni dogum etmissiniz kilonuz kayet normaldir bence baskalari devamli insanin morelini bozarlar ornegi benim yenlerim resmimi msn de yoladim hala bebegin ikiz olmasinmi karnin cok buyuk diyorlar ama ben takmiyorum bebegim saglikli olsunda gerisi onemli deyil

nagihan

adaletcim geçmiş olsn hayatım. aman kendine ve minik adama dikkat et canım.
kiloları nasıl dert etmeyelim söylermisin. hastanede doğumun ne zaman diye sordular. ahmette ikici bebiş içeride ne zaman çıkacak diye dalga geçiyo benimle. bende onu kızıyla yalnız bıraktım. vardiyeyi ona devrettim.  :k06:

adalet

sagol canim

dur kiz ozaman bende dogurayim hepimiz birde diyet yapak bir birimize destek verek hata diyet sayfasini acak olurmu :hieyt:

sende iyi yaptin birak babayla kizi bas basa bakalim kolaymi

nagihan

evet baba ile kız baş başa kalsın. gerçekten kolay değil. acayip uykum geldi. geceleri pek iyi uyumuyorum. gündüzleyinde bilerek yatmıyorum. ancak işlerimi toparlıyorum.
diyet meselesine gelince ok. seni bekleriz. sen nasıl olsa normal doğum yapcan. sen iyileşene kadar benim dikişlerde herhalde toparlanırda doktor spora izin verir.
bu arada 14 gün kalmış canım ya. heyecanlımısın? hiç hayal ediyormusun? nasıl olacak? kime benzeyecek falan?  :k06:

adalet

canim dokuz gun kaldi cetvelde belki gec gelir diye bes gunu ben ekledim
benim heycanim bir yanda esimle oglum bende daha cok heycanlilar yedi sene sonra tekarar evimizde bebek olacak :muzz:hayirlisiyla
evet normal dogum olacak biraz korkularim var ama deyer yavrum icin
sizde bana dua edin kizlar taze annelersiniz dualariniz kabul olur

nagihan

kalbim ve dualarım seninle canım arkadaşım.  :love3:
1 tane daha mesaj at 2000 olsun hehehehehehehe  :muzz:

adalet

sagol hayatim allah razi olsun

vallah hic dikat etmedim ne cabuk 2000yaptik darisi sana nice guzel paylasimlar dilegiyle

jbdun

selam kızlar,
adaletcim geçmiş olsun canım, artık çok az günün kalmış,biraz daha sabret ve sağlıcakla kucağına alıcan bebişini hayırlısıyla :opucuk:

Ardaömür(Arzu)

Adalet baya az kalmış geçekten iyi dinlen tamammı inşallah senin velet uslu olur

nagihan

Alıntı yapılan: adalet - 01 Mayıs , 2007, 23:58:37
sagol hayatim allah razi olsun

vallah hic dikat etmedim ne cabuk 2000yaptik darisi sana nice guzel paylasimlar dilegiyle
tebriklerrrrrr  :nazar: :headbang: :wav: :occasion16: :icon_flower: :love1:

nagihan

Alıntı yapılan: jbdun - 02 Mayıs , 2007, 11:01:27
selam kızlar,
adaletcim geçmiş olsun canım, artık çok az günün kalmış,biraz daha sabret ve sağlıcakla kucağına alıcan bebişini hayırlısıyla :opucuk:
[/quote
evet az kaldı valla. heyecanlanıyom belkide kız bebek olur heeee adalet.  :k06:

esra(azra)

adalet nerdeyse hamişler listesinden taze anneler listesine terfi etmek üzresin çok pc başında oturma canım son günlerin artık hayırlısıyla sağlıklı sıhatli kucağına almak nasip etsin Allah..  :love9:

nagihan

evet dinlenmen lazım adaletcim. ben salı günü sezeryana girecektim. cumartesi arkadaşlar ile günümüz vardı. pazar aile günümüz vardı pazartesi apartman günümüz vardı. ve salı sabahıda sezeryan heheheheh aman iyiki gezmişim şimdi evde tıkılıyız valla.  :nazar:

jbdun

nagihan valla maşşallah anam o ne programmış öyle yaw,ben okurken bile yoruldum :toothy10:

nagihan

iyi yapmışım ama şimdi neredeyse 20 gündür evdeyim. iki kere dışarı çıktık oda nazı doktora götürdük.  :tongue3: