DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

nagihan

moralin için sağol adaletcim. iyiki sizler varsınız. yoksa bu zaman nasıl geçer. :wav:

adalet

sende sagol canim Allah baska dert vermesin bos ver kiloyu kendini acta birakma vallah ben buaralar cok acikiyorum cokta yiyorum tosunlarimiz buyusunler

nagihan

evet büyüsünler dimi. ya kimsecikler yok forumda. burası hep öyle sessiz sanırım.  :icon_scratch:

nagihan

kızlar nasıl moralim bozuldu biraz önce size anlatamam.
sabahtan beri iki makine çamaşır yıkadım. ilkini astım. ikinciyi asarken alt kattaki komşumun benim çamaşırlarım balkonda asılı olduğunu gördüğüm halde halı çırptığını farkettim. bütün toz yukarıda yani benim çamaşırların arasında ve balkonumda dolanıyor. ne ayıp ne ayıp. hiç birşey demedim. ne yapacam şimdi o çamaşırlar tekrar yıkanacak. şu sirkeleme hastalığı olan bayanlar elektrik süpürgelerini icat edenler boşunamı icat etmişler.
ayıp ettin alt komşum çok ayıp ben senin seviyene düşmem vede düşemem .yazık çok yazık insanlık ölmüş. :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Almiş'inAnniş'i

ben bi sayfada bişi okumuştum kızlar aklınızda bulunsun sizinde. süt arttırmanın yollarını arıyordum (daha şimdiden) :D biri yazmış her gün bir şişe maden suyu içiyormuş. bu da yağların yakılmasına yardımcı oluyormuş yakılan yağlar da bol süte dönüşüyormuş. yani hem sütü arttırıyor hemde zayıflatıyor. ben denicem bakalım inşallah o arkadaştaki etkiyi bende de gösterir.

nagihan

bugun burda hiç kimse yok. offf canım sıkıldı. giyip çamaşırları topluyayım bari. :sad1:

nagihan

ღ°cerenay.♥.

iyi akşamlar kızlar,kimsecikler yok .nagihan bende moralini bozmak istemiyorum ama, biraz fazla kilo almışsın galiba.dahada alıcaksın doğal olarak.kiloyu veremezsin diye birşey yok.ama sezeryan olursan vermen gecikir biraz ,neyse önemli olan sağlıklı bebişler dünyaya getirmek :icon_thumright:

Almiş'inAnniş'i

şimdi de ben geldim siz gitmişsiniz bu gün kimse kimseye tesadüf edemedi herhalde :(

ღ°cerenay.♥.

Almiş'inAnniş'i

günaydın kızlar :D bu gün ilk gelen beim. bi imzamı atayım dedim :D

Almiş'inAnniş'i

adalet

Almiş'inAnniş'i

adalet

Alıntı yapılan: safakrazi - 27 Ocak , 2007, 13:49:38
adaletcim ne ara geldin ne zaman gittin anlamadım valla :D

Alıntı yapılan: adalet - 27 Ocak , 2007, 11:39:56
gunaydin razicim
hayatim biara geldim sen onileydin sonra baktim sende gitmissin ben tek kaldim