Annesinin bitanesi:))

Başlatan hüseb (ebuşş), 23 Mart , 2010, 11:44:47

« önceki - sonraki »

°o.O євяυ O.o°

24+1
meleğimm gitgide büyüyosun içimde ve beni heycan basıo bigün bnm güzel kızım kucağımda olcak die  :D geçen gün babanla alışverişe çıktık kendmizi zor tuttuk sana göre bişeler almak istedk ama daha erken sadece bi tane tulum aldık :muzz: bu arada haftaya dr gtcez babiş ve ben seni çok özledk annemmm :opucuk: hadi şimdi karpuz yiyelmm  :k06:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

°o.O євяυ O.o°

24+4
BEBEĞİMMMMM :opucuk:  BUGÜN ANNE BİRAZ KORKTU 2 3 GÜNDR AZ OYNUYOSUN DİE O YÜZDEN 3 4 GÜN ÖNCE GTTK DR AMA HERŞEYİN NORMALMİŞ ÇOK ŞKR :amin: :nazar: 750 GR OLMUŞSN  :nazar: SENİ GÖRNCE O KADAR MUTLU OLUORUMKİ HER SEFERNDE GÖZMDEN Bİ DAMLA YAŞ GELİO HEP BZMLE OL BEBEĞİM SENİ ÇOK SEVİORUZZ :love9: :flowers: :opucuk:

°o.O євяυ O.o°

25+4
kızım minik prensesim benim  :love9: bu akşam tatile armutluya gidioruz  :muzz: buralar çok sıcak daha fazla duramıcam orası esiyo bayaa ii gelcek bize 3 hafta falan kalcaz inş  ;) ama güneşe çıkmak yok ve fazla yorulmakta yok anne iice ağırlaştı bebeğim ee 6. ayımız btti  :hello2: aaneyi üzmek te yok tmmı bebeğim güzelce gidip gelcz inş :amin: hep bnmle kal seni çok seviorum annemm :love9:

мiŁenα.

dönmedin mi hala ttilden canım :D

özledik seni ve kzıını :D

:love9: :love7: :love9:

°o.O євяυ O.o°

geldimm tatlımm bnde sizi çook özledm ayy göbüşümzde iice çıktı büyüdük :k06:

°o.O євяυ O.o°

07 Ağustos , 2010, 23:42:51 #65 Son düzenlenme: 11 Ağustos , 2010, 11:21:25 ♣♣♥♥♥EbUş♣♣♥♥♥
28+3
kızıımm tatilden dödük evimizi özlemişiz valla bu arada anneyi bayaa şişirdin :D ama olsun yakıştı bize :k06: bide artık hiç durmuosun kuzumm bazen bi kıpırdıosun anne korkuo ama olsun öle hoşuma gdioki nese bebeğim seni çoook seviorumm  :opucuk:

°o.O євяυ O.o°

29+
ANNEMMM BİZDE BUGÜN 29 HAFTALIK OLDUK :basardim: SADECE 11 HAFTAMIZ KALDI ÇOOK MUTLUYUM YAVAŞ YAVAŞ BANA GELECEĞİN GÜN YAKLAŞIO :muzz: :hello2: HAVALAR FELAKET SICAK YANIORUM AMA OLSUN SEN YANACAĞINA KARNIMDA OL BEN ÇEKERİM BU SICAKLARI  :sad1: BU ARADA HAFTAYA DR GİDİORUZ BABİŞİNLE GÜN SAYIYORUZ RESMEN SENİİ ÇOOK ÖZLEDK KUZUM BNMMM :love9: ALLAHA EMANET OL.. :amin:

gülfer

oyyy maşallah ebru ya okadar büyüdünüzmü siz 30. haftaya girdiniz artık ne güzel canım az kalmış maşallah  :nazar:

°o.O євяυ O.o°

evet cnm cok sükrki az kaldı prensesime kavusmama asıl senn cok az kaldı yaa oğlusuna kavusmana rabbm hayrlısyla kurtarsn bide kafa ne zmn asağı iniyo senn ne zmn inmsti

Balböceği

oh oh masallahhhh ne guzel sirayala doguracazzz  :k06: :k06:

°o.O євяυ O.o°

°o.O євяυ O.o°

29+4

Annesinin gülüüüü oyy ben seni yiriim yirimm :love9: :k06: :D bugün randevu aldık cumaya heycanla o gnü bekliorum minik kuşumu görcem güzel kızım bnm prensesim annen ölür sanaaa :opucuk: :opucuk:

°o.O євяυ O.o°

annecim babişin dedesi öldüğü için sürekli ordalar gece de geç geliolar biz evde yalnız kalıoruz  :'( o yüzden babiş yarın bzi ananeye götürcek hafta sonuna kadr falan orda kalcaz   :muzz: babişi özlicez ama napalım öle gerekio bu arada dr da anane götürcek bizi bu gidişle öpüorum kızım seni  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

°o.O євяυ O.o°

30+3

bebeğim annem cuma gnü dr gttik herşeymz normldi çok özlemişim seni harikaydın yine  :love9: bugün sana bebek odası siparişi verdk çok güzel tam bi prenses yatağı :muzz: zaten bnm kızıma da o yakışır  :D bikaç tanede tulum aldım şimdi onları sevioz babişle içinde olacağın gnü hayal edioruz :opucuk: seni çook sevioruzz bitanemm bnmm :love9:

βαlκιz

hadi çoğu gitti azı kaldı
hemşo isim bellimi
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3: