Annesinin bitanesi:))

Başlatan hüseb (ebuşş), 23 Mart , 2010, 11:44:47

« önceki - sonraki »

Balböceği

ozlemekmi bilmiyorum valla sanirim ben ozlemem  :ehi: :ehi: :ehi:

°o.O євяυ O.o°

valla bnm hamilelk iice ağırlaştı doğurmayı düşünüom hep ama ben özlerm doğurunca yaa :k06: olmazsa peşine tekrar yaparım :k06: :k06:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

βαlκιz

:ehi: öyle bi özliyceksinizkiii
valla özleniyo ben çok özledim bazen diyorum yapim hemen
bazen diyorum olmaaaazzzzz  :toothy10: :toothy10:
karnınızın vidyosunu çekin kızlar bebek tekmelerken
sonradan izlemek çok güzel oluyo  :icon_thumright:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

°o.O євяυ O.o°

bnde özlicem valla iisiylle kötüsüyle güzek bişe hamilelk rabbmn mucizesi :icon_thumright: evet ben çektm dün çok gzl oynadı yawrumm :love9: :D ayy 2 haftadr da sanki altıma kaçrcakmışım gbi oluo acıo alt tarafım :k06:

°o.O євяυ O.o°

33+0 :love9: :love9: :love9:
prenses,bal,kaymak; :D bugün 33. haftamız bitti çok şükür 7 haftamz kaldı  :basardim: bu arada yarın bayramm :muzz: bakımımızı yaptık bıcı bıcı yaptık bayrama hazırız annem yarın kalkcaz cicilerimzi de giycez  :D kurban bayramında sende aramızdasın bunu düşünmek bile içime heycan katıyo :muzz: az kaldı miniğim seni çook seviorummmm :opucuk: :love9: :love9:

SiRiNe

Alıntı yapılan: ''--__ebru__--'' - 09 Eylül , 2010, 01:36:14
 33+0 :love9: :love9: :love9:
prenses,bal,kaymak; :D bugün 33. haftamız bitti çok şükür 7 haftamz kaldı  :basardim: bu arada yarın bayramm :muzz: bakımımızı yaptık bıcı bıcı yaptık bayrama hazırız annem yarın kalkcaz cicilerimzi de giycez  :D kurban bayramında sende aramızdasın bunu düşünmek bile içime heycan katıyo :muzz: az kaldı miniğim seni çook seviorummmm :opucuk: :love9: :love9:

uyy yesin teysesi demek  kurban bayraminda buydaaa olacakk insaallahh  :amin: :amin:
az kalmiss canimm insaallah sagliklica kavusursun prensesine :amin:

°o.O євяυ O.o°

evet duygu teje buyda olcam inş :) saol cnm amlnnn..

SiRiNe

bende özledim valla hamilelik gunlerimi hele kizlarimin tekmeleriniii  :k06: :k06:

hee balkizzzz tekrar yapakkk :ehi: :ehi:

°o.O євяυ O.o°

13 Eylül , 2010, 17:43:32 #98 Son düzenlenme: 16 Eylül , 2010, 13:37:21 ''--__ebru__--''
33+4
annecim bugün doktordan geldik herşey normalmiş çok şükür  :amin: :nazar: 2400 olmuşsun  :nazar:  iice büyüyosun balım kalbinn pıt pıt attığını görnce o kadr mutlu oluoruzz ki babişle :D daha dönmemişsin ama yüzüstü yatıodun dr sanırım dönmeye hazrlanıo dedi ;) 3 hafta snra tekrar çağırdı dr teyzemz o günü sabırsızlıkla beklioruz bebeğimm :opucuk: :love9: :love9: :love9:

SiRiNe

masaaallah prensesimziee annesi buyumusteeeee bizim kizlara arkadas geliyoo :k06:
masaaallah
hayirlisiyla az kaldi cnmm
:love9:

°o.O євяυ O.o°

saol duygucumm evet çopu gtti azı kaldı çok şükür  :muzz: :opucuk:

°o.O євяυ O.o°

34+0
annem;bugün her perşembe olduğu gbi 1 haftamız daha btti 34 ncü haftamızı doldurduk çok şükür :amin: anladığım kadarıyla fıkır fıkır güzel bi kız olcaksın oynayıp duruyon içimde kız :nazar: :D evin çalışmaları tam gaz devam edio bu hafta sonu değil öteki hafta sonuna bitmiş olur ve inş taşınırız yeni evimize :amin: bu arada dün ananeyleydik sana bi sürü ciciler almış anane bnde aldım şimdi onlara bakıom senin üstündeykenki halini hayal ediom :love9: :love9: az kaldı zaten çok şükür kavuşmamıza prensesim :muzz: seni çoook sevioruzz :opucuk: :-* :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

MASALLAH EBRUCUM YA KENDI HAMILELIGIM HEYCANIMGELIYO AKLIMA COK DUYGULANDIM SIZIN SAYFALARI OKUYUNCA TEKRAR HAMIS KALASIM GELIYO  :laughing7: AZ KALMIS HEYCAN TAVAN YAPMISTIR SIMDI SENDE SAGSALIM ALIRSIN INSALLAH KUCAGINA  :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

SiRiNe

ebusum canimmmmmm yeni haftaniza girmissinizzz  :muzz:

kiz benim kizlarda cok oynardi bu haftalarda tarhana corbasi ictigimde ziplardardi :ehi:
ohh cicilerde almis anneanne hayirli olsun cicileriniz canimmm :flowers: :flowers: :flowers:

°o.O євяυ O.o°

Alıntı yapılan: kardelen@ AZRA - 17 Eylül , 2010, 13:51:43
MASALLAH EBRUCUM YA KENDI HAMILELIGIM HEYCANIMGELIYO AKLIMA COK DUYGULANDIM SIZIN SAYFALARI OKUYUNCA TEKRAR HAMIS KALASIM GELIYO  :laughing7: AZ KALMIS HEYCAN TAVAN YAPMISTIR SIMDI SENDE SAGSALIM ALIRSIN INSALLAH KUCAGINA  :amin:
saol canımcım sorma valla heycanla beklioz yap kız sende tekrar beraber büyürler :D[/b]