DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

zeyno

SLM ARKADAŞLAR!BEN YENİ KATILIYORUM ARANIZA BENİM DE NİSANIN 3. HAFTASI DOĞUM İNŞALLAH.SİZLERLE TANIŞMAK BİLGİLERİMİZİ PAYLAŞMAK İSTERİM.

nazzlım

herkese merhaba..cok uzgun ve endiselıyım.henuz 22 haftalık gebeyım.ılk aylar kanama yuzunden bu haftada rahım de baslayan acılma yuzunden yatmak zorundayım.moralım cok bozuk.erken dogum tehdıtı varmıs.ama eger bu gerceklesırse bebegımın hıc sansı yok,henuz o kadar kucuk kı.sakın kalmaya ve uzulmemeye calısıyorum ama gozyaslarıma manı olamıyorum.anlayamadıgım konu hıc agrım olmadı,normal kontroller sırsında tesadufen rahmın acıldıgını ogrendık.ve dogrudan hastaneye yatıs.1 hafta boyunca kasılma olup olmadıgı kontrol edıldı ama yok.nasıl oluyoda kasılma olmadan rahım acılıyo?doktorum nıdılat verdı ve 3 gun sonra rahım agzına dıkıs attı.suanda nıdılat her4 saatte bı dewam edıyo 10 gunoldu.ve ılaveten erclosıt antıbıotık alıyorum.sızden rıcam benım durumda bılgı sahıbı olan varmı,bu ılacların gebelikte kullanılmayacagı  gorusunu savunan varmı?ltf bana yazın cok ıhtıyacım var. sevgıyle ve saglıkla kalın

Emine

nazzlım sakın üzülme hamilelikte en önemli şey üzülmemen ve bebeğinin sağlıklı olduğuna kalpten gelerek inanman allaha dua etmen bol bol.İlaçlar konusunda bir bilgim yok ama umarım herşey yoluna girer sen de minik kuzunu kucaklarsın.Dualarım seninle  :-*

ღ°cerenay.♥.

zeynocum hoşgeldin aramıza,güzel paylaşımlar diliyorum

nazzlım,Allah yardımcın olsun , yavrunu sağlıkla kucağına almak nasipetsin inşallah.kalbini ferah tutki bebeğinde üzülmesin senle beraber,sıkı sıkı tutunsun sana.benim benzer bir deneyimim yada böyle bir olay duymuşluğum yok ama sana gereken manevi desteği elimden geldiğince vermeye hazırım.gelişmelerden haberdar et bizi ama kendini yormadan ;) :)

adalet

zeynocum hosgeldin

nazzlim Allah buyktur insallah bebegini saglikli birsekilde kucagina alirsin morelini bozma bebisin seni siki siki tutar Allah in izniyle iyi haberlerini bekliyorum

Almiş'inAnniş'i

herkese günaydın :D
zeyno canım sende aramıza hoşgeldin :D ne iyi ettin! niye bu kadar geciktin :D
Alıntı yapılan: zeyno - 29 Ocak , 2007, 16:28:54
SLM ARKADAŞLAR!BEN YENİ KATILIYORUM ARANIZA BENİM DE NİSANIN 3. HAFTASI DOĞUM İNŞALLAH.SİZLERLE TANIŞMAK BİLGİLERİMİZİ PAYLAŞMAK İSTERİM.

Almiş'inAnniş'i

nazzlım geçmiş olsun canım allah hayırlısıyla bebeğini kucağına alsın. doktorunun verdiği ilaçlara birşey diyemeyiz ki biz! o bu işin uzmanı eminim ki senin ve bebeğinin sağlığını tehlikeye atacak birşey vermez sana. senin için yapabileceğimiz tek şey DUA ETMEK. hemde can-ı yürekten! Allah bebeğini sana, seni de bebeğine bağışlasın!

Alıntı yapılan: nazzlım - 29 Ocak , 2007, 18:56:21
herkese merhaba..cok uzgun ve endiselıyım.henuz 22 haftalık gebeyım.ılk aylar kanama yuzunden bu haftada rahım de baslayan acılma yuzunden yatmak zorundayım.moralım cok bozuk.erken dogum tehdıtı varmıs.ama eger bu gerceklesırse bebegımın hıc sansı yok,henuz o kadar kucuk kı.sakın kalmaya ve uzulmemeye calısıyorum ama gozyaslarıma manı olamıyorum.anlayamadıgım konu hıc agrım olmadı,normal kontroller sırsında tesadufen rahmın acıldıgını ogrendık.ve dogrudan hastaneye yatıs.1 hafta boyunca kasılma olup olmadıgı kontrol edıldı ama yok.nasıl oluyoda kasılma olmadan rahım acılıyo?doktorum nıdılat verdı ve 3 gun sonra rahım agzına dıkıs attı.suanda nıdılat her4 saatte bı dewam edıyo 10 gunoldu.ve ılaveten erclosıt antıbıotık alıyorum.sızden rıcam benım durumda bılgı sahıbı olan varmı,bu ılacların gebelikte kullanılmayacagı  gorusunu savunan varmı?ltf bana yazın cok ıhtıyacım var. sevgıyle ve saglıkla kalın

adalet

Almiş'inAnniş'i

adalet

hosgeldin razicim pek denk gelmiyoruz, gitikce agirlasiyoruz hayirlisiyla su bebisleri dogursak daha iyi olcaz

sunny

Alıntı yapılan: nazzlım - 29 Ocak , 2007, 18:56:21

sevgili nazlım;
bütün dualarım seninle.umarım bu kaosu atlatırsın ve hayırlısıyla bebeğine kavuşursun.biliyorsun ki herşeyin başı moral.moralini yüksek tut,ben inanıyorum ki bebğini sağlıklı olarak kucağına alacaksın.
sevgiler

Almiş'inAnniş'i

evet adaletcim senin de dediğin gibi saat farkları bizi ayrı düşürdü. pazar günü kızımın odası boyandı ve dünde salonun ve kızımın odasının halısı döşendi şimdi evi toparlama uğraşıyorum hafif hafif dinlene dinlene işlerimi bitirmeye uğraşıyorum.
bu arada hamileliğimin başında gelen ortalarında beni terk eden aşırı duygusallığım yine nüksetti. normal konuşurken bile gözlerim birden bire doluveriyo.
nolcek benim sonum böle gözümde yaş kalmadııııııııı :(

Alıntı yapılan: adalet - 30 Ocak , 2007, 12:49:00
hosgeldin razicim pek denk gelmiyoruz, gitikce agirlasiyoruz hayirlisiyla su bebisleri dogursak daha iyi olcaz

adalet

Alıntı yapılan: safakrazi - 30 Ocak , 2007, 16:35:39
evet adaletcim senin de dediğin gibi saat farkları bizi ayrı düşürdü. pazar günü kızımın odası boyandı ve dünde salonun ve kızımın odasının halısı döşendi şimdi evi toparlama uğraşıyorum hafif hafif dinlene dinlene işlerimi bitirmeye uğraşıyorum.
bu arada hamileliğimin başında gelen ortalarında beni terk eden aşırı duygusallığım yine nüksetti. normal konuşurken bile gözlerim birden bire doluveriyo.
nolcek benim sonum böle gözümde yaş kalmadııııııııı :(
razicim prensesin odasini boyamissin hayirlisiyla dogsunda gule gule icinde buyusun
ay hic sorma bu duygusallik beni bitirecek bide gurbeteyim ailemle konusunca aglamamak icin kendimi zor tutyorum ne olacak bu halimiz :crybaby2: oyle cok duygusal biride deyildim bana ne olduysa

pammuk_larasıla

nazlıcım çok geçmiş olsun canım... Allah meleğini sana bağışlasın..

razicim oh ne güzel hazırlıklar bitti sayılır artık.. fazla yorulma o.k??