Annesinin bitanesi:))

Başlatan hüseb (ebuşş), 23 Mart , 2010, 11:44:47

« önceki - sonraki »

°o.O євяυ O.o°

saol hemşomm evet betül mina olcak inş

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

°o.O євяυ O.o°

31+0

annesinin pamuğu :love9: bugün 31 haftamız btti zaman çabuk geçiyo sanki he ne dersin bebeğim ;) 9 hafta sonra seni kucağıma alcam miss kokunu içime çekeceğim inşallah :amin: :love9: aslında karnımda olman bile büyük bi sevinç veriyo bize tekmelerin kaymaların olduğunda o kadr heycanlanıorumki rabbbm herkes nasip etsin inş :amin: bu arada şimdiden pabucum dama atıldı ::) babiş işe giderken önce beni öpcek gbi oluo snra dioki ayy ben kızımı öpcektim yaa beni sinir etmeye çalışıo :k06: iyiki varsın güzel kızım iyiki bizimlesin :opucuk:

°o.O євяυ O.o°

32+0
betülümm canım kızım bugün tam 32 haftamız btti galiba yavaş yavaş sonuna gelioruz ohoh :muzz: gelelim de seni kucağıma alıp doya doya koklayacağım inş :love9: bayramdan sonra dr gtcez  :basardim: artı bayramdan sonra bide taşınma telaşımız var ama olsun taşınalım da bu evden küçük gelio hemde sıcak oluo aşağı kata taşıncaz inş :amin:orası daha ii olcak bizim için sana kocaman oda yapcam :icon_thumright: ;) nese bebeğim seni çok sevioruz ve büyük biözlemle beklioruz  :D :opucuk: :love9: :love9: :love9:

Demet_dk

AZ KALDI EBRUCUM 32 HAFTAYI GERİDE BIRAKMIŞSIN
HAYIRLI DOĞUMLARIN OLSUN İNŞALLAH
BEN SENİN KIZINA MİNA DİCEM MİNAYI DAHA ÇOK SEVDİM BEN  :k06:

°o.O євяυ O.o°

evet cnm çok az kaldı çok şükür çok saol inş :amin: aslında bnde minayı seviorum ama eşim yüzünden alıştım betüle :k06: demetcm bu arada sen sezeryanla doğum yapmıştn dmi snrasında nasıl oldu ağrın çok oldu mu ???

Demet_dk

EVET CANIM BENDE SEZERYAN OLDUM VE HİÇ SORUN YAŞAMADIM
HER YÖNDEN ÇOK RAHATTIM AĞRIM SIZIM OLMADI  :nazar:

°o.O євяυ O.o°

hmm şimdilik bebeğim dönmemişti geçen ay bakalım bu ay dönmştr inş dönmemişse bnde sezeryan olabilirim sezeryandan sadece sonrasındaki ağrıdan korkuorum hayrlısı olsun bakalım artık :amin:

Demet_dk

DÖNMÜŞTÜR BELKİ CANIM SON ANA KADAR HİÇ BİŞEY BELLİ OLMUYO TAMAMEN BEBEKLE ALAKALI Bİ DURUM
AĞRIDAN DA KORKMA KİŞİYE GÖRE DEĞİŞİR AMA İNAN KORKACAK BİŞEY YOK

°o.O євяυ O.o°

evet herkes son an bile dönebilir dio hayrlısı olsun bakalım ay kucağıma alim de kızımı sağlıkla hiç bişeyin önemi yok :D

Demet_dk

EVET İKİNİZİNDE SAĞLIĞI YERİNDE OLSUN GERİSİ ÖNEMLİ DEĞİL
DOĞUMŞEKLİDE ÖNEMLİ DEĞİL GERÇEKTEN BEN BUNUN TARTIŞMASINIDA YAPTIM ZAMANINDA  :k06:
SEZERYANDA DA AĞRI VAR NORMALDE DE AĞRI VAR
AMA SONUÇ HERŞEYE DEĞER  :love9: :love9: :love9:

°o.O євяυ O.o°

aynen öle ikisinde de sonnda bebeğine kavuşuosun yaa daha ne olsun :love9: :love9:

SiRiNe

canim son zamandada dönebiliyorlar hayirlisi olur insaallahh  :amin:

°o.O євяυ O.o°

saol duygucum inş hayrlısı olur :amin:

Balböceği

Ay ebus ne kalmis anam  :k06: insallah hayirlisiyla kucagina alcan
cnm  :hello2: :hello2: ismi demek betul mina olcak ben cok severim mina ismini kizim olsa bende zeynep mina koyacam insallahhh  :amin: ismi kendini yuceltsin cnm  :amin:

°o.O євяυ O.o°

saol canım çok şükür azalıo kızımı alcam kucağıma kokusunu içime çekcem ay çok heycanlı :hieyt: amin cnm inş :amin: sennde yavaş yavaş geçio artık  yolun sonuna gelioruz bence doğurunca da hamileliği özlicez :k06: