annesiyle babasinin bitanesi.. bizim canim oglumuzz..

Başlatan ✿sweet_sweet✿, 23 Mart , 2010, 20:16:11

« önceki - sonraki »

✿sweet_sweet✿

saol canim insallahh :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

darisi tez zamanda seninde basina olsun caniimm :amin: :amin: :amin:

✿sweet_sweet✿

oglusumm bugun 37.haftamizida geride biraktikk 38.haftadan gun aldikk sukurler olsun bebegimm :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

annen seni cokk seviyorr bitanemm.. seni dusununce hersey bir baska guzellesiyorr.. :love9: :love9: :love9: hicbirseyden korkmuyorumm guzel yavrumm :love9: :love9: :love9: dogum aninda aci cekmeyecegim diyorummm, cunku biliyorumkii senin icin herseye deger...

babanda cokk heyecanli oglumm, senden bahsederken gozlerinin ici parliyorr..  :nazar: :nazar: :nazar:

Allahim seni korusunn..  :amin: :amin: :amin:sana omrumuz boyuncaa bakacagizz seni sevecegizz saripp kollayacagizz..  :amin: :amin: :amin:

Lă_Tăhzen!

Allah hayırlı dogumlar nasip etsin arkadasım insallah hayırlarla al kucagına bebişini  :binkybaby:

✿sweet_sweet✿

amin canim cumlemizin insallahh :amin: :nazar: :nazar: :nazar: cok tesekkur ederimm :flowers:

✿sweet_sweet✿

oglumm bugunlerde duygularim cokk yogun aklima sen geldikcee heyecanim kat kat artiyorr..  :love9: :love9: :love9:birgunumuz daha bitti cokk sukurr.. :amin: :nazar: :nazar: geceleri uyuyamasamda rahat yuruyemesemde ve hatta cokk fazla kilo almis olsamda biliyorumkii hepsi yakinda biticekk ve ikimizde rahatliyacagizz..  :love9: :love9: :love9:sende artik disariya cikmak istiyorsun bunu hissedebiliyorumm.. sana seslendigim zaman bana adete cevap verircesine vuruyorsunn..  :nazar: :nazar: :nazar:

bu kalan gunlerin gecmesini sabirsizlikla bekliyorumm.. sen benim ilk yavrum olacagin icin inan seni hayal bile etmekte zorlaniyorumm..

seni cokk seviyoruz bizimm canim yavrumuzz ALLaha emanet oll insallahh.. :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

vadi= muge & melis

gülfer

:y25: çok duygulandım allahım hepimize kolay doğumlar nasip etsin  :amin:

✿sweet_sweet✿

✿sweet_sweet✿

yavrucumm 19 gunumuz kaldi annecimm..birseyler yazmak istiyorum ama duygularim oyle yogun ki neyi yazacagimi heyecanimi nasil ifade edecegimi bilemiyorum.. sadece bilmeni isterimkii ailen hazir ve seni bekliyorr..  :love9: :love9: :love9:

canim oglumm annen senin icin her turlu zorluklara katlanmaya hazirr.. seninle anlastigimiz gibi dogum esnasindada biliyorumki anneni uzmeyeceksinn bana yardim edeceksin..  :love9: :love9: :love9:ben senin icin hergece yatmadan once cokk dua ediyorum oglum.. :love9: :love9: :love9: Allahim sana oncelikle saglik versin ve hayirli bir evlat olmayi nasip etsinn.. :amin: :amin: :amin: tum annelerin bebeklerine guzel yazilar yazsinn.. sizler oylee gunahsizsiniz ki, bizler sizleri yetistirecegiz bu hayata hazirlayacagizz..  :amin: :amin: :amin:

senin sut kokunu yakinda icime cekecegim icin cokk mutluyumm.. huzur ve saglikla kal yavrumm :amin: :nazar: :nazar:

vadi= muge & melis

✿sweet_sweet✿

ewtt canim.. cokk sukur ama son donemler cokk agirlasiyormus insan.. soylerlerdide inanmazdimm..  :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1:

asil hamilelik 8.aydan sonra basliyorr ben bunu bilirim bunu soylerimm.. Allahim tez zamanda hepimizide saglikli bir sekilde kurtarsin insallahh.. :amin: :amin: :amin:

✿sweet_sweet✿

✿sweet_sweet✿

balim kaymagimm 17 gunumuz kaldi annecimmm seni seviyorumm :love9: :love9: :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :amin:

✿sweet_sweet✿

annecimm herkes seni bekliyor artikk..  :love9: :love9: :love9:yarin doktor amcamiza gidecegizz hayirli haberlerini alacagim insallahh.. :amin: :amin: :amin: icim icime sigamaz oldu artikk.. su 15 gun gozumde oyle buyuyorki sanki hic gecmeyecekmis gibime geliyor...seni sevecegim koklayacagimm opecegim gunler icin sabirsizlaniyorumm.. tamamen sana adapte oldumm tek istedigim seni saglikli bir sekilde dogurmakk ve kucagima almak..  :amin: :amin: :amin:
Allahim seni bana bagislasin insallahh :amin: :amin: :amin: :amin:

✿sweet_sweet✿