29 Mart , 2024, 12:15:38

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Annesinin bitanesi:))

Başlatan hüseb (ebuşş), 23 Mart , 2010, 11:44:47

« önceki - sonraki »

°o.O євяυ O.o°

saol cnmm :opucuk: ayy cnm çok üzüldüm ama neyse bebişler için değer valla evet bikaç haftayı atlat güzel günler senii beklio :-* :flowers:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

buket_berru

esin geçmiş olsun tatlım ebuşum valla heyecan yapıyo insan 14. haftada sölicem dedi doktorum :)
***berru***

°o.O євяυ O.o°

ŞİMDİYE KADR BİŞE DEDİMİ CNM HAYRLISI OLSUN İNŞ :opucuk:

ESİNCİK

kızlar hastaneden çıktığımdan beri maşallah şeytan kulağına kurşun günde 1 kez bulantım oluyor genelde sabahları, rahatım. İştahım da daha iyi, böyle gider inşallah.Zaten 10.haftamız, artık azalcakmış yavaş yavaş.

°o.O євяυ O.o°

ii ii cnm maş.  tabi  u aydan sonra daa rahatlarsın hele 3 aydan sonra ben şuan çok iim sadece bi hapım var progestan o biraz yorgunluk yapıo onuda bu ay bırakcm inş sağlıklı olsnlarda nolck :amin: ;)

°o.O євяυ O.o°

annesinin bitanesi herşeyimm :love7: sen olmadan dünyam ne kadar boşmuş ya bnm sen geldnde anladım bunu iiki varsın iiki içimdesn  :love9: hele tekmelediğin zamnlar ölürüm heycandan heralde babişte bnde o günleri sabırsızlıkla beklioruz dün babaanne sana oyuncak bile aldı çok güzel :D inş büyüyüpte o oyuncaklarla oynadığn günler çabuk gelr bebeğim :amin: seni çooook ama çok seviorum :opucuk:

ESİNCİK

ebrucum hala iyiyim inş o yoğun bulantıladan kurtulmuşumdur. Ara ara oluo tabi tiksinti ve bulantı ama sürekli değil en azından. Seninki baya büyümüş karnın çıktı mı cnm?

°o.O євяυ O.o°

ayy hiç karşılaşamıyoruz cnm yaa evet bnm bayaa büyüdü azcık çıktı işte ama hamile olduğum belli değil çok dar giyrsem belki  :nazar:

°o.O євяυ O.o°

bebeğimm karnım biraz çıktı ondan geceleri uyanıp duruyorum hem senn hemde kendmin rahatına uygun yatmaya çalışıyorum bu sabah babiş her zamanki gibi annişi öptü herşeyim dedi  :love8: sonra seni öptü bebeğimm dedi :love9: inş tekme attığında sende bize cevap verceksin bzde sevnçten uçcaz  :hieyt: 3 hafta sonra dr gtcez çok heycanlı ama daha çok var yaa özledim seni ben resimlerine bakıorum bende napimm şimdilik hele bi doğ bak sen hep seni izlerim heralde cnm benm anniş ve babiş seni çok seviyoooo :love9:

°o.O євяυ O.o°

gülümm aşkımm bnm nasılız bugün bakalım aslında ben cevap veriim babaanne bize bulgurlu salata yapmış gaz yaptı sanırsam brz ama tadı güzeldi dmi bebeğimm :hungry: belimde ağrıo arada ama olsun nolcaki dmi bebişim doğunca geçcek nasılsa  :D o günler bi gelse ohh yicem seni yicemm anniş çamasır yıkadı şmdionları assın hadi öptüm seni çook seviorum herşeyimm :love9: :flowers: :nazar:

°o.O євяυ O.o°

15+3

bebeğimm benm herşeyim dr gtmemze 11 gün kaldı çok heycanlı :occasion5: seni görcez bugünden itibaren gün saycaz bebeğim sennle :D  :muzz:

son 11 gün :basardim:

°o.O євяυ O.o°

°o.O євяυ O.o°

dün unutmuşum canım yazmayıı

son 8 gün :basardim: :opucuk:

°o.O євяυ O.o°

bebeğimm son 1 haftaa :basardim: seni rüyamda görüorum hergün çok güzel bişe inş kavuşcaz bebeğim daha çok var ama olsun sayılı gün çabuk geçer  :flowers:

°o.O євяυ O.o°