DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: sedos1 - 16 Ocak , 2007, 13:16:47
merhabalar. benim adım seda. ilk defa yazıyorum. aslında daha önce bebek.com forumdan yanlızca sizleri okuyordum. bende şuan 25 hafta 4 günlük hamileyim. Allah nasip ederse oğluşum olcak. Allah hepimizinkini bizlere bağıışlasın. doğum tarihim 27 Nisannnn. Sanki daha çok var

sedacım hoşgeldin ne iyi ettin  :icon_flower:  yolun çoğunu tamamlamışsın 2 hafta sonra son parkura giriyorsun bu süperrr :wav:

sedos1

hoş bulduk. herkese günaydın. aslında yazmaya korktum. bu benim 3. hamileliğim. Birincisinde 5 haftalıkken düşük yaşadım.  :crybaby2:2.sinde ikili teste bebeğin ensefali olduğunu öğrendim(yani bebeğin kafatası gelişmemişti) 3,5 aylıkken aldırmak zorunda kaldım. :crybaby2: bunlar beni çok yıprattı. İnşallah Allah oğluşumuzu hayırlısı ile kucağımıza almayı nasip eder.  işte benimde hikayem böyle

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: sedos1 - 17 Ocak , 2007, 08:34:52
hoş bulduk. herkese günaydın. aslında yazmaya korktum. bu benim 3. hamileliğim. Birincisinde 5 haftalıkken düşük yaşadım.  :crybaby2:2.sinde ikili teste bebeğin ensefali olduğunu öğrendim(yani bebeğin kafatası gelişmemişti) 3,5 aylıkken aldırmak zorunda kaldım. :crybaby2: bunlar beni çok yıprattı. İnşallah Allah oğluşumuzu hayırlısı ile kucağımıza almayı nasip eder.  işte benimde hikayem böyle

[b]günaydın sedacım...
tıbbın bu kadar ilerlemiş olması ne kadar güzel değil mi artık herşeyin çaresi var. açıkcası özürlü bir çocuk dünyaya getirmektense hiç olmamasını tercih ediyor insan.

işin güzel yanı ne biliyor musun tıp olmasa bile herhangi bir problemi olan bebekler gebeliğin başında düşüyorlar. senin nerdeyse 3. tremestere giriyor olman bir bakıma bebeğinin sağlıklı olduğunu gösteriyor. bundan sonrası kendine ve yediklerine dikkat etmene kalmış. pozitif düşün HERŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK  :hello2:[/b]

pammuk_larasıla

günaydın kıslar.. sedacım çok üzücü şeyler yaşamışsın ama şafakrazinin dediği gibi 3. trimestıra girmen şimdilik herşeyin yolunda gittiğini gösteriyor bencede .. allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah...  :) :) :)

sedos1

sevgili şafakrazi ve pammuk_larasıla güzel dilekleriniz için teşekkür ederim. Evet 3.trimestıra giriyorum. Çok şükür. Geçen haftalarda şeker testi yaptırdım. tam sınır çıktı. Ama çikolataya dayanamıyorum. Bu arada bende sizler gibi cetvel hazırlamak istiyorum ama yapamıyorum. :crybaby2:

sibel

oo foruma girmeyeli bayağı hareketlenmiş maşallah hoşgeldiniz nasılsınız bakalım nasıl gidiyor sedos gebelikte şeker biraz yüksek çıkabiliyormuş onu dr un gözönünde bulundurur heralde

sibel

KISLAR BİDE BEBİŞLERİNİZİN HAREKETLERİNİ NASIL HİSSEDİYORSUNUZ  HENÜZ DAHA TEKME OLAYINA FİLAN GİRMEDİ BİZİM KIZ SEYİRME GİBİ HİSSEDİYORUM EMİN DEĞİLİM BU HAFTA KONTROLUM VAR AÇIKÇASI ENDİŞELİYİM UMARIM CİDDİ BİR SORUN YOKTUR HERKES ŞÖLE TEKMELİYO BÖLE OMUZ ATIYO DEDİKÇE DAHA DA Bİ ENDİŞELENİYORUM YERSİZ Mİ ACABA BUNLAR  :icon_pale:

Almiş'inAnniş'i

BENDE DE HAMİLELİK ŞEKERİ ÇIKTI DEĞERİN KAÇ SEDA BENİM TOKLUK 153 ÇİKOLATA YOK. AMAN DİKKAT ET.
CETVEL İÇİN DE ŞUNU SÖYLEYEYİM CANIM BEN DE BİLMİYORDUM AMA EMİNE "MERHABA" BAŞLIKLI KONUDA O KADAR GÜZEL TARİF ETMİŞ Kİ Bİ BAKIVER YAPABİLİRSEN EĞER YAPAMAZSAN BEN HAZIRLAMAYA ÇALIŞIP LİNK İ SANA PAST EDERİM OK?
;)

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: sibel - 17 Ocak , 2007, 10:29:50
oo foruma girmeyeli bayağı hareketlenmiş maşallah hoşgeldiniz nasılsınız bakalım nasıl gidiyor sedos gebelikte şeker biraz yüksek çıkabiliyormuş onu dr un gözönünde bulundurur heralde

SÜPER GİDİYO SİBEL ;) SENİN NAISL GİDİYOR? BURASI DİĞER FORUMDAN DAHA HIZLI VE HİÇ HATA VERMİYOR.   :hello2:

munise

selam kızlar
ya ben şu cetvelimi koyamadım.
daha doğrusu bulamadım nereye koyacağımı..
yardım bekliyorum....

adalet

gunaydin guzel hamisler nasilsiniz umarim iyisiniz
sedacim yasadiklarin uzucu seyler allah oglusunu sana bagislasin
sibel benim oglanda bek tekmelemiyor ilk ogluma hamileyken nerdeyse karnimda cikacakti ve cok yaramazdi gerci simdi akli ama kucuken cok cektirdi belki bu uslu olur diye pek gafama takmiyorum ama yinede doktora soracam

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: sibel - 17 Ocak , 2007, 10:33:59
KISLAR BİDE BEBİŞLERİNİZİN HAREKETLERİNİ NASIL HİSSEDİYORSUNUZ  HENÜZ DAHA TEKME OLAYINA FİLAN GİRMEDİ BİZİM KIZ SEYİRME GİBİ HİSSEDİYORUM EMİN DEĞİLİM BU HAFTA KONTROLUM VAR AÇIKÇASI ENDİŞELİYİM UMARIM CİDDİ BİR SORUN YOKTUR HERKES ŞÖLE TEKMELİYO BÖLE OMUZ ATIYO DEDİKÇE DAHA DA Bİ ENDİŞELENİYORUM YERSİZ Mİ ACABA BUNLAR  :icon_pale:

AY SİBEL NE ŞANSLISIN BİR BİLSEN TEKMELEMEYE BAŞLAYINCA FENALIK GEÇİRİCEKSİN  ;) BEN NE ZAMAN TATLI BİŞİ YESEM BENİM KIZ İÇİMDE FIRTINALAR KOPARIYO BABASININ SESİNİ DUYMADAN DA SAKİNLEŞMİYO. BAZEN DİYORUM ACABA CANI SIKILINCA İÇ ORGANLARIMI OYUNCAK OLARAK MI KULLANIYO?  :binkybaby:

EĞER HAREKETLERİ AZSA BU SAKİN BİR BEBEK OLDUĞUNU GÖSTERİR DOĞDUKTAN SONRA DA SENİ FAZLA ÜZMİCEK DEMEKTİR ANNESİ ;)

ENDİŞE YOK! POZİTİF DÜŞÜNECEĞİZ! AMA BEBEĞİN BİRKAÇ GÜN HİÇ HAREKET ETMEZSE O ZAMAN TEHLİKE VAR DEMEKTİR VE HEMEN DOKTORUMUZU ARAYACAĞIZ BU DURUMDA!

sibel

ŞAFAKRAZİ İNŞALLAH BAKALIM DR UMUZ NE DİCEK HAREKET EDİYO AMA SANKİ SEYİRME GİBİ FİLAN HENÜZ BEN ALGILAYAMIYORUM USLU OLUCAK HERALDE KIZIM BAKALIM HAYIRLISI TEYZESİ SAĞLIKLI OLSUNLARDA HER TÜRLÜSÜ ÇEKİLİR ONLARIN
MUNİSE TİCKER İ HANİ 3 BÖLÜM VAR YA İNTERNET SİTESİNDE TİCKERLERIMIZI ALDIĞIMIZ ORTADAKİNİ KOPYALAYIP PROFİLDEN İMZA YA YAPIŞTIRIYOSUN O KADAR UMARIM YARDIMCI OLMUŞUMDUR  ;)

sibel

Alıntı yapılan: adalet - 17 Ocak , 2007, 11:22:02
gunaydin guzel hamisler nasilsiniz umarim iyisiniz
sedacim yasadiklarin uzucu seyler allah oglusunu sana bagislasin
sibel benim oglanda bek tekmelemiyor ilk ogluma hamileyken nerdeyse karnimda cikacakti ve cok yaramazdi gerci simdi akli ama kucuken cok cektirdi belki bu uslu olur diye pek gafama takmiyorum ama yinede doktora soracam
ADALET BAKALIM İNŞALLAH DEDİĞİNİZ GİBİ USLU OLUR DR A SORUCAM BENDE

sedos1

sibel ve adalet teşekkür ederim. safakrazi; benim 50 lik test de 137 çıktı. maksimum 140 olması gerekiyor. doktor dikkat et dedi. özellikle beyaz ekmeği, hamur işlerini, tatlıyı yeme dedi. şuana kadar 10 kilo aldım. oğluşum ve ben sağlıklı olamalımda Allahın izniyle verilir kilolar.