DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

adalet

canim cok gecmis olsun sanirim doguma yakin kasiklarda kasinma oluyor bazilarinki yenimde olmustu son aylarda yanma ve kasinma sanirim seninkide ayni sorun

ღ°cerenay.♥.

ben 10 gün önce bi felakettim,kekler falan ne kadar yararsız gıda varsa saldırıyodum,kaç kilo aldın sen ?

adalet

iyi geceler nagihan tatli ruyalar yarin gorusuruz

ღ°cerenay.♥.

adaletcim benim ilkindede olmuştu ama bu sefer daha beter.çok ağrı yapıyor

adalet

iyi geceler cerenay uykum geldi yarin gorusmek dilegiyle

ღ°cerenay.♥.

nagihan

kızlar günaydın. nasılsınız bakalım. dün gece en son kilolardan bahsediyorduk. ben 16 kilo aldım ama asıl doktorumun tartısına göre olanı haftaya çarşamba öğrenicem.çünkü doktorumun tartısı benimkine göre fazla tartıyor.  ??? ??? ???

nagihan

forumda kimse yok muuuuu? yine mi yalnızım. ::) ::) ::)

Almiş'inAnniş'i

nagihan

canım kimse yok valla sitede bizden başka. ::) ::)

adalet

nagihan

adalet

sagol nagihancim oglumu okula birakip geldim hemen buraya ugradim kim var kim yok diye pek fazla kimse yok
bende 8 kilo aldim sanki daha cok almisim gibi geliyor zaten 72 kiloyla hamilelige basladik rekora dogru gidiyoruz bakalim kacla tamamliyacaz

nagihan

benim kilo vermeden hamile kalmam en büyük hatam hiç bu kadar kilo alacağımı hayal bile etmezdim. resmen şişmiş bir top olarak görüyorum kendimi. :-\ :-\ :-\
aman neyse napalım.allah nasip ederde ikinciye hamile olursak daha dikkatli olucam ve ayıflamadan hamile kalmıcam. kesin kararlıyım.doğumdan sonra çooookkkk zayıflamam lazım. birde herkes ay doğumdan sonra nasıl vercen veremezsin çok kilo aldın çok şiştin falan diyolar. ay nasıl moralim bozuluyo. şimdi bana böyle diyenlere sağolun çok güzel moral veriyorsunuz diyorum. zayıflıcam bak görürsünüz diyorum.

adalet

canim bosver hic aklina takma oyle dengesiz insanlar var zaten biz uzuluyoruz kilo aldik diye sagolsunlar kendileride morel veriyorlar hayirlisiyla bebislerimizi dogursak kilo vermek kolay emdirdiyin suece cabuk kilo veriliyor ben oglumu emdiyim sure kilom cok iyidi sonra boyle aldim bu halimle hamile kaldim saglik olsun