DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

ღ°cerenay.♥.

komşunun kızının kınası vardı bu akşam,gittim bende, davul-zurna getirmişler.zaten fazla oturmayacaktım,annem gelip " sen burda durma karnındaki rahatsız olur " deyince 10 dakka durdum kalktım.şuan işitebildiğini biliyorum ama rahatsız olabileceği aklıma gelmedi .sakıncalı mı acaba böyle gürültülü yerlerde kalmak?

adalet

isitebildigini bende biliyordum ama rahatsiz olacaklarini bilmiyordum,anne uzuldugu zaman bebekte etkileniyormus demek rahatsizida olabilir
gerci insan hamilyken zaten rahatsiz gibi annende onu dosunmustur belki

ღ°cerenay.♥.

yok  bende bişey yoktuda ,bir odanın içinde davul güm güm vuruyordu.hem ses çoktu hemde her vuruşu içimde titreşimler yapıyodu sanki.
bu arada adalet sen kaç yaşında evlendin?

adalet

soylemi 17 sinde evlendim 18 de anne oldum biraz kucuk evlendim 82 dogumluyum

ღ°cerenay.♥.

ben tahmin ettim zaten ,baktım oğluna resimde ,maaşallah büyük görünüyor,okulada gittiğine göre...e sen daha 24 yaşındasın ...çok küçük evlenmişsin gerçekten.

adalet

Alıntı yapılan: cerenay - 28 Ocak , 2007, 00:27:46
ben tahmin ettim zaten ,baktım oğluna resimde ,maaşallah büyük görünüyor,okulada gittiğine göre...e sen daha 24 yaşındasın ...çok küçük evlenmişsin gerçekten.
canim vallah oyle kucuk yacta evlendim en buyuk avantasi oglum beraber buyuduk arkadas gibi 
masallah senin kizda cok guzel bebek comdaki avatar resminde cok sirin gozukuyor

ღ°cerenay.♥.

sağol canım,bizimde aramızda kuşak farkı oldu nerdeyse :tongue3:

adalet

bu arda senin kiz kac yasinda ne guzel bir kizin var birde oglun olacak Allah bagislasin
bide cetvelimiz niye gozukmiyor acaba

ღ°cerenay.♥.

benim kızım yaklaşık 3,5 yaşında,yani cetvele göre 3yıl 4 ay. ben senin cetvelini görüyorum.sen kimsenin kini göremiyomusun?

adalet

yok canim ben kimsenin cetvelini gormiyorum kendi cetvelimide gormiyorum demek sorun benimkinde

ღ°cerenay.♥.

bu sorunu daha önce başkalarıda yaşamıştı,virüs programı engelliyordur görmeni

adalet

Alıntı yapılan: cerenay - 28 Ocak , 2007, 01:21:04
bu sorunu daha önce başkalarıda yaşamıştı,virüs programı engelliyordur görmeni
canim ne yapmamlazim bir bilgin varmi

ღ°cerenay.♥.

ben ,elimin altında olsa yaparımda , tam olarak tarif edemem.çok fazla bilmiyorum yani...virüs programının ayarlarına bak.
sanırım bu sorunu bebek com daki mart nisan... sayfasındaki bir arkadaş yaşamıştı daha önce ,çözümü yazmışmıydı hatırlamıyorum.sorunu oraya yaz bide istersen

adalet

nagihan