DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

aaa allah kısmet ederse benim 2 garanti 3 duruma bağlı inşallah normal doğum yapcam ondan sonra fikrim değişmezse eğere. sibelcim teşekkür ederim daha güzelleri senin kuzucuğunun olsun inşallah  :binkybaby:

adalet

gunaydin kizlar nerde kaldiniz
bu sabah uyandigimizda yerde kar gorduk nasil sevindik cok olmasada yeri kaplamis,oglumu okula goturdum yolda kar topuyla oyniya oyniya gitik

nagihan

herkese selam. bugunde kimse yok forumda.geç kaldm sanırım. bu sabah uyanaadım. iyice ağırlaşmaya başladım.sanırım ondan kaynaklanıyorrrrr.kızlar sizler nasılsınız?dün yoktum.bugun arayı kapatayım bari.neler olmuş forumları inceleyeyim. ben burdayımmmmmm.unutmayın sakın :suclu:

adalet

hosgeldin nagihan ben burdayim hayatim bebisler buyuyor haliyle bizde agirlasiyoruz

nagihan

27 aralıkta kontrole ittiğimde bebiş 500 gr dı şimdi 1094 gr. inanamadım valla. ne çabukta büyüdü. :aferin:

adalet

masallah bebisine :hello2: son aylarda daha cok kilo aliyorlar

nagihan

evet. ne yapıcam o zaman bilmiyorum. şu ana kadar 16 aldım. ayaklarım şişmeye başladı. dün gece kendimi patlayacakmış gibi hissediyordum.zor uyudummmm..remziye yok bugun.ben geç kalktığım için msn dede görmedim.

adalet

Alıntı yapılan: nagihan82 - 24 Ocak , 2007, 12:44:03
evet. ne yapıcam o zaman bilmiyorum. şu ana kadar 16 aldım. ayaklarım şişmeye başladı. dün gece kendimi patlayacakmış gibi hissediyordum.zor uyudummmm..remziye yok bugun.ben geç kalktığım için msn dede görmedim.
bende ilk hamileligimde ayaklarim cok sisimisti dr hamur islerini bide tuzu yasak etmisti bundan biraz iyiyim bende cok kilo aldim bebisler saglikli olsunda kilo onemli deyil
razi bugun gec kaldi nerdesin kiz

nagihan

razi geldi biraz rahatsızmış msnde konuşuyoz şimdi onunla

adalet

Alıntı yapılan: nagihan82 - 24 Ocak , 2007, 13:05:31
razi geldi biraz rahatsızmış msnde konuşuyoz şimdi onunla
canim cok gecmis olsun aman kendine iyi baksin

nagihan

Almiş'inAnniş'i

geldim kızlar ama ne kadar gücüm yeter sandalyede oturmaya bilemiyorum. sersem gibiyim. hasta olucam sanırım ama hasta olmadan atlatmam lazım :-\ ilaç kullanmak istemiyorum çünkü

adalet

razicim bol bol meyve ye canim insallah cabuk atlatirsin
nagihan kiz ne komik seydi o vallah bizim durumuzu anlatiyor

Almiş'inAnniş'i

http://www.youtube.com/watch?v=dcCZABr_G1k

bu linki saklayın her gülmeye ihtiyacınız olduğunda izleyin kızlar ben ne zaman izlesem kopuyorum gülmekten ama sesi açmayı unutmayın pc nin

nagihan

ay bunlar dördüzzz. ^-^çok komikler ama ya. :wav: