DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

canım malesef gurbet kilometre tanımıyor. benim de ailem benden 800km uzakta. annem gelecek ama o da mümkün oldu kadar geç gelip doğumdan sonra uzun kalmak istiyo. kadın beni düşünmüyo torunuyla vakit geçirmeyi düşünüyo :D kardeşim ist. de ama şansıma onun da tam sınav zamanları haftada 1 gün ya uğruyo ya uğrayamıyo. yani benim de ailemle tek iletişimim telefon :( oysa ki onlara çok ihtiyacım var

Alıntı yapılan: adalet - 30 Ocak , 2007, 20:23:59
Alıntı yapılan: safakrazi - 30 Ocak , 2007, 16:35:39
evet adaletcim senin de dediğin gibi saat farkları bizi ayrı düşürdü. pazar günü kızımın odası boyandı ve dünde salonun ve kızımın odasının halısı döşendi şimdi evi toparlama uğraşıyorum hafif hafif dinlene dinlene işlerimi bitirmeye uğraşıyorum.
bu arada hamileliğimin başında gelen ortalarında beni terk eden aşırı duygusallığım yine nüksetti. normal konuşurken bile gözlerim birden bire doluveriyo.
nolcek benim sonum böle gözümde yaş kalmadııııııııı :(
razicim prensesin odasini boyamissin hayirlisiyla dogsunda gule gule icinde buyusun
ay hic sorma bu duygusallik beni bitirecek bide gurbeteyim ailemle konusunca aglamamak icin kendimi zor tutyorum ne olacak bu halimiz :crybaby2: oyle cok duygusal biride deyildim bana ne olduysa

Almiş'inAnniş'i

nagiş sen de bana diyorsun ama kendin de boş durmamışsın ki güzelim :D ama insan duramıyo bu veletler bize fazla enerji veriyo herhalde

Alıntı yapılan: pammuk_larasıla - 31 Ocak , 2007, 07:58:25

nazlıcım çok geçmiş olsun canım... Allah meleğini sana bağışlasın..

razicim oh ne güzel hazırlıklar bitti sayılır artık.. fazla yorulma o.k??

adalet

gunaydin razicim seni gordum kacma cabuk gel buraya

Almiş'inAnniş'i

ay ölücem ya demin online değil miydin sen adalet :D
ne zaman gittin yine?
Alıntı yapılan: adalet - 31 Ocak , 2007, 11:39:18

Almiş'inAnniş'i

Geçen sene 31.501 kişi ile ziyaretçi akınına uğrayan, bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan Bebek ve Çocuk Fuarı, 08 - 11 Şubat 2007 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda ziyaretçileriyle buluşuyor.

Bebek ve Çocuk Fuarı 2007 kapsamında; 0-14 yaş aralığında çocuk ile ilgili her alanda ürün ve hizmet üreten kuruluşlar kendilerini tanıtma imkanı bulacaklar. Dört gün süreyle açık olacak fuar, sektöre hizmet vermekte olan firmaları, tüketicilerle buluşturarak önemli bir boşluğu dolduracak, aynı zamanda anne, baba ve çocukların bilinçlendirilmesinde önemli bir görev üstlenecektir.

Fuarla ilgili daha detaylı bilgi edinmek için lütfen www.cocukfuari.com adresini ziyaret ediniz. Sizi de fuarda aramızda görmekten onur duyacağımızı belirtir, iyi bir fuar geçirmenizi dileriz.

adalet

Alıntı yapılan: safakrazi - 31 Ocak , 2007, 12:45:36
ay ölücem ya demin online değil miydin sen adalet :D
ne zaman gittin yine?
Alıntı yapılan: adalet - 31 Ocak , 2007, 11:39:18
he he ben yerimde durmiyorum kahvali hazirladim esimde uyandi kahvali yapcaz sende buyur diyecem ama sen simdi kahvaltiyi coktan yapmissin

Almiş'inAnniş'i

hayatım burda saat öğlen 1 oldu herkes öğlen yemeği yiyor :D nerdeyse işlerim bitti sayılır. sadece kzımın cicilerini yıkayıp ütülemek kaldı. onun için de çamaşır kurutma askısı alam lazım. balkona asmak istemiyorum. senin hazırlıklar ne alemde?

adalet

Alıntı yapılan: safakrazi - 31 Ocak , 2007, 13:16:08
hayatım burda saat öğlen 1 oldu herkes öğlen yemeği yiyor :D nerdeyse işlerim bitti sayılır. sadece kzımın cicilerini yıkayıp ütülemek kaldı. onun için de çamaşır kurutma askısı alam lazım. balkona asmak istemiyorum. senin hazırlıklar ne alemde?
masallah hamarat hatunsun vallah ben daha hic birsey yapmadim bebisime bende baslamam lazim
sen guzel guzel prensesin cicilerini hazirla bak benide simdi heycanlandirdin

Almiş'inAnniş'i

ay bende çok heyecanlıyım adalet bir an önce bitsin herşey hazır olsun istiyorum. sanki yarın gelecek küçük misafirimiz :D açıkcası korkuyorum hazırlıksız yakalanmaktan. malum artıkın bebekler erken geliyor. birde herşeyini kendi ellerimle hazırlamak istiyorum. ağırlaşırsam başkaları yapmak zorunda kalacak. keşke bir kursa falan gitseydim dikiş ve süslemeyle ilgili falan. çikolatalarını hazır almicam süslü püslü. ben kendi gönlümce süslicem hepsini :D el emeğinden daha değerli birşey olamaz. geçen babannesi kot şapka almış kızıma. oturdum ona miniik kurdaleler diktim renk renk :D bunlar bana büyük keyif veriyor. odasına fazla girip irletmeyin dediler ama ben odadan çıkamıyorum bir türlü. bu ne kadar farklı bir heyecan böyle!

Almiş'inAnniş'i

bu ne gariban bir sayfa böyle nerde bizim ahali kimse bişi yazmıyo. KIZLAAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRR İYİ MİSİNİZ? NERDESİNİİİİİİİZZZZZZZZ? BEN MERAK EDİYORUM ARTIK!  :sad1:

adalet

ya bende merak ediyorum nerdesiniz kimse gelmeyince benimde icimde yazmak gelmiyor gelin gayri :love9:

adalet

kiz razi sen bu saate ne ariyon kociskon nerde

Almiş'inAnniş'i

herkese günaydın  :hello2:

adaletcim kocacım ection film izlemek istediği zaman bende onu terk ediyorum., protesto ediyorum, tehdit ediyorum, bunları yemezse odayı terk edip pc nin başına geçiyorum :occasion14: ama dün akşamki fazla uzun sürmedi bi baktım tin tin peşimden gelmiş  ;) tabi benim için değil. beyfendi mp3 deki müzüklerden sıkılmış da dün gece ona yeni şarkılar indirip mp3 e yükledim.

ayrıca dün youtobe.com da bişi gördüm. hamile bir hadın hafifçe parmaklarıyla karnına vuruyo. nereye vurursa bebek gelip ordan tekme atıyo. dün gece deneyelim dedim. gerçekten de nereye dokunsak oraya gelip tepik atıyo minik ayağıyla  :muzz: gülmekten koptuk. yani rahatsız etmeyeceğimizi bilsem 1 saat onunla oynamak isterdim. ama belki uyku saatidir dedim ve oynamayı bıraktık mecburen  :tongue3:

adalet

gunaydin razicim
ne guzel kizinla oynamissin
benim velet tekme atigi zaman elimizi ustune koydugumuz gibi oda duruyor. hic abisine cekmemis babasi karnimi eledigi zaman bizim oglan yatmazdi nerdeyse karnimda cikacakti benim bu bebisim galiba uslu olacak

Almiş'inAnniş'i

dur adalet ben sana şu linki bulayım seryret  :D sonra da sen dene bakalım tepki verecek mi?